mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 03:03 
Cytuj  
tja, dżoker był krejzi ale nie emo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 11:28 
Cytuj  
dana a skad wiesz? ;p
nowy joker pasuje do nowego 'stylu' batmana jak dla mnie, i byl zagrany zajebiscie, biorac rowniez pod uwage wiek obydwu aktorow.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 13:30 
Cytuj  
Zgodze sie, trzeba brac poprawke na rok powstania obu filmów, ale joker z Dark Knighta miażdży Nicolsona w sposób bezsprzeczny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 17:07 
Cytuj  
Madagaskar 2 - rozsmieszyl mnie bardziej niz pierwsza czesc. Naprawde polecam, swietne kino :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 21:44 
Cytuj  
Nie wiem ale Mroczny rycerz to chyba najlepszy film zeszlego roku, przynajmniej dla mnie.

A co do Madagaskaru 2, to jutro sie wybieram;].

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 06:39 
Cytuj  
Cytuj:
ale joker z Dark Knighta miażdży Nicolsona w sposób bezsprzeczny


Pozwolę się nie zgodzić, już tłumaczę dlaczego.

Z jednej strony mamy Jokera. Bez wątpienia Heath genialnie zagrał tą rolę. Joker to postać bardzo mroczna, praktycznie czerń absolutna. Psychopata, anarchista i nihilista nie posiadający nawet odrobiny empatii. Brudny, stuknięty, genialny.

Z drugiej strony mamy Batmana. Postać w gumowym uwypuklającym kształty stroju, z majtami na wierzchu, z czapeczką z uszkami i pelerynką. Z gadżetami i batmobilem.

Te dwie postaci (a raczej sposób ich wykreowania) do siebie nie pasuja. Imho.
Nowe batman miał być mroczny (Mroczny Rycerz przecie), no ale sorry, koleś w gumie wymuszający u siebie chrypliwy, niski "evil" głos (by potem jako Bruce Łejn mowić normalnie) wzbudza u mnie jedynie uśmiech politowania.

Mój tok myślenia może być pokrętny, ale konkluzja jest następująca: Joker jest zajebisty ale nie pasuje do filmu o Batmanie. Ta rola świetnie by pasowała np. do Siedem, ale do Batmana lepiej pasował jaskrawy, wyrazisty i komiczny Nicolson.

Takie jest moje zdanie.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 07:55 
Cytuj  
Cytuj:
koleś w gumie wymuszający u siebie chrypliwy, niski "evil" głos (by potem jako Bruce Łejn mowić normalnie) wzbudza u mnie jedynie uśmiech politowania.


Myślę, że on miał jakiś modyfikator głosu w kostiumie :p

W kazdym razie... Oczywiscie ze pasuje.
Batman bez takich wrogów jak pingwin czy joker nie miałby po co istnieć. W drugą stronę tak samo. Chodzi wlasnie o to ze oni sie uzupełniają jak to było pięknie wyjaśnione w mrocznym rycerzu. O kostiumach żołnierzy też możesz mówić, że wyglądają jak krowy tyle, że w innych barwach (zielono-brązowych?).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2009, 11:59 
Cytuj  
"Fuck it dude, let's go bowling"

Wczoraj oglądałem Lebowskiego i muszę przyznać, że to całkiem fajny film. Jeżeli ktoś go jeszcze nie widział, a ma wolny wieczór i dostęp do filmu, to polecam. ; )

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 16:40 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
"Fuck it dude, let's go bowling"

Wczoraj oglądałem Lebowskiego i muszę przyznać, że to całkiem fajny film. Jeżeli ktoś go jeszcze nie widział, a ma wolny wieczór i dostęp do filmu, to polecam. ; )

"Calkiem fajny film" to malo powiedziane, no ale sa gusta i gusciki. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy film Coenow z rewelacyjna rola Johna Goodmana, koles pozamiatal w tym filmie wszystkich.

Ja za to ostatnio mialem okazje obejrzec 2 filmy, za ktore nigdy nie moglem sie zabrac:

The Mist - nastawialem sie w sumie na lekka masakre z ludzi, a okazalo sie ze film jest zupelnie o czym innym. Ciekawie pokazali jakie spustoszenie moze siac wiara w kryzysowych sytuacjach i konflikt pomiedzy ludzmi wierzacymi, a tymi bardziej ogarnietymi. Swietna koncowka filmu z wgniatajaca muzyka Dead Can Dance. Koncowka zdecydowanie na plus dla uduchowionych, jezeli juz rozpatrywac film w tych kategoriach. Tyle pozytywow, bo sam film jest srednii z bardzo irytujacymi aktorami, ktorzy chyba nie ogarneli tego filmu. Czasami z tego powodu mialem wrazenie, ze ogladam conajmniej kino klasy B.

