mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:29 
Cytuj  
kk, gl :) narazie bawi mnie nasza forumowa drama jaki to torrent jest trudny i jak wygodniej jest z rapida korzystac :D lolz seriously, zrozumialbym usenet, ale rapid failuje na calego :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:50 
Cytuj  
Wszystko i tak imo sprowadza się do tego kto co woli, ale ja osobiście korzystam z torrentow na prywatnych trackerach od ponad roku (wcześniej dość długi czas bawiłem się w p2m, ale troche zaczynało mi brakować potrzebnych rzeczy) i nie mam problemów z ratio od ponad roku. Jak juz napisałem wcześniej wystarczy wydać 50 zł na jakiegoś seedboxa, ustawić uploadowanie jakiegoś mocno pożądanego torrenta i niechcący na jednym trackerze pojawiło mi się 500 Gb uploadu.

No ale jak napisałem na początku, jeśli rapid Wam odpowiada to bardzo się ciesze i życzę wysokich transferów, mnie niestety rozczarował premium, a torrenty mile zaskoczyły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:52 
Cytuj  
no wazny jest ten fragment, ze sprzet masz odpalony 24/7.
nie kazdy z nas juz tak robi/ma taka potrzebe. podobnie jak ty nie masz potrzeby wychodzenia z domu :)
a z czym rapid dla ciebie failuje?
dla ciebie wygodniej miec odpalony sprzet 24/7 i seedowac, inni wola odpalic sprzet na 30min, sciagnac, zaplacic po miesiacu 10$.
i przypuszczam, ze wychodzi ich to taniej, niz twoje rachunki za prad :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 19:02 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
takich jak Ty dorwa predzej czy pozniej i to w pierwszej kolejnosci. mozesz miec super prywatny tracker, ale do kazdej sieci prywatnej osoby zajmujace sie szukaniem piratow moga przeciez inva zdobyc ;)


W Polsce jest większa szansa że jakaś 15 latka pozwie Cię o gwałt niż to że wpadną Ci na chate za ściąganie plików z internetu.

@Mendol
Ogólnie to przesadzacie. Płyty, dokumenty, e-booki ja ściągam z rapida, większe rzeczy z torrentów.
Ściąganie z Rapidshare i ściąganie z torrentów (prywatne trackery) to prawie qrwa to samo. Taka sama prędkość, takie samo zadowolenie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 19:05 
Cytuj  
problem raczej z szukaniem, rejestrowanie sie po forach etc by skopiowac linki, sprawdzanie czy dzialaja etc...

ja wale search i mam torrenty ktore mnie interesuja, klikam na tym ktory chce sciagnac i tyle.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 19:31 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
chyba kabraksiku od niedawna masz internet... p2p staje sie coraz bardziej powszechne, szczegolnie wlasnie dzieki torrentowi.

starczy kilka pozwow by twoje kochane rs poszlo w uj, z torrentami jednak tak latwo sie nie wygra :)


Pewnie dlatego PirateBay jest zamnkniete, wlasciciele siedza i dostali milionowe grzywny. RS jest o wiele bardziej "legit" niz twoje torrenty bo ma mechanizmy do wywalania piratow i robi to.

Tyle w kwestii komentarza bo jestes poprostu kretynem i na sile starasz sie wszytkim wmowic ze uzywanie torrentow i prywatnych trackerow jest kewl i cool. Niestety te czasy minely pare lat temu. Chyba cos przespales.

Ja nie mam wlaczonego kompa 24/h, mam zycie oprocz siedzenia w domu i sciagania pronu z netu w ilosciach >50GB na tydzien i sciagam tylko to w co wiem ze zagram i obejrze i tylko to na co starczy mi czasu - na chuj mi sa torrenty do tego. Tyle.

problem raczej z szukaniem, rejestrowanie sie po forach etc by skopiowac linki, sprawdzanie czy dzialaja etc...

ja wale search i mam torrenty ktore mnie interesuja, klikam na tym ktory chce sciagnac i tyle.


No widzisz a ja wchodze na zaufane i sprawdzone forum i wale search i mam to co mnie interesuje plus jesli cos jest nie tak to zaraz w topicu pojawiaja sie komenty o zlym CRC lub braku hasla, itp....
Powiedz mi czy rozni sie zarejestrowanie sie i szukanie czegos na forum od zarejestrowania sie na stronce torrentowej i uzywania ichniej wyszukiwarki - niczym. Wiec nie pierdol ze cos jest lepsze jak jest dokladnie tym samym w innej formie. A RS wybralem ze wzgledu na wymienione wyzej rzeczy - szukanie nie ma tu nic do rzeczy bo i tu i tu jest wygodne i szybkie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 19:42 
Cytuj  
http://thepiratebay.org/

Nie jest zamknięte. Chyba.

Arturnik jedyny OBIEKTYWNY post. Reszta to jak wojna w stylu PS2 czy XBOX co jest lepsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 19:46 
Cytuj  
Kaban ale wlasnie o tym pisze.
kazdy niech korzysta tak jak mu wygodnie. tylko ashton ma z tym problem :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 20:05 
Cytuj  
forum nie jest zaprojektowane pod wyszukiwanie i download plikow, zamkniete trackery dzialajace na kodzie od torrentbits jak najbardziej :)

sorry ale wygoda wyszukiwania stuffu na tych trackerach jest znacznie wieksza niz przegladanie for.

dochodzi jeszcze rss itp :)


a piraci dzialaja dalej, niestety sa tak obciazeni ze czasami nieda sie wejsc ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 20:35 
Cytuj  
Jak jestes taki masta Ashton, to rzuc invite na TL ;-)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 21:39 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
http://thepiratebay.org/

Nie jest zamknięte. Chyba.

