mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 17:57 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
a wam to żal dupsko ściska że człowieka stać na audi i radio za 2k

Jakby cie bylo stac na audi i radio za 2k to bys nie brzeczal o odtwarzanie mp3, bo bys mial to z defaultu ;)

X.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 18:02 
Cytuj  
Czemu akurat audi?
BMW nie jest bardziej elo pod elo radia?

Edyta:
Anyway, jakbym chciał 2k na radio wydać to na pewno bym nie kupił oryginału. W tej cenie to RNS-E, a które funkcjonalnie oferują 10% tego co jest w 2-dinowych radyjkach "firmowych" producentów radyjek.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 19:03 
Cytuj  
Mam wyjebane i na Audi i na radia za 2k.
Only lans w BMW 7mce z radiem za minimum 7k odtwarzajacym nawet BluRay. :)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 20:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
rafgate napisał(a):
a wam to żal dupsko ściska że człowieka stać na audi i radio za 2k

Jakby cie bylo stac na audi i radio za 2k to bys nie brzeczal o odtwarzanie mp3, bo bys mial to z defaultu ;)

X.


Xanth wystarczyło przeczytać wątek od początku bo pisałem że w poprzednim aucie miałem radio za 2k i kijowo działało z zestawem bose zakładanym w audi dlatego teraz mam ori radio + zmieniarkę mp3

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 23:08 
Cytuj  
sam uzywam interfejsu usb/sd podlaczanego do wejscia zmieniarki i jest to z pewnoscia 100x lepsze rozwiazanie niz transmitter czy kaseta (jesli masz gdzie ja wsadzic). Na przestrzeni ostatnich paru lat przerabialem to wszystko.
Radio czytajce mp3 z wejsciem usb to pewnie funkcjonalnie najlepsze rozwiazanie jednak w nowszych autach dobrej klasy ale nie na tyle nowych zeby mialy fabryczne bt czy mp3/usb wyjmowanie oryginalnego radia i zamiana na jakiekolwkiek inne to gwalt na wygladzie konsoli :)
Wtedy rzeczywiscie bardzo poreczny jest taki interface, sa nawet wersje z modulem bt. Minus jest taki ze ma to spore ograniczenia, w przypadku audi jest 6 folderow z 99 piosenkami max i nie czyta ID3 tagow. Urzadzenie poprostu symuluje zmieniarke, ale wciaz warto, to w koncu prawie 600 utworow i jednym ruchem reki mozesz zmienic na nastepne 600. a audi ma rzeczywiscie calkiem sprawny fabryczny sound, szczegolnie w wersji premium/bose (9 glosnikow + woofer w sedanie b6-b7 i taki concert (by panasonic btw) naprawde brzmi niezle) tylko brakuje tego mp3 wlasnie.

reasumujac teoretycznie najlepsze rozwiazanie to zmiana radia- jesli nie wchodzi w rachube to : interfejs usb /ipod >zmieniarka mp3>> kaseta >> transmiter


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 08:33 
Cytuj  
i oto mi trigger chodziło dodać do tego jeszcze że można tym interfejsem usb sterować z kierownicy to wychodzi fajna sprawa a co do radia za 2k miałem coś takiego nie wiem czy taki model ale podobnie wyglądał http://photos02.allegroimg.pl/photos/40 ... 85966879_6
i szczerze wyglądało to kiczowato w aucie

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 09:41 
Cytuj  
Prostym jest ze oryginalne radia w bmw (system glosnikow Nokia) i audi (niektore z systemem bose) sa w kurwe lepsze niz radio za tysiace zlotych i podlaczone 24 glosniki i 8 subwooferow. Ja mam w swoim aucie sterownik alpine i do niego zmienniarke i gra tak jak powinno, chociaz musze przyznac, ze system Nokii u kumpla w aucie tez gra zajebiscie - bez zadnych zmian, doplat i dokladek. Wiec jak macie oryginalne radia, to uwierzcie mi warto je zostawiac i modyfikowac tak zeby nie zmieniac systemu przystosowanego do samochodu. No chyba ze chcecie kupic Alpine F1 + jakis zestaw infinty gold - wtedy szacun.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 13:50 
Cytuj  
Radio z wejsciem USB/SD kosztuje 200-300 PLN w byle media czy nawet auchan.

Ja osobiscie uzywam tej kasety, mam jakas kenwooda chyba, i ze standardowym radiem od Civica '97 dziala znakomicie ;-)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.