mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:28 
Cytuj  
Najbardziej podobaly mi sie teksty, ze Pudzian ma przyszlosc w MMA!

czekam na jego walke z CroCopem i widowiskowy wpierdol od Chorwata :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:29 
Cytuj  
Blota napisał(a):
bo co ? bo wygral z jakims idiota ? dajcie se siana... w normalnym mma by przejebal wydolnosciowo bo by go w parterze pomeczyli a ,ze najman nie zrobil nic to... nawet nie chce mi sie kurwa pisac bo nie zjadlem nawet kanapki a sie gowno skonczylo :<<<

pudzian w k-1 vs najman to by bylo imo lepsze bo jak pisalem wczesniej pudzian sie wpierdoli w najmana i go zjedzie cepami 0 techniki 100% cepa i masy :< tym bardziej ,ze roznica wagi faktycznej pudzian najman jest jakies 35-40kg a nie 25 jak podaja bo najman ma sporoooooooo tluszczu na dupie a pudzian troche suchawy atm


No... nie, nie to mowiles. Tak, przejrzalem Twoje posty.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:29 
Cytuj  
a kto z normlanych zawodników bedzie chcial sie z nim bic ? z pajacem z jakiegos KSW ?

btw czemu pudzian mial buty na ringu ? wtf ???

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:31 
Cytuj  
Blota napisał(a):
a kto z normlanych zawodników bedzie chcial sie z nim bic ? z pajacem z jakiegos KSW ?

btw czemu pudzian mial buty na ringu ? wtf ???


Ktos komu zalezy na wyniku wygranym z osoba ktora jest najsilniejsza na swiecie...

edit:
Odnosnie butow, nie pamietam takiego zapisu, zeby nie mozna bylo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:32 
Cytuj  
Blota napisał(a):
a kto z normlanych zawodników bedzie chcial sie z nim bic ? z pajacem z jakiegos KSW ?

btw czemu pudzian mial buty na ringu ? wtf ???



jakby nie patrzec Pudzian jest osoba bardzo znana na swiecie.

Taka walka to niezly rozglos medialny = kasa.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:36 
Cytuj  
Tak się właśnie spodziewałem że zaraz wypełzną po walce na forum specjaliści "jaki to Pudzian chujowy, Najman chujowy, zero techniki, ja napierdalam najlepiej"
Idźcie kurwa spać. Dobanoc.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:37 
Cytuj  
pudzian nie jest najsilniejszym na swiecie ani w 2boju ani w 3boju ani w strongman - jest najsilniejszy w swojej organizacji ale to nie wazne.

jest znana osoba na swiecie wsrod ludzi interesujących sie strongman i tyle watpie czy duzy % ludzi go zna np. w USA gdzie maja silniejszych ludzi od niego i inne federacje

nie to ,ze go nie lubie po prostu imo powinien zostac przy ciezarach a nie pchac sie do mma gdzie z nikim z topu raczej nie powalczy - chociaz z 2 strony z sappem by bylo ciekawie :>

bylo minelo zobaczymy co bedzie dalej - jebac ide spac nara


Ostatnio edytowano 12 gru 2009, 00:39 przez Blota, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:37 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Tak się właśnie spodziewałem że zaraz wypełzną po walce na forum specjaliści "jaki to Pudzian chujowy, Najman chujowy, zero techniki, ja napierdalam najlepiej"
Idźcie kurwa spać. Dobanoc.


Ano... Pudzian to to samo co ten murzyn co pobil wielu "profesjonalnych" zawodnikow. Z tym, ze Pudzian ma jeszcze wyniki w byciu koksem. Ale coz... wielu krytykow mamy na tym forum.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:39 
Cytuj  
Blota napisał(a):
bo co ? bo wygral z jakims idiota ? dajcie se siana... w normalnym mma by przejebal wydolnosciowo bo by go w parterze pomeczyli


Gowno by mu zrobili w parterze tbh ;] Przy tej sile rak i nog, przy tej dynamice jaka dysponuje, ciezko byloby go utrzymac w ryzach. Chetnie chcialbym zobaczyc walke Pudziana z tym łotwinem albo z tym wrestlingowcem np.
Fakt, poki co jest strasznie chaotyczny, ale potrafi tez sluchac i wyciagac wnioski. Na moje oko, ma duze szanse i predyspozycje w MMA, mowta co chceta.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:40 
Cytuj  
Blota napisał(a):
nie to ,ze go nie lubie po prostu imo powinien zostac przy ciezarach a nie pchac sie do mma gdzie z nikim z topu raczej nie powalczy - chociaz z 2 strony z sappem by bylo ciekawie :>


a tu sie akurat zgodze ;). Znany jest nawet w USA, w koncu kopal tam tylki. z Sappem...hmm...Sapp ponad 150kg wazy, wiec tak latwo by Pudzianowi nie szlo, no i jednak Sapp cos tam walczy :).