Arturnik jedyny OBIEKTYWNY post. Reszta to jak wojna w stylu PS2 czy XBOX co jest lepsze.


ubili tracker.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 22:24 
Cytuj  
kheh, tak ściagacie, a po co wam to wszystko?
Tzn. sam tak robiłem kilka lat temu i zostało mi kilka tysiecy nagranych DVD (pewnie już nie do odczytania po takim czasie trzeba będzie wyjebać) i aktualnie 3 HDD (2TB łącznie - krótki okres gdzie się tak rozleniwiłem, że nie chciało mi się tego co ściągnę nagrywać na DVD).

Bunkrujecie to gdzieś? Opisujecie i do odpowiednich segregatorów? Bo przerobić tego na pewno się nie da - wiem z doświadczenia ;)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 22:48 
Cytuj  
Zrzucamy to na wlasne konta rapida! This is it!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 22:49 
Cytuj  
zbieram tylko muzykę, od 10 lat. skrupulatnie na dysku - mam wiele tysięcy każdy utwór ściągnięty świadomie żadnej masówki. mam prawie 2TB dysków (ćwiartka to muzyka) - płyt nie trzymam - nie wierze w wieloetniczność płyt dyski backupuje na drugim fizycznym.
mam świra na punkcie bezpieczeństwa żeby tego nie stracić (wirusy itp)

filmy, gry wywalam jak "zużyje" kiedyś robiłem obwarzanki, setki płyt na zawiązanym sznurku luzem :lol:
kilka lat temu zniszczyłem je niszczarka do cd - z ulgą


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 23:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bunkrujecie to gdzieś? Opisujecie i do odpowiednich segregatorów? Bo przerobić tego na pewno się nie da - wiem z doświadczenia ;)

Kasuje bez żalu każdy obejrzany odcinek serialu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 00:42 
Cytuj  
Cytuj:
anyway, osobiscie niepotrafie spac bez wlaczonego komputera...

lol dobre :D
to ile sciagasz i wysylasz tez mnie rozbawilo xD ... kurwa ash ale ty to bierzesz wszystko do siebie :D

a pieprzenie ze pare lat i cos sie skonczy w branzy internetowej mnie bawi jeszcze bardziej
na poczatku byl napster, kazza, emule, DC (wypasik, mozna bylo poznac mase ludzi ) , teraz jest torrent + kanaly irc trackerow, rs, p2m - w przyszlosci mysle ze wszystko bedzie streaming - gorzej ? lepiej ? po prostu inaczej, trzeba brac to co jest i korzystac jak komu wygodnie

Cytuj:
Pewnie dlatego PirateBay jest zamnkniete, wlasciciele siedza i dostali milionowe grzywny. RS jest o wiele bardziej "legit" niz twoje torrenty bo ma mechanizmy do wywalania piratow i robi to.

pierwsze z brzegu
http://di.com.pl/news/29376,0,OdSiebie_ ... ymany.html

to tyle na temat takich serwisow jak RS

Cytuj:
Bunkrujecie to gdzieś? Opisujecie i do odpowiednich segregatorów? Bo przerobić tego na pewno się nie da - wiem z doświadczenia

po co bunkrowac ? jak bedzie mi potrzebne to sobie sciagne heh - internet to taki wiekszy dysk zewnetrzny

@nestor daj maila i nie placz


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 07:50 
Cytuj  
true, tez nie nagrywam, jedynie trzymam muzyke, reszte kasuje po wykorzystaniu...

no jedynie na konsole stuff wypalam, bo ofkoz inaczej nieda rady.


@nestor na invita trzeba zasluzyc, o ile pewnym osobom z tym forum dalem invity na niektore trackery gdy mnie poprosily to o tyle mialem do nich wystarczajace zaufanie :) ciebie ledwo znam ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 07:53 
Cytuj  
jak ktos jeszcze ma invita na TL to bardzo bym prosil, bo moje stare konto wyekspirowalo. :roll:


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 08:09 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
anyway, osobiscie niepotrafie spac bez wlaczonego komputera...


Hehe, zapodam fajnym tematem teraz.

Ostatnio, przyszedł rauchunek za prąd, 340PLN... mam mieszkanie 60m2.

Więc zacząłem brnąć w temat. Wyszło mi, że zasilacz 650W w kompie chodzącym średnio 8h dziennie bije mi prąd do niecałych 100PLN. Lampa w telewizorze LCD to 3xżarówka 100W więc kolejne 100PLN.

I problem rozwiązany :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 09:03 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Kurde, całkiem spory zasiłek musisz dostawać ashton.

meterrr napisał(a):
Cytuj:
Pewnie dlatego PirateBay jest zamnkniete, wlasciciele siedza i dostali milionowe grzywny. RS jest o wiele bardziej "legit" niz twoje torrenty bo ma mechanizmy do wywalania piratow i robi to.

pierwsze z brzegu
http://di.com.pl/news/29376,0,OdSiebie_ ... ymany.html

to tyle na temat takich serwisow jak RS


no i? rs JEST bardziej legit niż torrenty, piraty są czasem usuwane na torrentach nigdy. Po drugie osoby korzystające z odsiebie.com nie będą miały postawionych żadnych zarzutów. :roll:


http://di.com.pl/news/29457,0,Uzytkownicy_Odsiebie_moga_trafic_do_wiezienia.html

rufl pierdolenie w bambus i strachy na lachy.

W sensie, Ci co udostepnialii to w teori mogą rzeczywiście pójść siedziec :)

Leecherów nikt nie ruszy ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.