mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 15:01 
Cytuj  
Dobra, dzięki wszystkim. Mam dość dużo rzeczy do obejrzenia z tego co widzę, bo tak 80% tego co podaliście nie oglądałem ; )

Żeby nie było że offtopic:

Nowy Potter - Przeleciałem u kolegi. Nie poznałem książki. O ile w poprzednich częściach trochę cieli, co jestem w stanie oczywiście zrozumieć...To tutaj, jak nie czytałeś książki nie zrozumiesz nic. Albo będziesz miał wrażenie że coś zrozumiałeś podczas gdy tak naprawdę gówno wiesz. (Mówię na przykładzie kumpla, mogę się mylić ofcourse)
Ogólnie - Nie polecam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 17:39 
Cytuj  
Nowy Potter posysa. :) Jest w sumie mroczny, fajny i mniej cukierkowy niz poprzednie czesci ale rzeczywiscie... nie czytales ksiazek lub chociazby poprzednich filmow - chuja bedziesz wiedzial ocb.
W dodatku odnioslem wrazenie ze film jest o wiele mniej widowiskowy niz poprzednie czesci. Malo jest napiedalania z rozdzek i wogole "breathtaking" rzeczy. Ostatnie 15 minut rozczarowuje mocno w porownaniu np z tym co bylo w ksiazce.

Ogolnie - fail.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 19:09 
Cytuj  
no Harrego Pottera zdupili na maxa. Dla mnie to najgorsza część, generalnie wycięte zostało wszystko co najlepsze (np. z końcowej walki, gdzie krew się lała i trup się słał gęsto, została jakaś marna egzekucja..) a poboczne bzdurne wątki rozbudowane do granic mozliwości (ta miłość jednego z braciszków z kimś tam). Wielka porażka. Nie dziwię się, że autorka się wkurzyła i kazała nakręcić 2 filmy na podstawie ostatniego tomu.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 09:17 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Cytuj:
The Departed


Signed, jeden z najlepszych filmów tego typu u mnie. Świetna akcja, świetne dialogi i zakurwista fabuła.


"Infernal Affairs" remake. Polecam oryginal ...

T.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 14:31 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Cytuj:
The Departed


Signed, jeden z najlepszych filmów tego typu u mnie. Świetna akcja, świetne dialogi i zakurwista fabuła.


"Infernal Affairs" remake. Polecam oryginal ...

T.


Yep, oryginal w chuj lepszy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 15:05 
Cytuj  
Przy orginale wymieklem po 15min, poprostu nie potrafie ogladac chinskich/japonskich/tajlandzkich filmow, jezyk mnie cholernie drazni.

A polecam Kolor Magii, rownie zajebiste jak ksiazka :D


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 19:36 przez tiomor, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 15:14 
Cytuj  
Chyba Kolor Magii.
Fakt, dość wiernie odwzorowane, ale jakoś te ekranizacje Pratchetta średnio mi odpowiadają.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 19:37 
Cytuj  
Poprawione ;)
Jak dla mnie to to rownie mocne co ksiazka jest, fakt faktem ze troche mi spieprzyli wizje Rincewinda ale co tam, smierc przynajmniej wymiata :D

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 21:19 
Cytuj  
Dzięki za info. Nie bylem swiadomy, ze taki film powstal and Tim Curry is in it!!!oneoneone~~~~~~eleven ;> ...

T.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 21:22 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
fakt faktem ze troche mi spieprzyli wizje Rincewinda ale co tam

Ta, za stary wedlug mnie. W koncu caly czas spierdala i biega, to powinien byc mlodszy!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 11:19 
Cytuj  
Widziałem trailer do nowego "Janosika" Holland i Adamik i musze stwierdzic, ze osoba odpowiedzialna za casting powinna zostac powieszona za zebro. Nie wiem kto wpadl na pomysl ze rasta/emo cherlak bedzie dobrym odtworca Janosika, ktory jakby nie bylo jest goralem z krwi i kosci a nie fanem tokio hotel. Kufa w tym kraju chyba nikt, nigdy nie zrobi dobrego blockbustera :(


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 00:32 
Cytuj  
Postanowiłem w końcu spiąć poślady i obejrzeć Casablance. Właśnie skończyłem oglądać.

