mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 16:58 
Cytuj  
inbook.pl

ja tutaj kupuje glownie ksiazki, ale maja tez filmy, muzyke etc
tanio, system rabatowy (mozna uzbierac 10% rabatu), jak sie kupuje czesciej to sie w koncu dorobi darmowa dostawe kurierem (trzeba zamowic za minimalna kwote, ktora jest tym nizsza im wiecej wydalismy u nich w ciagu ostatnich 12 miesiecy)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 17:37 
Cytuj  
Nie polecam: Ultima.pl - kazdy chyba mial z nimi problemy, tak duzy i znany sklep wiec spodziewalby sie czlowiek profesjonalizmu...

Polecam: wirtus.pl


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:22 
Cytuj  
Z niepolecanych to timsoft.pl też tragedią bije. ponad tydzień czekałem na D2 z allegro. Prawdopodobnie nie mieli w ogóle na stanie i ściągali skądś. A prezent miał byś i nie wypalił...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:26 
Cytuj  
o lol to timsoft jeszcze istnieje... myslalem, ze to scierow upadlo.

w 1 poscie bede uaktualnial liste poleconyc i niepoleconych ;]


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:40 
Cytuj  
Też nie polecam ultima.pl - zero mozliwości kontaktu telefonicznego (przez 3 dni nikt nie odbierał), zero info mailowego (pierwszy mail na jaki dostałem odpowiedź, z 3dniowym opóźnieniem zresztą, była prośba o anulowanie zamówienia).
Kupowałem tam pare lat, miałem całkiem niezle upusty (bo ceny "ze strony" to oni mają mocno takie sobie) ale coś im sie skiepściło ostatnio. Niby zawsze była jakis powód: święta, premiera dużego tytułu etc. ale naprawdę nie po to się zamawia coś np. w preorderze żeby to dostać tydzień po tym jak to trafiło do sklepów.

Godne polecania za to:
- rms.pl (kable, konwertery audio/video etc - sprawdzą zamówienie pod kątem wtyczkozgodności, doradzą etc).
- przedrajdem.pl (dla motocyklistów, offroadowców etc).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:48 
Cytuj  
ja wlasnie odczytalem smsa, z zamowienia w emarket.pl, ze moge odebrac w Poznaniu, zamowienie jakos dzien przed wigilia, dzis do odbioru. No i powiadamiaja o wszystkim.

ta cala rocktopia, po dzisiejszym ostrym zjebaniu wreszcie odpisali, i wyslali dzis zamowienie z 12 grudnia. żal.

przed swietami najbardziej zirytowal mnie omnishop, gdzie na wiadomosc o tym, ze rezygnuje... dostalem info, ze dostane kase w styczniu bo kobieta zajmujaca sie tym jest na chorobowym. LOL. Ostro pojechalem, postraszylem i niby maja oddac w najblizszych dniach.

sticky plz ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 18:59 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:54 
Cytuj  
to ja od siebie jeszcze dodam 2 sklepy modelarskie

http://www.rainbowten.co.jp/

http://www.hlj.com/index.html

oba international, lokalizacja Japonia


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 03:19 
Cytuj  
a ja polecam komputronik.pl kupilem tam sporo rzeczy (z odbiorem wlasnym w salonie obok) i zawsze wszystko jest szybko sprawnie i bez problemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 03:33 
Cytuj  
Jesli zejdziemy naboczny tor troche... to rtv euro agd, calkiem spoko z dowozem wiekszego sprzetu, gwarancje itp, jakies upusty sie trafiaja, ojciec kupowal tam jakas limitowanego lapa toshiby a ja pralke.

W ogole to wydaje mi sie, ze i w Media Markt i Media ekspert nic nie ma, szczegolnie z konkretnych sprzetow i jest drogo. Experta ktos przeanalizowal ode mnie ze studiow: laptop przez promocja 4000 zl, podczas promocji - obnizka z 5000 zl do 4100zl...

Saturn z tych wiekszych wydaje sie ma najlepsze ceny a gierki maja czasem przed premiera.