Eden Lake - raczej nie ogladam takich filmow, ale czasami trzeba siebie czyms odmozdzyc. Generalnie film powinien byc horrorem / thrillerem i w sumie byl. Takie wrazenie przynajmniej odnosilem jak widzialem glupote, ktora serwuja w tym filmie. Film z zalozenia chyba mial pokazywac jakie decyzje czlowiek podejmuje w sytuacjach nazwijmy to "niecodziennych", szczegolnie jezeli druga strona konfliktu jest banda niewychowanych bachorow. Od poczatku bylo wiadomo jak to sie skonczy, tylko ze wybory decyzji glownych postaci byly naprawde irytujaco glupie. No ale cos musialo spowodowac w koncu konflikt, ktory przerodzil sie w masakre. Wiec mowiac krotko - przewidujaca fabula, ktora z niewiadomego powodu przeradza sie w lekka masakre, "daremny" glowny aktor, na szczescie szybko go stabneli, banda nastoletnich gangsta chaotycznie biegajaca po lesie w poszukiwaniu swoich ofiar. Na plus zasluguje lider mlodych wilkow, ktory jest naprawde evil i glowna aktorka, calkiem urocza. Dodatkowo akcja przez 90% filmu dzieje sie w mrocznym lesie, wiec fani NElfow moga sobie dopisac kolejnego plusa.

W sumie obydwa filmy polecam, ale tylko do luznego obejrzenia. Pierwszy mogl byc dobry, drugi nie mogl byc, ale jest lekki i przyjemny jako calosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 17:06 
Cytuj  
A jak Panowie i Panie Australia się zapowiada? oglądał ktoś w kinie?

Dla nie wtajemniczonych:

http://www.apple.com/trailers/fox/australia/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 17:16 
Cytuj  
Adolf napisał(a):
"Calkiem fajny film" to malo powiedziane, no ale sa gusta i gusciki. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy film Coenow z rewelacyjna rola Johna Goodmana, koles pozamiatal w tym filmie wszystkich.

Chyba jednak Fargo to ich najlepsze dzielo. Tak czy siak po co tu dyskutowac o filmach, ktore kazdy zna i docenil kilka razy.
Transsiberian - niezly thriller z Harlsonem, fajne syberyjskie klimaty :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 19:31 
Cytuj  
Jesli chodzi o braci Cohen to dla mnie:

1. Big Lebowski

2. Fargo

3. Barton Fink

Niestety jakos ostatnie filmy ich mnie nie przekonuja. To nie jest kraj dla starych ludzi jest dobry, ale jak na ich talent tylko dobry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:08 
Cytuj  
"Seven Pounds".
Po kilku komentarzach, dotyczących "mistrzowskiego" zakończenia, musiałem go obejrzeć. Prawdę mówiąc (pisząc) nie spodziewałem się takiego filmu po Willu Smithie. W tej roli zagrał bardzo przekonywająco. Film niesamowity i budzący emocje. Z oceną zakończenia jak i również całego filmu zgadzam się całkowicie. Świetnie spędziłem czas przez te 2 godziny.

"Death Race".
Filmy akcji mnie nie kręcą i nudzą, ale ten był nawet dobry (głównie ze względu na Mustanga - kocham ten samochód :)). Dużo wybuchów i niggerów wyrzucanych z samochodu, więc jeśli ktoś lubi filmy akcji, na pewno mu się spodoba. Znacie może jakieś tytuły filmów gdzie Statham pokazał, iż "potrafi grać"(jest to pytanie jak najbardziej "serio", gdzieś wyczytałem, że jest on świetnym aktorem)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:15 
Cytuj  
potrafi grac? on gra w filmach akcji.
nie ogladam filmow z nim zeby cieszyc oko dobrym aktorstwem i filozoficzna glebia, tylko, zeby sie posmiac i zobaczyc dobre efekty.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:24 
Cytuj  
Statham jest zajebisty i gra typow w stylu trasportera, adrenaliny i death race zajebiscie.Jak go ogladam to w kazdym filmie jest taki sam, wiec nie wiedomo czy gra, czy jest taki naprawde. To co robi w swoich filmach wychodzi bardzo autentycznie. Dlatego lykam wszystkie filmy z tym aktorem. Co do jednego. I kazdy mi sie podobal.



Dobrego aktora mozna poznac po tym ze najpierw zagra pojeba i zrobi to dobrze, potem zagra emo-amanta i zrobi to dobrze, nastepnie ekscentrycznego milionera i zrobi to fajnie, a potem twardziela - tym razem zajebiscie. Ktos ma pomysl kogo mam na mysli?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:27 
Cytuj  
Pacino?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:28 
Cytuj  
imo najlepszy film Stathama to Przekręt i nie gra tam typowego twardziela

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Pacino?


Al nigdy nie był milionerem w filmach.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:36 
Cytuj  
W Panic in the needle park moze nie, ale w Scarface i Godfatherze z pewnoscia byl milionerem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 20:38 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W Panic in the needle park moze nie, ale w Scarface i Godfatherze z pewnoscia byl milionerem.


Słowo milioner, nigdy w tych filmach nie padło i jest najbardziej odległym słowem jakie można sobie wyobrazić w jego filmach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.