mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 10:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Highlander napisał(a):
Co do tego Avatara, IMAX a zwykle 3D to jakas roznica?


Nie jakas a ogromna!

heh, jedyny w poznaniu IMAX w plazie oblegany... a zwykly 3D w kinepolis pusciutko ;p


Myslalem ze 3d to 3d. Jest ktos w stanie wytlumaczyc roznice ? Lepiej widac obraz czy jak?? Z zielonej do poznania nie tak daleko mam. Moze zrobie wycieczke jesli naprawde warto.

Edit: Ile bilet ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 10:36 
Cytuj  
sprawdz sobie repertuar / ceny w poznaniu:
http://www.cinema-city.pl/index.php?act ... dule=movie
mozesz zarezerowac miejsca, a chyba warto, bo jakbys chcial isc na IMAX, to moze byc full...


_________________
.


Ostatnio edytowano 4 sty 2010, 10:39 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 10:39 
Cytuj  
coś takiego znalazłem:

http://film-fx.blogspot.com/2009/12/dla ... u-gdy.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 11:34 
Cytuj  
Ciekawy artykuł, nie powiem, ale przyznam że nie odczułem żadnej z wad, które wymienia przy podsumowaniu IMAX vs. Dolby 3D, a w IMAXie byłem analogowym (chyba, do przed chwilą nie wiedziałem, że jest taki podział w ogóle).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 11:36 
Cytuj  
Cardano napisał(a):


Hmm, aż zacytuję:
Krótko mówiąc: absolutnie polecam Dolby 3D. Nie warto w ogole iść do Imaxa (w przypadku filmów DMR) nawet jak ktoś ma blisko, a o dalekich podróżach nie wspominając. Wybierajcie Dolby 3D, no chyba, że wiecie o problemach w danym kinie (słyszałem, że są takie kina), to lepiej zawsze wybrać "sprawdzony" Imax. (...)
Ważne - nie wiem jak jest w cyfrowym Imaksie, który na razie jest tylko w Łodzi.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 11:38 
Cytuj  
Ja jestem przeciwny wprowadzania 3d i innych super duper efektów do kina. Film niech będzie filmem.

Potem wychodzą takie potworki jak Avatar. Jakby ten film obedrzeć z widoczków i 3d to jest on raczej miałki. Fabuła oklepana, gra aktorska taka sobie, ludziki "komputerowe" grały lepiej niż żywi aktorzy (chociaż Rodrigezówna jak zwykle przyciąga moje oko :) ). No nie wiem, spodziewałem się czegoś więcej.

Na 2012 szedłem z myślą by oglądać tylko efekty, tutaj wręcz przeciwnie. Dlatego 7/10. Ale obejrzeć film trzeba.

Cytuj:
Nie zrozumicie mnie źle. liczyłem na coś w stylu uhm Black Hawk Dawn, Cienka Czerwona Linia, dobre wojenne kino, z duza iloscia strzelania, efektow i trupow.


A ja liczłem z kolei na coś w stylu Władcy Pierścieni sf. O i teraz mi zaświtało że jakby zrobić trylogię w takim 3d no to kurwa miazga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 11:40 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Myslalem ze 3d to 3d. Jest ktos w stanie wytlumaczyc roznice ?

3D Dolby w porownaniu z IMAXem jest poprostu płaskie. Bylem na Avatarze tu i tu (Warszawa, Sadyba), porownalem, wole IMAXa :)

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 11:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ja jestem przeciwny wprowadzania 3d i innych super duper efektów do kina. Film niech będzie filmem.

Przeciez nikt nie zamierza tego wprowadzac do wszystkich filmow. 3D bylo i jest przenaczone dla filmow typu Avatar. Czyli to raczej rodzaj widowiska, a nie sztuki filmowej.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 12:00 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ja jestem przeciwny wprowadzania 3d i innych super duper efektów do kina. Film niech będzie filmem.

Potem wychodzą takie potworki jak Avatar. Jakby ten film obedrzeć z widoczków i 3d to jest on raczej miałki. Fabuła oklepana, gra aktorska taka sobie, ludziki "komputerowe" grały lepiej niż żywi aktorzy (chociaż Rodrigezówna jak zwykle przyciąga moje oko :) ). No nie wiem, spodziewałem się czegoś więcej.

