mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna strona

Co lepsze? Mozilla Firefox, czy Opera?
Opera 23%  23%  [ 80 ]
Mozilla 63%  63%  [ 219 ]
IE 15%  15%  [ 51 ]
Liczba głosów : 350
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:30 
Cytuj  
Nigdy tych myszowych gestów nie wykorzystywałem, imo nieprzydatny bajer.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:36 
Cytuj  
dokladnie , to jest web browser a nie mortal kombat


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 11:39 
Cytuj  
Ja już ściągam... Zobaczymy co da się z niej wydusić :]

PS: Wszystko zajebiście. Już chyba przy niej zostanę, jedyne co mnie wkurwia na maksa, to, że nie ma wyszukiwarki google wbudowanej, a nie widzę nic takiego w opcjach. Ale jaja :D

EDIT: O rzesz kurwa. To ma wyszukiwarkę połączoną z paskiem adresu! :o


_________________
...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 12:18 
Cytuj  
Cytuj:
EDIT: O rzesz kurwa. To ma wyszukiwarkę połączoną z paskiem adresu!


Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 12:29 
Cytuj  
http://img352.imageshack.us/img352/3425/inspectmh5.png

Haha. Zinspectowałem ci kotka!


_________________
...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 14:26 
Cytuj  
Hmm, jak dla mnie to gesty sa zajebiscie przydatne. Przyzwyczailem sie do nich do tego stopnia, ze sa dla mnie czyms, bez czego trudno mi operowac. Jak uzywam z jakiegos powodu przegladarki bez gestow to ciagle ich uzywam odruchowo i mi sie otwiera menu po p-kliku.

A czemu uzywam. Jak sie przyzwyczaisz to robisz je odruchowo, nie musisz jechac myszka w prawy gorny rog i celowac w [x] wielkosci 10x10px tylko robie szybki ruch myszka i mam zamkniete okno. To samo z wstecz/do przodu. Zamiast celowac w strzalke po prostu przesuwam myszke o 2mm w lewo/prawo.

Naprawde polecam. Kiedys nie bylo w ogole myszek i tez ludzie sobie radzili. A za 3 lata zamiast gestow mysza bedziesz sterowal ruchami dlonia przed kamerka internetowa.

niepotrzebne to jest dla mnie sterowanie glosem. Ale moze i tego ktos uzywa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 15:37 
Cytuj  
W Chrome wkurnia mnie strasznie spellchecker... Podkreśla dobrze napisane wyrazy, jako błędy...


_________________
...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 16:26 
Cytuj  
Hmm, jak dla mnie to gesty sa zajebiscie przydatne.

Ditto. W zasadzie zwykle uzywam tez klawiatury i nie korzystam ze wszystkich gestow, ale back/forward, reload i zamykanie taba sa swietne. Nie musze nigdzie jezdzic mysza, siegac do klawiatury, tylko p-klik i krotki ruch po podkladce.

O rzesz kurwa. To ma wyszukiwarkę połączoną z paskiem adresu!

Takie szokery i to w threadzie Opery, toz to som nie z tej ziemi bajery~

Opera ma taka funkcje, ktora pozwala na triggerowanie w zasadzie nieskonczonej liczby wyszukiwarek poprzez keywords. Wystarczy wpisac "g haslo", zeby skorzystac z google. Przykladowo "a elfie rajtuzy" otworzy allegro i wyswietli liste wyszukanych tam przedmiotow. "s rzesz" z kolei przeszuka slownik i nie zwroci zadnych wynikow.

A w Chrome wkurwia mnie to, ze instaluje mi syf do systemu bez pytania. Nawet jakby soft pochodzil od firmy dozywiajacej chore dzieci w Afryce, ktorej CEO jest jakims swietym, to nie zycze sobie na automatyczne, ciche doinstalowanie skladnikow, ktore pracuja caly czas w tle, kontaktuja sie z serwerami owej firmy w celu pobrania aktualizacji w wybranych przez nich momentach. Niefajnie jest tez, ze aktualizacja sama sie restartuje, jesli ja manualnie zabije i pozostaje w systemie po odinstalowaniu aplikacji, z ktora do systemu sobie przyszla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 17:06 
Cytuj  
Cytuj:
A w Chrome wkurwia mnie to, ze instaluje mi syf do systemu bez pytania. Nawet jakby soft pochodzil od firmy dozywiajacej chore dzieci w Afryce, ktorej CEO jest jakims swietym, to nie zycze sobie na automatyczne, ciche doinstalowanie skladnikow, ktore pracuja caly czas w tle, kontaktuja sie z serwerami owej firmy w celu pobrania aktualizacji w wybranych przez nich momentach.


A spróbuj odinstalować chrome to dostaniesz taki message:
"Czy na pewno chcesz odinstalować przeglądarke Google Chrome? (Chyba zachowywaliśmy się grzecznie?)".

