mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:53 
Cytuj  
Reklamy kilujesz 1 wpisie w rejestrze.

GG daje mi i duzej liczbie osob to co chcemy. Klik i gadam. Nie potrzebuje scalowac okna ani odpalac sobie z pendriva.

Moze ty masz jakas mobilna prace i to ci pomaga, dlatego uzywasz mirande, ale pelno uzytkownikow domowych obchodzi sie bez tego.

Dla kazdego cos dobrego. Jedni zadowalaja sie gg, inni poszukuja dodatkowych funkcjji i odpalaja mirande.

GG ma byc user friendly ( nawet dla najwiekszych laikow) i taki jest.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:56 
Cytuj  
Meterrr mial na mysli alternatywna siec, a nie inne komunikatory.
W Polsce ciezko bedzie przebic gg, zbyt dlugo jest na rynku i zbyt duzo osob tego uzywa.
Co do komunikatorow to wiadomo, ze miranda rzadzi. I dziala tak samo jak ziolowe gg, klik na osobe i rozmowa w toku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 09:58 
Cytuj  
jesli chodzi o wygode i niezawodnosc to jednak gg > miranda.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli chodzi o wygode i niezawodnosc to jednak gg > miranda.

Nie nazwalbym tego wygoda, ale latwoscia obslugi. Dla mnie wygodny komunikator to taki, ktory moge sobie dowolnie zmodyfikowac pod swoje potrzeby i to wlasnie oferuje mi miranda.
Na temat niezawodnosci ciezko mi sie wypowiadac, bo klienta gg uzywalem ostatni raz kilka dobrych lat temu. Wiem jedno, ze mirandzie w kwestii niezawodnosci nie mozna nic zarzucic. Wlasciwie to nigdy mi nie padla i zero innych problemow ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:05 
Cytuj  
no mi gg wywalalo sie na tyle czesto w mirandzie, ze zrezygnowalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli chodzi o wygode i niezawodnosc to jednak gg > miranda.

Jaka wygode i jaka niezawodnosc? Bo naprawde nie wiem, w czym wygodniejszy i niezawodniejszy jest klient gg od Mirandy? W tym, ze jest kobyłą obciazajaca procek i pamiec? W tym, ze jest nieprzenoszalny bez instalacji? Czy moze w identycznej obsludze point-click?

Widze, ze niektorzy nie maja pojecia, co to jest Miranda. Oswiece was: to jest bardzo lekki i funkcjonalny klient gg. Oczywiscie moze byc takze klientem czego tylko duza zapragnie (tlen, jabber, icq, irc, usenet itp.), wszystko zalezy od doistalowanych wtyczek.

Mendol napisał(a):
no mi gg wywalalo sie na tyle czesto w mirandzie, ze zrezygnowalem.

Zaktualizuj wtyczke ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W tym, ze jest kobyłą obciazajaca procek i pamiec? W tym, ze jest nieprzenoszalny bez instalacji? Czy moze w identycznej obsludze point-click?


Nie wiem jak tam najnowsza wersja GG, bo ja zatrzymalem sie na jakiejs starej wersji 5 albo chyba 6xx ale nie czuje spadku fps w WoW gdy mam gg wlaczone :)

Sek gg jest taki ze juz go mam. Nie musze sciagac i odpalac Mirandy, potem szukac addona ( nawet jesli jest w pakiecie z miranda ).

Dlatego z lenistwa olewam i nie szukam niczego innego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:17 
Cytuj  
Gg jest dostępne na kompie lokalnym - klient, na każdym kompie - webgg i na komach - gg mobile, więc o co chodzi z mobilnością ? No może poza archiwum.
A co do dostosowywania komunikatora pod swoje potrzeby to jakoś gg nie ma takiej opcji, której by mi brakowało, w przeciwnym wypadku poszukałbym alternatywy.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
na komach - gg mobile

Za darmo? To ja juz wole MobileGadu dla WM.
A Mirande mam na pendrive, nie na dysku lokalnym. Jak mam potrzebe skorzystac gdziekolwiek, to podlaczam, klikam w ikonke i korzystam, proste.

X.

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:34 
Cytuj  
Podepne sie z pytaniem.

MobileGadu - czy bedzie dzialalo mi na noki z symbianem ? Widze ze jest za free.
Tymczasem mobilne gg trzeba placic ( niby smieszne pieniadze, ale jednak).
A moze jakas inna alternatywa na kom ?

Kto ma ? Kto korzysta ? Jakies tipsy ?

Edit:
Telefon: nokia e51

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:41 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Podepne sie z pytaniem.

