mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 22:24 
Cytuj  
czlowiek napisał(a):
grafika wygląda średnio. możne multi będzie ratował.
http://youtube.com/watch?v=RYbPXsqh62Q&feature=related





[=||=]iron cross 4 ever


Tez chetnie poczekam na ta gre.Gralem w RTCW i ET przez pare lat i jak dla mnie byly to najlepsze teamowe fpsy jakie widzialem.Oczywiscie tak jak w przypadku RTCW interesuje mnie tylko multi.

PS.przypomniales mi tym postem czasy gdy gralem w IC :)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 23:05 
Cytuj  
oo a ja znam Niedziowiedzia :D

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2008, 23:22 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
oo a ja znam Niedziowiedzia :D


Wiesz, jak gralem w c4 to Niedziowiedz byl od podawania recznikow :).Taka klanowa maskotka

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 01:42 
Cytuj  
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3169093

pierwszy wywiad od gory dotyczy rage i gosc ma dosyc gejowy glos wiec uprzedzam.

lista bardziej przydatnego info:
- Two player online co-op is confirmed for consoles and PC.
Console players will also have the option of split-screen co-op.
- Co-op will be an entirely separate mode that will not include the story elements of the single player campaign.
- Hooper mentioned "armor" and "inventory" systems, and indicated that there will be some type of world economy that the player can participate in.
- The shooter gameplay will play out in the tradition of id FPS titles.
- Vehicles are being used as an "extension of the player," allowing users to drive to instances, or race on tracks that are found in each town.
- Racers will have two seats for co-op riding, with one player manning a gun.
- Vehicles can run over monsters, but the gore will be limited, as id is shooting for a Teen rating to broaden its audience.
- Training missions played at racetracks will teach players new vehicle skills.
- Though the world will be large, it is not a sandbox title or traditional "open world" game--players will need to complete the game's story quests in a linear fashion.
- Instances, encounters and items will be crafted, not procedurally generated as in a game like Diablo.
- The game is targeted for release sometime within the next two years--likely in the final half of 2009.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 09:32 
Cytuj  
A co ma Rage do nowego Wolfa o czym ja nie wiem ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2008, 22:34 
Cytuj  
Chcialem byc tak fajny jak ty a ze nie znam zadnych niedzwiedzi to napisalem o rage.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.