Teh irony.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 22:34 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Opera ma taka funkcje, ktora pozwala na triggerowanie w zasadzie nieskonczonej liczby wyszukiwarek poprzez keywords. Wystarczy wpisac "g haslo", zeby skorzystac z google. Przykladowo "a elfie rajtuzy" otworzy allegro i wyswietli liste wyszukanych tam przedmiotow. "s rzesz" z kolei przeszuka slownik i nie zwroci zadnych wynikow.


Jedna z moich ulubionych funkcji opery :)

Mam ustawione triggery do wyszukiwarek stron z ktorych czesto korzystam, np anidb, czy youtube, teraz nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez tego :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 16:10 
Cytuj  
Pol roku uzywam opery i mam dwa problemy, ktore nawracaja sie regularnie.
Po pierwszwe podczas sciagania opera sie "psuje", nie mozna ja maksymalizowac, a jesli mozna to nie widac zadnych otworzonych stron.
Po drugie nie wyswietla mi poprawnie otwartych zakladek.Nie dziala podswietlanie i nie pokazuje nowo ostartych stron, chociaz mozna dzialac na slepo.
Zawsze sie tak dzieje nawet po reinstalce.Kwiesta tylko ile pociagnie bez tych niespodzianek. :har:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 17:01 
Cytuj  
Też mnie trapi pierwszy problem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 18:39 
Cytuj  
tez tak mialem... ale w 8.5 o.0 od 9tki na razie zadnych problemy


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 13:16 
Cytuj  
Przedwczoraj wyszla Opera 10 alpha. Click.

# Presto 2.2 Engine
# Performance boost
# 100/100 and pixel-perfect on the Acid3 test
# Auto-update
# Inline spelling checker
# Opera Mail improvements, including rich text composition and delete after X days
# Widget Improvements on Linux

Ja juz niestety nie korzystam, choc bardzo bym chcial. Z kazdym nowym, "stabilnym" buildem Opera staje sie mniej stabilna (alphy oczywiscie nie licze - wysypala sie po ~10 minutach z 3-4 zakladkami). Po ch wie ilu latach (od wersji 3 afair) przesiadam sie na K-Meleona.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 19:43 
Cytuj  
używam opery - szybkości i wygoda a co ważne produkt europejski :] jedyne czego brakuje w przeglądarce norwegów to korektor błędów ortograficznych :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 19:48 
Cytuj  
hrun napisał(a):
jedyne czego brakuje w przeglądarce norwegów to korektor błędów ortograficznych :]


# Inline spelling checker


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2008, 20:49 
Cytuj  
Cytuj:
Ja juz niestety nie korzystam, choc bardzo bym chcial. Z kazdym nowym, "stabilnym" buildem Opera staje sie mniej stabilna (alphy oczywiscie nie licze - wysypala sie po ~10 minutach z 3-4 zakladkami). Po ch wie ilu latach (od wersji 3 afair) przesiadam sie na K-Meleona.


Jesteś pewien że to wina opery ? Nie przypominam sobie żeby mi się kiedykolwiek opera powiesiła, a mam system bez reinstalki już około roku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 10:00 
Cytuj  
Mialem przez ponad rok niereinstalowany Windows XP i od jakiegos czasu z kazdym upgradem Opera stawala sie coraz mniej stabilna. W koncu zreinstalowalem Windowsa i po zainstalowaniu wszystkich podstawowych pierdol typu SP3 i sterowniki do wszystkiego, z czego normalnie korzystam, zainstalowalem calkowicie czysta, "stabilna" wersje Opery (najpierw bez, potem ze zupgrade'owanym Flashem), ktora randomowo wysypywala sie przy kilku odpalonych tabach. Takze problem na pewno lezy gdzies i nawet wiem gdzie, skoro ja w systemie nie zmienialem nic, a przegladarka coraz bardziej glupieje. Przez wiele lat korzystalem z Opery, takze przesiadka na cos innego to nic przyjemnego, ale jednak stabilnosc > fajne UI / features. Swoja droga przegladalem oficjalne forum i czytalem pare threadow od osob, ktore korzystaly z przegladarki rownie dlugo i ostatnio musialy sie z nia rozstac z podobnych powodow.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2008, 10:44 
Cytuj  
No dziwne. Mam nadzieje, ze u mnie nic takiego sie nie stanie, bo jestem mocno przyzwyczajony do swojej opery. A FFa unikam jak ognia. Czasem wlacze, jak musze wejsc na strone, ktora nie jest napisana dobrze pod opere.

A najbardziej mnie irytuje w FFie, ze po jakims czasie z otwartymi kilkoma tabami zaczyna zabierac koszmarne ilosci zasobow. Apetyt ma ogromny.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 19:34 
Cytuj  
Która grupa?
Ja zdecydowanie opera, skrajnie po prawej
Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.