MobileGadu - czy bedzie dzialalo mi na noki z symbianem ? Widze ze jest za free.
Tymczasem mobilne gg trzeba placic ( niby smieszne pieniadze, ale jednak).
A moze jakas inna alternatywa na kom ?

Kto ma ? Kto korzysta ? Jakies tipsy ?

Edit:
Telefon: nokia e51

http://www.palringo.com/pl/pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:49 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
MobileGadu - czy bedzie dzialalo mi na noki z symbianem ? Widze ze jest za free.

Nie. To jest soft dla Win Mobile.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 10:56 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
gtalk - bo kazdy ma gmaila, a gtalk to taki podkrecony jabber :) mozna gadac bez problemow z userami jabbera, uzywac klientem do jabbera takze :)


popieram. do tego jest ladny, przejrzysty, zero reklam, nie jest tak ciezki jak gg, a przynajmniej to najnowsze, ktore jest jakims popieprzonym paskudnym mulem i w ogole ble [po kolejnej reinstalce nie chcialo mi sie bawic z konfigurowaniem mirandy, wiec sciagnelam najnowsze gg, po czym zaraz je wywalilam i wyszukalam jakas jego stara wersje - wciaz zbyt duzo znajomych go uzywa ;p], gdy przyjdzie mail wyskakuje powiadomienie i jednym kliknieciem mozemy otworzyc sobie gmaila, bez meczenia paluszkow wpisywaniem adresu ;p Jedyne, czego mi brakuje w gtalku, to brak wyswietlania czasu wyslania kazdej wypowiedzi - dopiero po jakims czasie nieaktywnosci pod ostatnia wypowiedzia pojawia sie np "Sent at 11:52 AM on Friday" i tyle :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:01 
Cytuj  
A ja uzywam klienta tlena, malutki i przejrzysty i opsluguje lepiej gg niz sam klient tegoz komunikatora;]. GG mi sie wysypalo z bledami tyle razy ze chuj w dupe z takim klientem, na dodatek jak pc chodzil 20h to gg co 10 sek obciazalo proc na 50% nawet - liek WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Atherius napisał(a):
na komach - gg mobile

Za darmo? To ja juz wole MobileGadu dla WM.
A Mirande mam na pendrive, nie na dysku lokalnym. Jak mam potrzebe skorzystac gdziekolwiek, to podlaczam, klikam w ikonke i korzystam, proste.

X.

http://www.xanth.eu.org/rozne/mirandagg.jpg


GG mobile za darmo nie, prawie jak za darmo, kwota, którą wstyd w ogóle wymieniać. Ale ja rozumiem, że najlepiej mieć wszystko za free, bez reklam, niech oni to robią charytatywnie, ja chcę tylko czerpać korzyści, na prawdę rozumiem takie podejście.

No tak to lepiej pamiętać o zabraniu pendrive'a, nurkować pod czyimś biurkiem w poszukiwaniu usb niż zalogować się na www.

Sam na prawdę lubię alternatywy, ale w przypadku gg na siłę nie będę zmieniał, bo po prostu nie widzę sensu.

---

Co do nowego gg 8.0 to faktycznie duży krok wstecz... nie ma nawet ukrywania opisu dla pojedynczego kontaktu, to już było w 7.7, poza tym masa innych brakujących elementów.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:15 
Cytuj  
No wiec wasnie stwierdzilem ze masz racje. Pierdole, nie bede sie scieral o te 10 zl / 3 miesiace :)

Zainstalowalem sobie mobile, i wyglada super. Teraz moge ownowac net 24/7 :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:16 
Cytuj  
xanth czego znowu nie rozumiesz? ;/
uzywalem mirandy z wtyczkami do gg/icq i byla dla MNIE chujowa.
gg odpalam i uzywam.
obciaza procek i pamiec? prosze cie o czym ty mowisz w naszych czasach?

widze, ze nadal uwazasz sie za speca od wszystkiego.
oswiece cie: to cie jest fajne i cool dla ciebie, niekoniecznie musi takie byc dla innych.
wtyczki, ktore byly powodowaly problemy z gg wiec zrezygnowalem.
dla MNIE miranda jest beznadziejna w uzywaniu, konfiguracji, wygladzie itd. itp.

chociaz faktycznie nowe gadu gadu jest beznadziejne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:24 
Cytuj  
Jak zwykle chrzanisz. Ale co ja moge, jedni lubia truskawki z cukrem, inni jak im nogi smierdza. Twoj wybor, twoj problem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:27 
Cytuj  
szkoda slow na ciebie dziadu ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:32 
Cytuj  
popieram X miranda FTW!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.