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:41 
Cytuj  
Blota napisał(a):
pudzian nie jest najsilniejszym na swiecie ani w 2boju ani w 3boju ani w strongman - jest najsilniejszy w swojej organizacji ale to nie wazne.

jest znana osoba na swiecie wsrod ludzi interesujących sie strongman i tyle watpie czy duzy % ludzi go zna np. w USA gdzie maja silniejszych ludzi od niego i inne federacje

nie to ,ze go nie lubie po prostu imo powinien zostac przy ciezarach a nie pchac sie do mma gdzie z nikim z topu raczej nie powalczy - chociaz z 2 strony z sappem by bylo ciekawie :>

bylo minelo zobaczymy co bedzie dalej - jebac ide spac nara


Naucz sie pisac spojne posty, zeby nie trzeba bylo potem czytac tematu, tego samego 3x.

Jesli chodzi o Pudzianowskiego to jest nr 1 w dziedzinie strongman :) Nie tylko w swojej federacji... eh.


_________________
Obrazek

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:45 
Cytuj  
ale to jednak Najman zawstydził Turbodymomana :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:58 
Cytuj  
walka i tak byla ustawiona wiec nie wiem na uj sie znowu klocicie.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 00:59 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):
Najbardziej podobaly mi sie teksty, ze Pudzian ma przyszlosc w MMA!

czekam na jego walke z CroCopem i widowiskowy wpierdol od Chorwata :)


Wolalbym przeciw niemu fedora emelianenko w pride albo semmy schilta w k-1, nie maja tak duzo miesni jak on i w ogole wygladaja calkiem jak normalni goscie w porownaniu do niego, tylko, ze to mistrzowie, pierwszy sambo a drugi walk k-1 czyli stojka, zobaczcie kilka walk i bedziecie wiedziec czy pudzian ma jakies szanse. Jakies 3 lata temu trenowal na sali u mnie w miejscowosci nastula przed w swoja pierwsza walka w pride, normalny gosc, olimijczyk w judo, ktory wtedy powiedzial do naszego trenera judo, ze nie ma tam miejca dla niego, bo ludzie w mma, to nie ludzie;].

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 01:54 
Cytuj  
Tu nie ma o czym dyskutowac Pudzian z taka technika i przygotowaniem moze jedynie marzyc o UFC. Tam nie biora ludzi ktorzy kickuja jak łebki z gimnazjum na boisku.
A tutaj hamerykanski przyklad przerostu formy i slawy nad trescia
Kimbo Slice vs Radom pink hair guy
http://www.youtube.com/watch?v=o5ZxpbtcC8A

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 03:26 
Cytuj  
Z takim fedorem to narazie mysle ze pudzian nie mialby zadnych szans.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 04:43 
Cytuj  
Blota napisał(a):
watpie czy duzy % ludzi go zna np. w USA gdzie maja silniejszych ludzi od niego i inne federacje


Wlasnie w usa zna go wiecej ludzi niz w eu.

Powiem szczerze przeiwdywalem win pudziana ale co ta walka mi dala fun to dawno nigdzie nie widzialem. Generlanie jak ogaladam jakas gale to tylko boks, a co to mma czy jak to tam sie zwie dalo mi smiechu to tylko na plus im licze.

Pudzian to nie jest zawodowy fighter, kariere zrobil gdzier indziej, pieniadze tez, ale wydaje mi sie ze dla wlasnej satysfakcji powalczy troszke wiecej oprocz tego na co podpisal walke. A jak ktos mowi ze jest chujowy zero techniki itp to pewnie ma racje, ale malo jest ludzi zajebiscie wyszkolonych ktorzy bez zadnych kompleksow podejma z nim walke bo jest sie czego bac:)

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 05:53 
Cytuj  
Ktos powinien powiedziec Mariuszowi, ktora czescia piesci uderzac ;) Wielkiej krzywdy Najmanowi nie zrobil (mam na mysli koncowke walki, kiedy Pudzian mogl zrobic wszystko gdyby umial/kontrolowal sie)a wystarczylby jeden mocny, prawidlowo wyprowadzony cios, zeby pseudo bokser sie zlozyl (zamiast prawdziwego KO mielismy garsc damskich cepow w berserk mode).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 10:27 
Cytuj  
przeciez on w swoje ciosy nie wlozyl calej swojej sily , watpie czy nawet polowe , a na powazne walki w mma brakuje mu techniki , inna sprawa ze jak trafi to technika nie jest potrzebna bo nawet sapp by sie nakryl nogami :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 10:36 
Cytuj  
biorac pod uwage, ze w pare miesiecy nauczyli pudziana tanczyc, to mysle, ze technicznie w mma tez niedlugo bedzie dawal sobie rade.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.