mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 16:08 
Cytuj  
1. Mendol to do mnie było?

2.

Plusy:

-Grafika

-Fabuła

-Główny bohater

-Miasto

-Pojazdy

-Misje

-cutscenki

-model jazdy

-itd...........

Minusy:

-brak fryzjera,siłowni i mało jest ciuchów



Krótko:

-Jebnijcie się w łeb,co niektórzy,w dupach się już poprzewracało.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 16:43 
Cytuj  
Na plus model jazdy? Grafika?
Hmm... No coz, co kto lubi. ;)
IMO wersja PC to niezly crap z milionem bugow i innych 'uprzyjemniaczy'.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 16:49 
Cytuj  
Nie no ja mówię akurat o wersji na ps3, na konsoli grafika przecież jest bardzo dobra(nie wiem jak jest na PC i Xbox'ie) a model jazdy to oceniam mając w pamięci ten z wcześniejszych części GTA,zgadzam się nie jest może doskonały ale jednak w porównaniu do np. San Andreas jest super :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 17:40 
Cytuj  
no jesli zycie kreci sie wokol gta i gangsta wannabe to moze i fajnie.
moze i dlatego podobalo mi sie gta1.
a gta4 to grafika faktycznie bez zarzutow a reszta? kiepski i wkurwiajacy model jazdy, walka nie podobala mi sie, no i te wrzuty simsowe... zabierz panne do kina, na hamburgery itd.
mowie o wersji na x360. po 5h wyjebalem do szuflady :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 18:33 
Cytuj  
Jeżeli jesteś gangsta wannabe to lepszy będzie Saints Row 2. No i jest bardziej zabawny.

A model jazdy w GTA4 mi się podoba, dobrze wygląda też system kolizji. Czuć (i słychać) że to zderzają się samochody a nie cegły na kółkach jak w poprzednich odcinkach serii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 19:21 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0

Patch u mnie zdziałał tyle, że mogę (prawie) komfortowo grać na niskich ustawieniach.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 19:27 
Cytuj  
nowe drivery od ati niby poprawiaja wydajnosc. na moje oko otoczenie laduje sie blizej niz normalnie. cos co bylo widac powiedzmy z 100metrow na starych na nowych widac z 80. najbardziej zauwazalne na minimalnych ustawieniach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 19:50 
Cytuj  
dana jak chcesz kolizje to polecam burnouta :-)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 19:56 
Cytuj  
gta IV pc = najwiekszy fail tego roku :)
a zapomnialem o spore....

przydalaby sie ankieta ktora gra jest wiekszym failem :)

Cytuj:
19:59 Pajda

najlepsze w gta4 jest ze tylko xboxowe pady dzialaja :P

20:00 Pajda

na forum live jakis koles wkurzony napisal, ze zglosil sie do rockstara dlaczego jego rumble pad nie dziala, to mu odpowiedzieli, ze to byl wymog aby dostali games for windows :P


Cytuj:
19:53 Pajda

a przedwczoraj do mnie wpadl kumpel z oryginalem i nie dalismy rady odpalic
19:54 Pajda

najpierw kazalo w ogole unlockowac gre kodem specjalnym bo on juz u siebie instalowal to raz

19:54 pozniej sie wywalalo nie wiadomo czemu przy probie uruchomienia, zdaje sie brak sp3 :P

19:54 nie bede instalowal sp3 specjalnie dla jednej gry


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 13 gru 2008, 20:02 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 20:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jesli zycie kreci sie wokol gta i gangsta wannabe to moze i fajnie.
moze i dlatego podobalo mi sie gta1.
a gta4 to grafika faktycznie bez zarzutow a reszta? kiepski i wkurwiajacy model jazdy, walka nie podobala mi sie, no i te wrzuty simsowe... zabierz panne do kina, na hamburgery itd.
mowie o wersji na x360. po 5h wyjebalem do szuflady :-)

Dorzuc do tego zjebany port na pc, spadki fps i masz wersje na blaszaki. Nudne, wtorne i gorsze niz gta3 jak dla mnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 22:33 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0

Edit: sry, gta 4 jest fajne.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.


Ostatnio edytowano 13 gru 2008, 22:46 przez KamilCPN, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 22:38 
Cytuj  
Moda na wklejanie tych samych linkuj co kilka postów widzę...