agito.pl - starszy cos kupowal, szybko sprawnie, profesjonalnie. Choc ostatnio chyba bardzo duzo zamowien zaczeli miec, wiec mozliwe, ze podobnie jak z komputronikiem... rozne sprzety rtv, agd, gierki
http://www.oleole.pl/ - kiedys kupowalem baardzo tanio odtwarzacz mp3, chyba na zeszla gwiazdke, myslalem, ze nie dojdzie, doszlo ;)
3kropki.pl - nie zmawialem tam nigdy, lecz sczerze mi polecano, kiedys chcialem zamowic jakas gre, ale ostatnio jakos wole w empiku na miejscu ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 30 gru 2009, 13:20 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 08:26 
Cytuj  
Jeśli chodzi o pixmania.com to akurat firma francuska i od początku o tym informują że czas dostawy może się wydłużyć. Zamawiałem kiedyś aparat i było OK, w terminie w jakim się zdeklarowali. Ceny mieli wtedy naprawdę dobre (tanie euro).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 08:34 
Cytuj  
tak rozumiem, to samo omnishop (sprowadzaja z francji). 15 dni na realizacje, ok. Ale jesli cos przedluza sie w ponad miesiac to juz jest przegiecie. Mi omnishop jeszcze zwleka z oddaniem kasy, bo ktos tam jest na chorobowym, a w dupie to mam, codziennie dzwonie albo maile pisze. Obie frmy chwala sie towarem, ktorego nie ma, coz klatwo sie pomylic gdy magazyn ma sie we francji i jest tak ogromny, ze w ogle sie tego ogarnac nie da. Ale kurna w terminie, ktory deklaruja to niewazne, czy to leci samolotem, splawiaja, zaprzegiem reniferow jedzie, to ma byc u mnie albo zwrot kasy i nigdy tam nie chce kupowac.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 09:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Saturn z tych wiekszych wydaje sie ma najlepsze ceny a gierki maja czasem przed premiera.

Przecież Saturn i MM to ta sama firma, tylko kolory inne mają.
Cytuj:
agito.pl - starszy cos kupowal, szybko sprawnie, profesjonalnie.

Ja zamówiłem do PSP microsd z przejściówką na ms pro duo, pomylili zamówienie (dostałem microsd z przejściówką na sd), a po odesłaniu im towaru (kurierem na ich koszt) stwierdzili, że "nie mogą po prostu wymienić bo procedury", musiałem do nich słać jeszcze coś pocztą, czekać na zwrot kasy i zamawiać jeszcze raz, a przez ten czas to co chciałem kupić podrożało chyba o 10 zł :|


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 10:31 
Cytuj  
Saturn duzo lepszy niz MM. Ostatnio jak kupowalem zestaw HIFI tam dosatlem upust 500zl ; d


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 17:36 
Cytuj  
Też chętnie polecę sklep japoński CD Japan ( http://www.cdjapan.co.jp/ ) Poza dużym wyborem muzyki (zarówno japońskiej jak i nie) na pochwałę zasługuje tempo docierania wysyłek (nawet przy najwolniejszej opcji paczki potrafiły przyjść po 3 dniach, a powinny minimum po tygodniu).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 17:51 
Cytuj  
Owszem, CDJapan daje radę - zamawiałem tam jedne preorder i przyszedł bez problemów (tylko cło dowalili na granicy, ale to nie wina sklepu).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 12:41 
Cytuj  
Omnishop zwrocil mi dzis kase za belkina n52te, przynajmniej tyle. emarket.pl zrealizowal zamowienie w 2 dni. Omnishop wcale realizujac od 3 grudnia ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 13:10 
Cytuj  
Polecam Yesasia.com, wysyłkę od 40$ wzwyż mają darmową na cały świat i co ciekawe idzie nie pocztą, a kurierem (paczka poszła 18.12, a dziś dzwonił do mnie kurier, żeby się umówić, co jak na dostawę z Hong Kongu jest czasem całkiem niezłym).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 13:13 
Cytuj  
Zamawiam bardzo dużo w sklepach internatowych ze względu na swoja prace i to się zmienia.
Euro RTV AGD = Ole ole to jest ich takie male ramie internetowe oba mogę polecić.

Electro.pl dobry kontakt mogę polecić świetnie dzialjacy system magazynowy jak coś jest to jest

redcoon.pl ostro weszli w tym roku narazie wszystko tip top

Magiczna planeta = pogorszyło się ostatnio
Agito.pl tak samo przerósł ich sukces

neo24.pl - różnie parę problemów było.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 11:22 
Cytuj  
absolutnie nie polecam i radzę omijać użytkownika imrch na allegro - długo czekam sprzętu dalej nie dostałem, nie odpisuje na maile a wszelkie próby kontaktu przez telefon są bezcelowe, ma nawet pełną skrzynkę w poczcie głosowej


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 22:54 
Cytuj  
*back to life*

Z karta graficza dostalem Company of Heroes: Opposing fronts i zaczynaja mnie te brytole wkurzac juz... Chcialbym kupic samego cd-key'a do podstawy, ale nie mam pojecia gdzie :p wiem ze mozna gre zamowic za ~20zl ale nie potrzebuje kolejnego pudelka. Wie ktos jak to zalatwic?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.