Na 2012 szedłem z myślą by oglądać tylko efekty, tutaj wręcz przeciwnie. Dlatego 7/10. Ale obejrzeć film trzeba.

Cytuj:
Nie zrozumicie mnie źle. liczyłem na coś w stylu uhm Black Hawk Dawn, Cienka Czerwona Linia, dobre wojenne kino, z duza iloscia strzelania, efektow i trupow.


A ja liczłem z kolei na coś w stylu Władcy Pierścieni sf. O i teraz mi zaświtało że jakby zrobić trylogię w takim 3d no to kurwa miazga.


Jestes przeciwny produkowaniu filmow w 3d wylaczajac z to tylko i wylacznie wladce pierscieni? Dziwne...

Tytul James Cameron's Avatar posiada malego hinta ze bedzie rezyserowany przez ww. pana i bedzie prawdopodobnie w jego stylu. Jezeli spodziewales sie czegos zupelnie innego to nie jest to wina efektow, scenariusza, rezysera, scenografii czy aktorow.

Ja osobiscie zdecydowanie wole Dolby 3d. Rozdzielczosc 2k, cyfrowy sygnal, cyfrowy dzwiek i nowiutkie 'top of the line' projektory robia zdecydowana roznice. To jak porownywac PAL z HD, same efekty 3d to smaczek natomiast rozdzielczosc ma znaczenie przez caly seans.


Ostatnio edytowano 4 sty 2010, 12:07 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 12:04 
Cytuj  
Nie wiem czy było:
Black Snake Moan

Naprawdę dobry.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 13:02 
Cytuj  
Cytuj:
Tytul James Cameron's Avatar posiada malego hinta ze bedzie rezyserowany przez ww. pana i bedzie prawdopodobnie w jego stylu. Jezeli spodziewales sie czegos zupelnie innego to nie jest to wina efektow, scenariusza, rezysera, scenografii czy aktorow.


Wybacz ale ani Terminator ani Rambo ani Obcy to to nie jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 09:49 
Cytuj  
Wyszedł już Solomon Kane? premiera miała być chyba w grudniu, a tu ani widu ani słychu o filmie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 10:36 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
Wyszedł już Solomon Kane? premiera miała być chyba w grudniu, a tu ani widu ani słychu o filmie.

JEst hiszpanska wersja ;/ (francuski film, z aktorami mowiacymi po angielski, jako pierwszy wycieka po hiszpansku no kurwa -;-).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 12:46 
Cytuj  
Wczoraj zupelnie przypadkiem nadzialem sie na zwiastun "Drogi" (ekranizacja powiesci Cormaca McCarthy-ego). Ksiazka, moim zdaniem, wybitna i mam nadzieje, ze film da rade utrzymac klimat. Amerykanie mieli juz premiere, Europa dopiero 19 lutego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 13:03 
Cytuj  
no to zaraz bedzie w sieci.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 16:06 
Cytuj  
"Bękarty wojny" filmem 2009 roku wedlug onetu :>


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 16:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
"Bękarty wojny" filmem 2009 roku wedlug onetu :>

lawl, inglorious bastards było średnie imo, spodziewałem się czegoś lepszego

btw
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 18:51 
Cytuj  
No ale to nowina że fabuła bazuje na historii pokahontas czy też tańczącego z wilkami. Nigga plz.

Imho. Imaginarium of Doctor Parnassus zmiażdży Avatara w przedbiegach. Zapowiada się film genialny w każdym calu.


Ostatnio edytowano 5 sty 2010, 18:55 przez Dana, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 18:53 
Cytuj  
Ciekawe czy WoWa w 3d zrobią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 19:03 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No ale to nowina że fabuła bazuje na historii pokahontas czy też tańczącego z wilkami. Nigga plz.

Imho. Imaginarium of Doctor Parnassus zmiażdży Avatara w przedbiegach. Zapowiada się film genialny w każdym calu.

Ano poprzedni film tego samego rzezysera (a przynajmniej ten ktory zapmietalem najlepiej ze to jego ;p) The Adventures Of Baron Munchausen byl wyjebany. To znaczy szmieszny jak ktos lubi taki humor. Polecam obejrzec, co prawda film ma swoje lata, ale nadal jest fajny.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.