mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:13 
Cytuj  
my paint > your paint ? :P

czyli malujac duluzem czy zwykla farba moze byc rownie zajebiscie? ;) Zalezy tez co dla kogo to jest "zajebiste" . Nic jakos za tydzien pewnie sie zajme tym, chociaz farrby itp. pierdoly raczej w weekend bede musial juz kupic.


_________________
.


Ostatnio edytowano 19 lis 2008, 21:14 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):

facet zrobil w mieszkaniu wszystko od hydrauliki przez podłoge glazure i malowanie scian - za materiały płaciłem ja wiec po jaki chuj miałby namawiac mnie na tania farbę dla swojej korzysci.

Moze chcial, zeby wszystko odpadlo po roku. Dlatego namowil cie na "jedynke" z tesco czy skad tam. hehe Sa tacy zlosliwi ludzie.
nie chce mi sie z wami dyskutowac - facet zrobił remonty w mieszkaniu naszej bliskiej rodziny i 3-4 znajomych na przeciągu ostatnich kilku lat - dziadkowie mojej żony znają go i przyjaźnią sie z nim od 20 lat.

nie była to jedynka z tesco tylko normalna polska farba - tania. nie wiem jaka.

naprawde darujcie sobie. bye


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:16 
Cytuj  
no to jest zajebistym fachowcem, ktorzy przywiazal sie do materialow i tyle :-) a, ze teraz drogie to proponuje, ze wzgledu na to, ze jest znajomym rozwiazania tanie a skuteczne.

highlander skoro chcesz malowac na 2 rozne kolory to zrob eksperyment ;-)
jeden kolor np. dulux, drugi kolor polska tania farba. i daj znac jak wyszlo ;-)
i ile farby zuzyles.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

naprawde darujcie sobie. bye

Pogadajmy jeszcze. Tak szczerze to zazdrosze ci zajebistej klawiatury i myszki, i ciesze sie ze chociaz farbe masz nedzna. :< Juz sie balem, ze beda foty sciany. Potem Sob wrzuci zdjecia glazury itd.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:19 
Cytuj  
najlepiej jakąś fote z pedzlem zarzuć juz po wszystkim :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:20 
Cytuj  
a co ma tym pedzlem malowac? chyba kaloryfer :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:21 
Cytuj  
ok ale wy mi kupicie te farby :P z wałeczkiem foto :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:22 
Cytuj  
zrobimy zrzute :-)

aa i nie zapomnij rur pomalowac polska olejna. gwarantowane ciekawe efekty w ciagu dnia jak i snu ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a co ma tym pedzlem malowac? chyba kaloryfer :-)
daj spokój zaraz mnie operdzielisz ze nie wiem czym sie maluje - wałkiem ? ok zgadzam sie w ciemno cokolwiek powiesz ja sie nie znam na malowaniu.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:30 
Cytuj  
przez was naprawde mnie korci zrobic eksperyment, no ale ja tam mam mieszkac, wiec musi to wygladac jako tako ;p nie kloccie sie ;P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 21:38 
Cytuj  
dlatego kup dobry walek, zeby ci wloski z niego nie wypadaly i nie zostawaly na scianie. zmyj stara farbe. poloz gladz gipsowa. zagruntuj. pomaluj dobra farba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 22:02 
Cytuj  
Albo wynajmij mendola.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 00:55 
Cytuj  
ja aktualnie pracuje nad klimatycznym falloutowym designem pokoju... bedzie z poltora roku odkad ostatnio w nim sprzatalem :> sciany tez fajnie zmieniaja kolor, tak jak narazie w okolicy biurka, mieszanka potu ze stop i brudow zebranych na klapkach (50% popiol pochodzacy od tytoniu, 40%kawa, 10% niewiadomego pochodzenia) ladnie zmienia kolor :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 02:43 
Cytuj  
Do tych co uwielbiają duluxa, mam 3 słowa.
A tak na poważnie to nie mogę polecić duluxa z czystym sumieniem.
To najgorsza emulsja do malowania starych ścian. Za długo bym wymieniał co się z nimi dzieje. Tak samo wynalazek duluxa do malowania ścian łazienkowych - jak masz za wilgotno i nagle za sucho, to pęka i odłazi.

Generalnie po wieloletnich doświadczeniach z duluxem (nie żebym zarabiał na życie malowaniem) polecić mogę jedynie jasne farby tej firmy. Ciemne nie zdają egzaminu.

A co do śnieżki, to co prawda lata temu był to szajs jakich wiele, ale od 1-2 lat robi bardzo dobre farby emulsyjne. Tylko nie serwuje gotowych kolorów, zatem jak się komu zechce poprawek a nie zachował litra to będzie miał problem. W tym przypadku nie zadziała filtr "blur more" z photoshopa ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 08:53 
Cytuj  
hm u mnie w lazience nic nie odlazi ;-p
a co do starych scian to niestety wydaje mi sie, ze przed polozeniem jakiejkolwiek farby nalezy przygotowac odpowiednio powierzchnie do malowania. no chyba, ze ktos chce klasc 5 warstw farby...

tomu nie stac go ;-)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm u mnie w lazience nic nie odlazi ;-p
a co do starych scian to niestety wydaje mi sie, ze przed polozeniem jakiejkolwiek farby nalezy przygotowac odpowiednio powierzchnie do malowania. no chyba, ze ktos chce klasc 5 warstw farby...

tomu nie stac go ;-)

Nie widziałem powodu by wspominać o czynnościach wykładanych w przedszkolu jak umycie ścian czy zagruntowanie ich.
Ciemniejszy dulux (pochodne czerwieni i zieleni) się nie sprawdził zarówno u mnie, jak i u kilku znajomych. Śnieżka + ciemne pigmenty się sprawdziła. Każdy sobie doda 2 do 2, ale doświadczenia własne są priceless ;)


ps: co do łazienki to zazdroszczę, ja już nie mam ochoty walczyć z gipsem i farbami naokoło. Koniec końcem zostawiłem kawał ściany bez pomalowania i nie odłazi :P


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:28 
Cytuj  
hehe no ja lazienke mialem dobrze 'przygotowana' moze i dlatego.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 08:19 
Cytuj  
walek, pedzel... a pistoletem ktos malowal sciany?
Sadze, ze to najlepszy sposob na bezstresowe przemalowanie pokoju/mieszkania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 09:01 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
walek, pedzel... a pistoletem ktos malowal sciany?
Sadze, ze to najlepszy sposob na bezstresowe przemalowanie pokoju/mieszkania.

bezdomny pod sciane i egzekucja? nie kazdy lubi czerwone sciany ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 01:47 
Cytuj  
prosto z pola bitwy, maluje dekoralem od 14.00, jeszcze nie skonczylem ;d na jutro ostatnia sciana ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.