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 01:32 
Cytuj  
kurwa gram w gta4 od kilku dni, mega zajarany klimatem, fabula, muzyka w radiach, miastem, postaciami, a tu wchodze na mmo i jednak widze ze to chujowa gra :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 02:56 
Cytuj  
Port na PC jest chujowy - i to mocno.

A co do gry - to sprawa subiektywna. Dla mnie jest to krok wstecz w stosunku do San Andreas jednak to dalej jest GTA czyli jest wiecej niz dobrze.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 04:30 
Cytuj  
Krytykowanie tego, co inni uważają za dobre od dawna było kewl. Sam jestem posiadaczem GTA IV (na xboxa) od dwoch dni i nie rozumiem jak mozna pisac takie bzdury.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 10:29 
Cytuj  
Ludzie uwielbiaja powtarzac mantry.Wiele osob pewnie nie gra w GTA na PC, ale napisza Ci, ze port jest slaby bo wszyscy tak uwazaja.Ja akurat fanem tej gry nie jestem, ale u mnie i u znajomego gra chodzi bez problemow, amazing ;o


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 gru 2008, 10:39 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 10:38 
Cytuj  
u mnie tez daje rade mimo sredniego kompa. naprawde bardzo fajna gra, a tak sie sugerowalem ze to bedzie fail ;]


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 11:02 
Cytuj  
Dobrze chociaz, ze jest duzo zabezpieczen. Nalezy pilnie strzec tak wyjatkowo wysokiej jakosci produktow.

btw, jak juz wyprowadza ten produkt na prosta za pomoca latek, to czy mam sie spodziewac czegos na ksztalt Vice City czy bardziej San Andreas? Cos co wiele osob uwaza za krok wstecz ja uwazam za bardzo duzy plus - nie interesuje mnie i wrecz odpycha Simsowa czesc tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 11:04 
Cytuj  
Przestancie sie mazac. Zawsze banda placzkow wylazi z tekstami jak to ludzie probuja byc rebel krytykujac cos co im sie podoba. get a life to tylko gry... Podkresla raz jeszcze: gta4 jest wtorne i nudne, niezmienilo sie wogole od gta3 poza dorzuceniem jak napisal Mendol simsopodobnych elementow. gta5 - jestes meksykanskim emigrantem, ktorego wlasnie przemycono w strasznych warunkach przez Rio Grande... hit, kilka milionow ekspertow od gier biegnie do sklepow.
W kwestii wymagan: wydalem kase na cos co na moim sprzecie w defaultowych ustawieniach jest niegrywalne, w duzo nizszych ma spadki fps ponizej 20 klatek/sek. Gratulacje dla wydawcy.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 13:39 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Ludzie uwielbiaja powtarzac mantry.Wiele osob pewnie nie gra w GTA na PC, ale napisza Ci, ze port jest slaby bo wszyscy tak uwazaja.Ja akurat fanem tej gry nie jestem, ale u mnie i u znajomego gra chodzi bez problemow, amazing ;o


LOL ta konwersja JEST zjebana. 90% ludzi ma wieksze czy mniejsze problemy. Steam i inne sklepy oddaja za GTA 4 kaske - cos chyba w tym jest no nie?

- Bledy przy rejestracji RSC i LIVE
- Znikajace/doczytowujace sie tekstury
- crapowata wydajnosc na high end sprzecie wogole nie usprawiedliwiona wygladem gry (Crysis to to nie jest)
- crapowata wspolpraca z kartami ATI
- wcale nie duzo lepsza z tymi od NVidii
- gra WOGOLE nie obsluguje FSAA - parodia
- wiele innych

Dodaj do tego patch bez patch notes ktory nie poprawia wlasciwie nic.
Dla mnie to jest fail - wersja na konsole jest spoko - PCtowa to syf.


Konrador --> Najbardziej podobne jest IMO do GTA3. Podobne miasto (present day, Nowy Jork), Fabula, postacie i misje daja rade choc gra jest krotka. Randki, kregle, wyjscia z Romanem "na piwo" i inne pierdoly mogliby sobie rzeczywiscie darowac. OST tez jakby w tej czesci slabszy z VICE czy ANDREAS pamietam niektore utworki do dzis a w GTA4 fajne jest tylko Vladivostok FM.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.