Świetna rola Bogarta jak i Rains'a. Genialna fabuła, piękna muzyka...I dialogi, z których co drugie zdanie jest warte zapamiętania...Film ani trochę się nie postarzał i wart jest obejrzenia nawet dziś. Gorąco polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:50 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Widziałem trailer do nowego "Janosika" Holland i Adamik i musze stwierdzic, ze osoba odpowiedzialna za casting powinna zostac powieszona za zebro. Nie wiem kto wpadl na pomysl ze rasta/emo cherlak bedzie dobrym odtworca Janosika, ktory jakby nie bylo jest goralem z krwi i kosci a nie fanem tokio hotel. Kufa w tym kraju chyba nikt, nigdy nie zrobi dobrego blockbustera :(


bo Polacy nie powinni juz krecic filmow po 1990 roku, pozostalo by dobre wrazenie. Poza perelkami w stylu Wszyscy jestesmy chrystusami strasznie zenujace jest polskie, wspolczesne kino....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 12:00 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Widziałem trailer do nowego "Janosika" Holland i Adamik i musze stwierdzic, ze osoba odpowiedzialna za casting powinna zostac powieszona za zebro. Nie wiem kto wpadl na pomysl ze rasta/emo cherlak bedzie dobrym odtworca Janosika, ktory jakby nie bylo jest goralem z krwi i kosci a nie fanem tokio hotel. Kufa w tym kraju chyba nikt, nigdy nie zrobi dobrego blockbustera :(


nawet nie wiedzialem ze kreca janosika ale raz bardzo dobrze ze powstal jakis fajny film historyczny anie jakies kolejne gowniane kochaj i ruchaj, albo inny romatyczny shit lepkowskiej.

Zdjecia fajne, muzyka fajna generalnie zapowiada sie dobry film. A ze janosik wyglada inaczej niz Janosik to da sie przelknać.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 22:04 
Cytuj  
Tak troche z dupy ale...
Szukam filmu The Unbelievable Truth / Niezwykła Prawda reżyserii Hala Hartleya, 1989r. Anyone wie gdzie kupić / skąd pobrac / inne ?


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 07:19 
Cytuj  
KamilCPN napisał(a):
Tak troche z dupy ale...
Szukam filmu The Unbelievable Truth / Niezwykła Prawda reżyserii Hala Hartleya, 1989r. Anyone wie gdzie kupić / skąd pobrac / inne ?

Zartujesz prawda?
Google albo pierwsza lepsza wyszukiwarka torrentow.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:45 
Cytuj  
Public Enemies - całkiem fajnie zrobiony, i, co dziwne, nie nudziłem się ani przez chwilę. Ale jak ktoś nastawia się na happy end, to może sobie odpuścić. Tak gdzieś od 3/4 filmu to już jest prawdziwy dramat... :).


_________________
...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 13:37 
Cytuj  
Nowy harry potter - jestem fanem serii ksiazek, ale ekranizacja ksiacia polkrwi to nedza, watek milosny ciagniety przez 2/3 filmu zeby tylko pokazac malo istotna probe zabojstwa i niezwykly zanik akcji w tej czesci spowodowowaly wg mnie porazke. W porownaniu do ksiazki to ta czesc wyglada jak gry przenoszone na ekran przez uwe bola:<.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 14:13 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Nowy harry potter - jestem fanem serii ksiazek, ale ekranizacja ksiacia polkrwi to nedza, watek milosny ciagniety przez 2/3 filmu zeby tylko pokazac malo istotna probe zabojstwa i niezwykly zanik akcji w tej czesci spowodowowaly wg mnie porazke. W porownaniu do ksiazki to ta czesc wyglada jak gry przenoszone na ekran przez uwe bola:<.


ale waitress na poczatek filmu byla zajebista ; p

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 14:38 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Nowy harry potter - jestem fanem serii ksiazek, ale ekranizacja ksiacia polkrwi to nedza, watek milosny ciagniety przez 2/3 filmu zeby tylko pokazac malo istotna probe zabojstwa i niezwykly zanik akcji w tej czesci spowodowowaly wg mnie porazke. W porownaniu do ksiazki to ta czesc wyglada jak gry przenoszone na ekran przez uwe bola:<.


ale waitress na poczatek filmu byla zajebista ; p


No do niej nie mam zastrzezen, jeszcze zeby panna granger chodzila z dekoltem byloby miodzio:>.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.