mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 12:54 
Cytuj  
Od wielu lat rządzą nami barany i łapówkowicze. AWS, SLD, PiS i PO. Wszystko to jedno łajno. Jednak w końcu rząd naszych nieudaczników ma zamiar podjąć słuszną decyzję.

http://www.rmf.fm/fakty/?id=160197

Jest szansa, że zrównają do poziomu 1/13 kwiatu naszego narodu. Dyslektyków, dysortografów i innych debili. Temat jak najbardziej dotyczy naszego forum, gdyż mamy tutaj mnóstwo matołów zasłaniających się D.
W końcu studia nie są dla matołów. Rąk do kopania rowów też potrzeba.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 12:55 
Cytuj  
idz jakas zabe nadmuchaj:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 12:56 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
idz jakas zabe nadmuchaj:<


On topic. I bardzo dobrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:01 
Cytuj  
I bardzo dobrze, bo się zasłaniają tą dysleksją i nikt nic im zrobić nie może.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:22 
Cytuj  
Spora część ludzi faktycznie tylko się zasłania dysleksja, dysortografia itp, ale nie zapominajmy ze mimo wszystko u jakiegoś małego % ludzi jest to prawdziwe zaburzenie.
Sam mam dysleksje i to nie tylko na papierze, fakt da się z tym walczyć ale jest to bardzo czasochłonne, ( w gimnazjum ćwiczyłem ortografie nawet po 1h-2h dziennie a mimo tego dalej zdarza mi się popełniać błędy ).

Tak czy siak uważam ze dobrze zrobili, bo dodatkowy czas na egzaminie praktycznie nic nie dawał, a dodatkowa ilość błędów jaką można zrobić mało dawała ( w gim np moglem zrobić 6 błędów i dopiero była 1, ale co z tego skoro robiłem po 12-20 )

Jedyna rada to ciężka praca, a lenie co im się ortografii uczyć nie chciało teraz będą miały utrudnione zadanie :P


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:26 
Cytuj  
a co tczewiak, za twoich czasow dysleksji i pedalstwa nie bylo, a na studia dostawala sie elita?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:40 
Cytuj  
Za moich czasów na studia był oddzielny egzamin, który nie dawał taryfy ulgowej matołkom.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:45 
Cytuj  
Sam podobno mam dysleksje ale to może lenistwo ;p
W każdym razie jak mi coś dają to ja to wykorzystuje, jak zabiorą to trudno jakoś nigdy zbyt wiele na tym nie zyskałem.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Od wielu lat rządzą nami barany i łapówkowicze. AWS, SLD, PiS i PO. Wszystko to jedno łajno. Jednak w końcu rząd naszych nieudaczników ma zamiar podjąć słuszną decyzję.

http://www.rmf.fm/fakty/?id=160197

Jest szansa, że zrównają do poziomu 1/13 kwiatu naszego narodu. Dyslektyków, dysortografów i innych debili. Temat jak najbardziej dotyczy naszego forum, gdyż mamy tutaj mnóstwo matołów zasłaniających się D.
W końcu studia nie są dla matołów. Rąk do kopania rowów też potrzeba.


jeżeli uważasz, że dys*cośtam to debile to ty jesteś przyjeb w takim razie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 13:49 
Cytuj  
Cytuj:
Jest szansa, że zrównają do poziomu 1/13 kwiatu naszego narodu. Dyslektyków, dysortografów i innych debili.


Cytuj:
gdyż mamy tutaj mnóstwo matołów


Oba określenia tyczą się również Ciebie.

Cytuj:
W końcu studia nie są dla matołów. Rąk do kopania rowów też potrzeba.


Boisz się, że stracisz posadę w pracy?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 14:09 
Cytuj  
Hiehie jak się wszyscy dys*cośtam oburzyli :lol: A prawda jest taka, że 90% tych dys*cośtam to pieprzone lenie zasłaniające sie papierkiem, zamiast wziąć sie do pracy nad sobą.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 14:13 
Cytuj  
Ale to nie zmienia faktu ze tczewiak aka TaruTaru_Lover jest idiota.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 14:16 
Cytuj  
raas napisał(a):
Spora część ludzi faktycznie tylko się zasłania dysleksja, dysortografia itp, ale nie zapominajmy ze mimo wszystko u jakiegoś małego % ludzi jest to prawdziwe zaburzenie.
Sam mam dysleksje i to nie tylko na papierze, fakt da się z tym walczyć ale jest to bardzo czasochłonne, ( w gimnazjum ćwiczyłem ortografie nawet po 1h-2h dziennie a mimo tego dalej zdarza mi się popełniać błędy ).

Tak czy siak uważam ze dobrze zrobili, bo dodatkowy czas na egzaminie praktycznie nic nie dawał, a dodatkowa ilość błędów jaką można zrobić mało dawała ( w gim np moglem zrobić 6 błędów i dopiero była 1, ale co z tego skoro robiłem po 12-20 )

Jedyna rada to ciężka praca, a lenie co im się ortografii uczyć nie chciało teraz będą miały utrudnione zadanie :P


I o to chodzi, to ze walisz byki to trudno. Kazdy robi bledy od czasu do czasu.

