mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:39 
Cytuj  
Obejrzałem gameplay Alana Wakea i meh, jestem rozczarowany. Spodziewałem się jakiejś ciężkiej horror-przygodówki ala Silent Hill, a wygląda toto na strzelaninkę w stylu Resident Evil czy Alone in The Dark.

Pewnie będzie fajne, ale nie tego się spodziewałem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:47 
Cytuj  
Jeszcze dla Marka apropos "och" i "ach" fanbojow X'a.

To jest wypowiedz kolesi ktorzy testowali Project Natal osobiscie:

"Project Natal is the vision of gaming that's danced through people's heads for decades—gaming without the abstraction of controllers, using your body and natural movements—which came more sharply into focus when Nintendo announced the Wii a few years ago. I haven't been quite this blown away by a tech demo in a long time. It looked neat onstage at Microsoft's keynote. Seeing it, feeling it in person, makes me want to believe that this what the future of gaming looks like—no buttons, no joysticks, no wands. The only thing left to get rid of is the screen, and even that'll happen soon enough."

"2010...or maybe even 2011...is just too long to wait. I want Natal now."

A grali oni.... w Burnout Revenge. :) Wiec sorry jesli sie da w burnouta to da sie we wszytko. :P

Tutaj link - warto poczytac http://gizmodo.com/5277954/testing-proj ... intangible
Pisza i o wplywie swiatla na czulosc i o roznych innych rzeczach.

I nie pisze tego by sie klocic - puisze to dlatego ze to naprawde moze byc zajebiste. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:50 
Cytuj  
to, ze bedzie zajebiste nie ulega watpliwosci.
podobnie jak kontroler sony.

akurat w burnoucie nie do konca sobie wyobrazam granie pare godzin z wyciagnietymi przed siebie rekami :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:54 
Cytuj  
A ile masy ciala spali sie na graniu w takiego TES10 machajac mieczem:D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:56 
Cytuj  
http://psp-team.pl/newsy/e3-09-invizima ... 5%82o-4733
Ta gra ma szanse być świetna

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:59 
Cytuj  
Guciek napisał(a):
http://psp-team.pl/newsy/e3-09-invizimals-tego-jeszcze-nie-by%C5%82o-4733
Ta gra ma szanse być świetna


lol! nowa era gier zbliżać sie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 20:01 
Cytuj  
No wygląda to całkiem obiecująco :D Do wyścigów średni bajer (chyba każdy będzie wolał jeździć kierą niż "powietrzem") ale inne gatunki...why not - wygląda na to, że za niedługo doczekamy się nie małej rewolucji w dość zaschłym temacie jakim jest "kontrolowanie" gier :D.

MGS:R ląduje też na Soniawce. Z "prawdziwym" MGSem raczej ten tworek nie będzie miał wiele wspólnego, to chyba raczej taki skok na kasę by Konami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 20:56 
Cytuj  
Obie firmy kombinuja z nowymi kontrolerami widzac sukces wii i tych gownianych ruchowych gierek. Rynek na pewno jest spory na takie tytuly. Wyglada to interesujaco na prezentacjach, ale siebie nie widze machajacego wirtualnym mieczem i biegajacego po pokoju. Od ruchu jest sport chyba powszechnie dostepny w kazdej czesci swiata w jakiejs formie. Gry sa od tego, zeby rozwalic sie w fotelu i dac sie wciagnac w dobry tytul.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 03:56 
Cytuj  
pokemon na psp ? geeez myslalem ze juz wyrosliscie z takiego czegos...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 01:39 
Cytuj  
Zmieniam zdanie, natalka rzeczywiście jest rewolucyjna:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6 ... yePet.html

oh wait.....

:roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 07:22 
Cytuj  
No tyle że Natal to nie "gra".

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 09:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No tyle że Natal to nie "gra".


No tak, i...? Chyba nie dokończyłeś wypowiedzi, przynajmniej ja nie mam pojęcia co próbowałeś przekazać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 09:37 
Cytuj  
Tzn. że oba projekty znajduję się w różnych fazach rozwoju. Natal to rozbudowany interfejs który ma mieć przeróżne zastosowanie, od multimediów do gier i chuj wie czego jeszcze. Eyepet to tomagoczi korzystające z podobnej technologii, lecz to tylko gra. Co Sony zrobi dalej, nie wiadomo. Mieli już Eyetoya, a pet jest po prostu jego kolejną wersją rozwojową.

Inaczej. Rewolucyjność tego projektu nie polega na zastosowanej techonlogii, tylko na jej wdrożeniu i upowszechnieniu. Dlatego Natal >może< być rewolucją a EyePet będzie >tylko< grą.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 09:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tzn. że oba projekty znajduję się w różnych fazach rozwoju. Natal to rozbudowany interfejs który ma mieć przeróżne zastosowanie, od multimediów do gier i chuj wie czego jeszcze. Eyepet to tomagoczi korzystające z podobnej technologii, lecz to tylko gra. Co Sony zrobi dalej, nie wiadomo. Mieli już Eyetoya, a pet jest po prostu jego kolejną wersją rozwojową.

