mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 16:37 
Cytuj  
Ja jestem zaskoczony ze nie ma felame po pierwszym poscie "Fable" lol :D

Kiedys przeczytalem jakies glupie teksty producenta o Fable i to sciagnalem. Myslalem ze to jakis biedny rpg ale chcialem dac mu szanse. Po godzinie gry nie bylo watpliwosci. Gra wygladala jak ze stajni disneya dla gora 12 latkow :O Nie wiem jak autor tematu mogl przez to w ogole przejsc :O

Ale widac ze idzie do przodu i szuka czegos bardziejszego.

Wiedzmin :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 16:52 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Taaa, a próbowaliście grać w Arcanum jakos ostatnio, ja próbowałem i - cholernie cięzko było, grafa jeszcze jak grafa, ale ten toooopooooorrny interface po prostu doprowadzał mnie do szału.

Co nie zmienia faktu że po zaciśnięciu zębów i przyzwyczajeniu się do wszystkich dziwactw to wspaniała rozrywka.


Ja osobiscie kupilem Arcanum zaraz po przemierze i usunalem po godzinie grania. Dopiero rok temu zainstalowalem i pogralem dluzej (skonczylem).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 06:45 
Cytuj  
Fable jest fajne ale... ta gra jest w uj uboga :) zbyt liniowa, za malo side questow etc :)

Gra miala najs potencjal ale... niewykorzystany... pewnie dlatego ze skupilis ie na robieniu gry na konsole a nie na pc...

@Mirtul: ja niemusialem kupowac arcanum, wygralem zaraz po premierze :) sek w tym ze niemoglem zainstalowac poprawnie :)) dopiero tez rok pozniej jakos zassalem 2gi cd z netu i dopiero zadzialalo :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 08:00 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ja jestem zaskoczony ze nie ma felame po pierwszym poscie "Fable" lol :D

Kiedys przeczytalem jakies glupie teksty producenta o Fable i to sciagnalem. Myslalem ze to jakis biedny rpg ale chcialem dac mu szanse. Po godzinie gry nie bylo watpliwosci. Gra wygladala jak ze stajni disneya dla gora 12 latkow :O Nie wiem jak autor tematu mogl przez to w ogole przejsc :O

Ale widac ze idzie do przodu i szuka czegos bardziejszego.

Wiedzmin :)


Przeszedłem to bo jak już wspomniałem miałem ochotę na coś single player a nic innego pod ręką nie miałem a po za tym lubię kończyć to co zacząłem :):)

korzystając jeszcze raz z topicu chciałem się zapytać.......

Mam ochotę pograć w Diablo tylko że nigdy wcześniej w żadną część nie grałem a jedynki nie udaje mi się ściągnąć ani nigdzie znaleźć do kupienia, tu pojawia się moje pytanie:
Czy nie grając wcześniej w 1, będę wiedział co się dzieje i o co chodzi w 2?? Czy ten fakt nie utrudni czerpania przyjemności z grania??

Z góry dzięki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.