Mnie zastanawia, czemu w CV nikt nie pisze ze ma dysgrafie, dysortografie, dyskalkulie ( !!!srsly..) itp bzdury? Przeciez to takie straszliwe dolegliwosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 14:26 
Cytuj  
Huba napisał(a):
raas napisał(a):
Spora część ludzi faktycznie tylko się zasłania dysleksja, dysortografia itp, ale nie zapominajmy ze mimo wszystko u jakiegoś małego % ludzi jest to prawdziwe zaburzenie.
Sam mam dysleksje i to nie tylko na papierze, fakt da się z tym walczyć ale jest to bardzo czasochłonne, ( w gimnazjum ćwiczyłem ortografie nawet po 1h-2h dziennie a mimo tego dalej zdarza mi się popełniać błędy ).

Tak czy siak uważam ze dobrze zrobili, bo dodatkowy czas na egzaminie praktycznie nic nie dawał, a dodatkowa ilość błędów jaką można zrobić mało dawała ( w gim np moglem zrobić 6 błędów i dopiero była 1, ale co z tego skoro robiłem po 12-20 )

Jedyna rada to ciężka praca, a lenie co im się ortografii uczyć nie chciało teraz będą miały utrudnione zadanie :P


I o to chodzi, to ze walisz byki to trudno. Kazdy robi bledy od czasu do czasu.

Mnie zastanawia, czemu w CV nikt nie pisze ze ma dysgrafie, dysortografie, dyskalkulie ( !!!srsly..) itp bzdury? Przeciez to takie straszliwe dolegliwosci.


Ja jakbym zobaczyl w CV ze jakis debil pisze ze ma dyzmozgowie, to bym go wysmial.
Jakby mi napisal, ze ma w dupie ortografie, to bym go wzial na rozmowe. Przynajmniej szczery był.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 14:48 
Cytuj  
Moim zdaniem to dobre rozwiazanie. Lepsze jest by dac wiecej czasu niz mozliwosc lzejszego oceniania. Nie jest to rzecz, której sie nauczyc nie mozna, maja trudniej (Ci co serio to maja), ale da się to zrobic. Moim zdaniem wyjdzie to tym osobom tylko na dobre.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 15:13 
Cytuj  
Poszli złą stronę jak zwykle ... Zamiast usuwać im te przywileje powinni coś zrobić z zasadami przyznawania "Dyplomu" dysekcji.

Miałem znajomego w szkole który "który" zawsze zawsze zawsze pisał przez "U" miał pełno tego typu wpadek, on po prostu nie widział tych błędów, i nie ważne ile razy mu się tłumaczyło nie przynosiło to żadnych efektów. I na pewno nie powiedział bym o nim że był głupi dzięki mu zdałem Fizykę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 15:26 
Cytuj  
Mam jakieś dysmózgowie. Nie popełniam błędów ortograficznych, interpunkcja u mnie leży (ale wydaje mi się że to wina lenistwa). Jednak, zdarza mi się pisać przeczenie tego, co chce napisać. Przykładowo, chcę napisać : "Ta gra jest do dupy." Piszę, "Ta gra jest zajebista." Chce napisać "Tak", piszę "Nie". Do tego, bardzo często piszę słowa tak jak brzmią. Przykładowo, zamiast "Miasto", napiszę "Mjasto". Oczywiście, po jednym przeczytaniu, zaraz to wyłapuję, i poprawiam. Więc srsly, Dysmózgowia istnieją. Problem jest taki, że teraz -każdy- może dostać taki papierek. A potem, byle kto mówi : "Mam dysleksję/dysgrafie/blabla, dlatego tak do dupy piszę" I to wystawia mi, i innym takim jak ja opinię ; )

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 15:30 
Cytuj  
Podobno czytanie ksiazek pomaga.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 15:40 
Cytuj  
Ja znam ciekwaych 30 wypadków dys-. Pierwszy to kumpel w podstawówce, w czasach gdy zaświadczeń o dys- nie można było kupić za 30 złotych. Co by streścić, to mimo dysortografii, na dyktandach wypadał dużo lepiej niż ja :D I pewnie spora część klasy. Wiadomo, że miał ciężej, ale pokazał, że ciężka praca jest najważniejsza.

Drugi przypadek, to maturalna klasa w technikum. W ciągu pół roku na piątym roku, 3/4 klasy stało się dys- coś tam. Rekord, to koleś, który postanowił zdawać maturę z matematyki (do wyboru była) i załątwił sobie dyskalkulię. Oczywiście wszystko to byli lenie, którzy chcieli sobie ułatwić zdanie matury. Z tego powodu, anulowanie ulg dla dys- jest dobrym pomysłem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 15:49 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Ja znam ciekwaych 30 wypadków dys-. Pierwszy to kumpel w podstawówce, w czasach gdy zaświadczeń o dys- nie można było kupić za 30 złotych. Co by streścić, to mimo dysortografii, na dyktandach wypadał dużo lepiej niż ja :D I pewnie spora część klasy. Wiadomo, że miał ciężej, ale pokazał, że ciężka praca jest najważniejsza.

Drugi przypadek, to maturalna klasa w technikum. W ciągu pół roku na piątym roku, 3/4 klasy stało się dys- coś tam. Rekord, to koleś, który postanowił zdawać maturę z matematyki (do wyboru była) i załątwił sobie dyskalkulię. Oczywiście wszystko to byli lenie, którzy chcieli sobie ułatwić zdanie matury. Z tego powodu, anulowanie ulg dla dys- jest dobrym pomysłem.


Dajesz przykłady krętaczy, teraz pomyśl o tych prawdziwych dyslektykach którzy teraz przez takich krętaczy będą mieli naprawdę ciężko...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.