Inaczej. Rewolucyjność tego projektu nie polega na zastosowanej techonlogii, tylko na jej wdrożeniu i upowszechnieniu. Dlatego Natal >może< być rewolucją a EyePet będzie >tylko< grą.


Chyba źle mnie zrozumiałeś ;]

Chodziło mi o samą kamerę Sony i pokazanie że wcale tak nie odstaje bardzo od tego co pokazał M$, a w dodatku już są na to aktualne tytuły. Post był skierowany do ludków zachwycających się nad natalką jaka to rewolucja nie jest etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 09:55 
Cytuj  
:(

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 11:31 
Cytuj  
Co do tego kontrolera Sony i jego podobienstwa do Wii, obawiam sie, ze Sony mocno sie na tym przejedzie, jesli zaklada, ze powtorzy sukces konsolki Nintendo.
Sukces wii i ds'a nie polega na tym, ze jest fajny kontroler,
tylko na tym, ze mozna zrobic gre w teamie kilkuosobowym o niewielkim nakladzie. Dodatkowo czas produkcji tytulow jest tez niewielki, co na ps3 jest zwyczajnie niemozliwe.
Dlatego wlasnie na wii jest wysyp tych malych casualowych gowienek, z ktorych niektore sa naprawde ciekawe i kreatywne, dajace tone zabawy i smiechu. Na ps3 to sie nie uda, beda tylko zajebiscie wielkie projekty z nowym, przyznam, ze fajnym sterowaniem. Tu chodzi tylko i wylacznie o kase - jak gra na ps3 wtopi, wtapia sporo pieniedzy, podczas gdy wtopiona gra na wii nie stanowi az tak duzego klopotu. Dlatego miedzy innymi mamy fenomen EA, ktore wypuszcza te same gry co roku, bo boi sie wjebac kase, zeby akcjonariusze nie robili im z dupy wiosny ludow.
Zrobilo sie to wszystko za duze - wii to zmienilo, tak samo jak DS, ale niestety obojetnie od nowych rozwiazan technologicznych zarowno sony jak i ms'a, problem i tak zostaje.
Swoja szosa prezentowanie nowego sterowania bez zadnej mocnej gry na prezentacje momentalnie przedstawia problem z jakim beda sie tluc - brak pod to softu.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 13:41 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Chodziło mi o samą kamerę Sony i pokazanie że wcale tak nie odstaje bardzo od tego co pokazał M$, a w dodatku już są na to aktualne tytuły. Post był skierowany do ludków zachwycających się nad natalką jaka to rewolucja nie jest etc.



lolz, przestan sie kompromitowac :( przykre to sie robi, nawet nie wiesz o czym mowisz, to tak jakbys porownywal ferrari do malucha... jasne, jedno i drugie jezdzi ale ..


zreszta to co zawiera ta gra to nic nowego, japonce juz jakis czas temu wypuscili takie cos... w formie eroge ;) do tego na pc, dziala z wiekszoscia webcamow jak mniemam..

http://www.sankakucomplex.com/2009/01/2 ... by-yukana/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 14:11 
Cytuj  
Wiedziałem że jakiś zaślepiony zombiak z pianą na pysku przyleci bronić cudownego dziecka rewolucyjnej myśli technicznej MS.

Przykre jest to że niestety nie zawiodłeś

1) Mój post był w zasadzie pisany tylko pół serio ale whatever...
2) Nigdzie nie napisałem że kamerka sony dorównuje natalce, co najwyżej że nie odstaje tak bardzo jak niektórzy to sugerują.
3) Sugerowanie ze różnica jest jak między maluchem a ferrari to jest dopiero kompromitowanie się.
4) Sam przyznałeś że podobne rozwiązania już są od dłuższego czasu nawet na rynku pc, więc czemu masz takie problemy zaakceptowaniem tego że to co MS zaprezentował to co najwyżej Ewolucja a nie Rewolucja? Bo tylko to chciałem moim postem wcześniejszym przekazać

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 14:20 
Cytuj  
To co ms zaprezentowal jest ewolucja jak najbardziej. Jednak aktualnie to co mamy jest to na tak niskim poziomie ze mozna to co najwyzej potraktowac jako ciekawostke. MS tymczasem zaprezentowal zabawke na tyle zaawansowana ze moze sporo namieszac na rynku, to jest rewolucja.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 14:36 
Cytuj  
na razie ms zaprezentowal filmiki z tym co zaprezentuje.
i jak to bedzie wygladalo w praktyce to jeszcze nie wiadomo.
ps eye jest moze na niskim poziomie, ale dziala.
EoJ jest rzeklbym na dosc wysokim poziomie, pomimo niedorobek i problemow 'technicznych'.
z wynalazkiem ms pewnie bedzie jak z windowsami, czy x360.
pare lat zajmie zanim dostaniemy dzialajacy produkt bez bugow, wieszania sie i problemow w grach.

ashton jest zaslepiony bo kupil x360, wiec z zalozenia broni ms.
tak jak swoich anime o romansach 12 latek w szkole.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.