mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:25 
Cytuj  
www.Zii.com

Co o tym sadzicie? 10 lat nad tym pracowali 1mld dolarow wydali itd

Ciekaw jestem kiedy to bedzie naprawde dostepne dla ludzi ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mogli by popracowac nad strona bo sie nie wyswetla.


Mi w operze smiga: o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mogli by popracowac nad strona bo sie nie wyswetla.

w firefoxie tez dziala :P


_________________
.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:44 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mogli by popracowac nad strona bo sie nie wyswetla.

W mojej super przegladarce tez dziala !!!!11

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 16:47 
Cytuj  
Tylko 10 gigaflopów ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 17:20 
Cytuj  
No strona laduje sie w predkoscia swiatla...
Domsylam sie ze to jakis super-komputer. Ale chyba nie wytrzymuje zainteresowania, skoro strony nie jest w stanie hostowac. FAIL.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 17:39 
Cytuj  
mi tez dziala. Hmm za 5 lat moze cos takiego wyjdzie dla community.


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 17:43 
Cytuj  
Jak boga kocham myślałem, że chodzi o chińską podróbę Nintendo Wii gdy zobaczyłem nazwę tematu :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 17:55 
Cytuj  
btw creative robil tylko strone czy zajal sie ta cala mega high technologia ?


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 17:57 
Cytuj  
w skrócie dla tych co im sie stronka nie laduje (z benchmark.pl)

"Wszystko, co do tej pory wiesz, się zmieni" - takim sloganem Creative reklamuje autorski projekt - Zii "Stemcell Computing". Zii to nowe układy multimedialne i zarazem największy na przestrzeni ostatnich lat projekt firmy.

Firma zainwestowała 10 lat badań, ponad miliard dolarów i 10 tysięcy roboczolat, a wszystko w jednym celu: stworzyć krzem o strukturze podobnej do tej spotykanej w komórkach macierzystych. Krzem, który będzie w stanie rozrastać się i tworzyć nowe systemy w zależności od potrzeb.

Sama nazwa i kształt loga wystylizowane na podobieństwo tych z konsol Nintendo Wii, świadczą o tym jak ważna dla Creative jest nowa technologia. Wszystko wskazuje więc na to, że ostatni okres przestoju Creative był tylko swoistą ciszą przed burzą.

Więcej szczegółów dotyczących nowej technologii spodziewamy się na zbliżających sie targach CES 2009.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 19:04 
Cytuj  
Fajne.
Mysle ze powinnismy zaczac masowo produkowac noworodki na jakas wieksza skale hum ;]

Ps. Ta prezentacja smierdzi straszliwym klamstwem i w ogole wpychaniem bullszitu ;D

100% greener! :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 20:45 
Cytuj  
Nie działa ta strona na iphonie!

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 22:14 
Cytuj  
pożyjemy zobaczymy .
Jak na razie to widać tylko dobrą robotę marketingowców gada się ,żeby gadać ale w zasadzie nie bardzo wiadomo o czym.Nie ma co się podniecać.

O segwayu swego czasu ( dawna nazwa ginger ) też się sporo mówiło .Nawet padały głosy o rewolucji ,że kompletnie odmieni komunikacje/nasze życie etc ,a skończyło się na tym ,że facet sprzedał kilkadziesiąt sztuk i zmienił na nazwę produktu i próbuje to rozpaczliwie jeszcze sprzedać.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 22:15 
Cytuj  
brzmi ciekawie... bynajmniej jezeli chodzi o urzadzenia kieszonkowe... ale jakos hmm zajezdza telesklepem za bardzo ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 23:07 
Cytuj  
Czyli urzadzenia kieszonkowe nie są ciekawe?
Dlaczego tak myslisz? Mi sie one wydawały najciekawsze.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 23:27 
Cytuj  
A ja powiem tak.

Rok temu pisałem obszerną pracę zaliczeniową na temat nowych dróg rozwoju procesorów. Zii, czyli procesor biologiczny, to projekt okazały, ale daleko mu do finału. Głównym problemem, jest połączenie biologii z techniką. Taki procesor to swoisty cyborg.

Wątpiłbym, aby procesory biologiczne szybko się rozprzestrzeniły. Obecnie wojsko USA pracuje nad procesorem opartym o DNA. Owszem, procesor jest wydajny (amerykański rząd koduje obecnie 256bitowym kluczem DES, procesor biologiczny jest w stanie taki kod podać w jedną sekundę), ale niekiedy popełnia idiotyczne błędy (w 94 roku zaprezentowano prototyp, który jednakże miał probemy z rozwiązaniem zadania, które dzieci przerabiają w przedszkolu).

Już szybciej niż wyjścia procesora biologicznego spodziewałbym się wyjścia procesora kwantowego, tak zwanego procesora opartego o Qubity, jak również procesora spinowego, szczególnie, że istnieją już przewodniki typu FET oraz SFET.

@Trox - akurat to nei jest robota marketingowców. Koleś gada w sposób przejrzysty o tym, co jest założeniem pracy procesorów biologicznych i jest generalnie znane od 14lat. Ja nie uwierzę, dopóki nie zobaczę prezentacji możliwosci tego procesora. Jeśli on istotnie nie bedzie klapą, to mamy pierwszy krok do ewolucyjnego przeskoczenia prawa Moore'a. A to otwiera drogę w przyszłość.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 23:48 
Cytuj  
Cytuj:
Rok temu pisałem obszerną pracę zaliczeniową na temat nowych dróg rozwoju procesorów. Zii, czyli procesor biologiczny, to projekt okazały, ale daleko mu do finału. Głównym problemem, jest połączenie biologii z techniką. Taki procesor to swoisty cyborg.


Coś źle to zrozumiałes.

To nie ma nic wspólnego z biologią. To najzwyczajniejszy w świecie procesor, wyjątkowa jest tylko budowa i działanie.

Po prostu tak jak w normalnych procesorach bloki tranzystorów pełnią z góry określone funkcje, to tak w Zii będą dla wykonywania tych funkcji (audio, video, 3d etc.) dynamiczne przydzielane tzw. Processing Elements. Zwiększając wydajność i zmniejszając zużycie energii.

Przynajmniej w teorii.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 23:58 
Cytuj  
No to by dużo wyjaśniało. Początek źle zinterpretowałem.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 00:07 
Cytuj  
procesory biologiczne... tak jak, zywe organizmy jakby ? :)

takie cos mialoby zajebista moc obliczeniowa... ale nie o tym tutaj :(

inna sprawa ze taki stuff znalazlby odrazu stada kretynow krzyczacych by dac spokoj bioprocesorom i ze one tez maja swoje prawa ;) ludzie lubia bronic wszelkie zywe tkanki ;(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 11 sty 2009, 00:09 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 00:09 
Cytuj  
To też ma zajebistą moc, w porównaniu do wielkości.

Gdzieś czytałem dobry komentarz:

"Crysis, Crysis, Crysis, Crysis, Crysis on my Nintendo DS"

I jest to całkiem możliwe jeżeli ten projekt wypali.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.