mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 19:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No ale to nowina że fabuła bazuje na historii pokahontas czy też tańczącego z wilkami. Nigga plz.

Imho. Imaginarium of Doctor Parnassus zmiażdży Avatara w przedbiegach. Zapowiada się film genialny w każdym calu.


srednio slabe w poownaniu do trailerow avatara (samego filmu jeszcze nie widzialem)


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 19:04 
Cytuj  
http://inland.empire.filmweb.pl/
znajomy wspominal, ze bral ten flm na kacu po sylwestrze 3-4 razy i nic nie kumal, ze jeszcze gorsze od Mulholland Drive ;d chyba podejme wyzwanie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 19:51 
Cytuj  
No ja nie wiem co w Mulholland Drive było nie do skumania ;P. Dla mnie wystarczyły 2 kobitki ze sobą, reszta mnie mało interesowała ;P

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 20:13 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Dana napisał(a):
No ale to nowina że fabuła bazuje na historii pokahontas czy też tańczącego z wilkami. Nigga plz.

Imho. Imaginarium of Doctor Parnassus zmiażdży Avatara w przedbiegach. Zapowiada się film genialny w każdym calu.


srednio slabe w poownaniu do trailerow avatara (samego filmu jeszcze nie widzialem)


W piątek wchodzi do kin. Mam nadzieję, że starczy mi czasu i się na to wybiorę. Ogólnie sam trailer mocno mnie zaciekawił :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 20:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No ja nie wiem co w Mulholland Drive było nie do skumania ;P. Dla mnie wystarczyły 2 kobitki ze sobą, reszta mnie mało interesowała ;P

tia? http://underfilm.pl/2009/02/mulholland- ... rpretacja/ :P


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 22:26 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No ale to nowina że fabuła bazuje na historii pokahontas czy też tańczącego z wilkami. Nigga plz.

Imho. Imaginarium of Doctor Parnassus zmiażdży Avatara w przedbiegach. Zapowiada się film genialny w każdym calu.


Widzialem i powiem, ze porownywalny fun z tarantinowskimi bekartami. Avatara jeszcze nie widzialem, bede jutro w imax orange dopiero. Anyway ten Parnassus to rzeczywiscie epicki film i nie dlatego ze ledger tam gra, ale cala obsada i scenariusz.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 00:44 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
lawl, inglorious bastards było średnie imo, spodziewałem się czegoś lepszego


"Inglourious Basterds" a nie 'inglorious bastards'...

Za Tarantino, z wiki: "That's just the way you say it: Basterds. is the "Tarantino way of spelling it.""
Drobiazg taki, nie przejmujcie się :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 00:50 
Cytuj  
Dana napisał(a):
No ale to nowina że fabuła bazuje na historii pokahontas czy też tańczącego z wilkami. Nigga plz.

Imho. Imaginarium of Doctor Parnassus zmiażdży Avatara w przedbiegach. Zapowiada się film genialny w każdym calu.


Tom Cruise miał w tym grać, ale się nie zgodzili bo nie był przyjacielem Heatha D:<


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 23:11 
Cytuj  
Dzisiaj widzialem Avatar - 10/10 - ci co oceniaja ten film jak pocahontas - czyli nie zwracaja uwagi ze mial byc to pokaz 3d, niech sie jebna w leb i pojda szukac sztuki w muzeach;/.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 23:13 
Cytuj  
a jako pokaz 3d jest az takie wybitne?

imo juz epoka lodowcowa miala fajniejsze efekty 3d kinowe, a filmom imaxowym to raczej do piet nie dorasta pod wzgledem trojwymiarowosci.

a jesli masz na mysli CG a nie efekty 3d, to srsly... been there, done that. szalu nie ma.

jedynym wielkim plusem tego filmu jest swiat przedstawiony, fabularnie - takie se.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 00:08 
Cytuj  
nie bylem na Avatarze, dotychczas najlepsze 3d co widzialem to delfiny i wieloryby, film przyrodniczy :p Krwawe Walentynki 3d widzialem, tez mega zal i praiw zadnych efektow 3d nei widzialem ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 09:18 
Cytuj  
Ash napisał(a):
a jako pokaz 3d jest az takie wybitne?

imo juz epoka lodowcowa miala fajniejsze efekty 3d kinowe, a filmom imaxowym to raczej do piet nie dorasta pod wzgledem trojwymiarowosci.


To przeczytaj sobie tego arta http://film-fx.blogspot.com/2009/12/dla ... u-gdy.html wtedy zrozumiesz czemu szału nie ma.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 09:35 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Ash napisał(a):
a jako pokaz 3d jest az takie wybitne?

imo juz epoka lodowcowa miala fajniejsze efekty 3d kinowe, a filmom imaxowym to raczej do piet nie dorasta pod wzgledem trojwymiarowosci.


To przeczytaj sobie tego arta http://film-fx.blogspot.com/2009/12/dla ... u-gdy.html wtedy zrozumiesz czemu szału nie ma.


mozesz wyjasnic o co ci chodzi zamiast dawac linka do artykulu z oczywistymi informacjami?

edit:

jesli o to ze slabe efekty 3d byly 'zamierzone' zeby nie 'wybijac widza ze swiata' to pozostawie to bez dalszego komentarza...


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 10:02 
Cytuj  
Ash napisał(a):
jesli o to ze slabe efekty 3d byly 'zamierzone' zeby nie 'wybijac widza ze swiata' to pozostawie to bez dalszego komentarza...


Nie komentuj, twoje prawo. Po prostu następnym razem dobierz repertuar pod siebie żebyś nie czuł się "oszukany" słaba jakością efektów 3D.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 10:14 
Cytuj  
nigdzie nie napisalem ze czuje sie oszukany, napisalem tylko ze wedlug mnie efekty 'trojwymiarowe' w filmie avatar w cinema city sa do dupy.

w okularach obraz byl przyciemniony i przez to troche mniej... zywy.
jak dla mnie to troche za duza cena za to cale pseudo-czy-de


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 10:34 
Cytuj  
Ash napisał(a):
nigdzie nie napisalem ze czuje sie oszukany, napisalem tylko ze wedlug mnie efekty 'trojwymiarowe' w filmie avatar w cinema city sa do dupy.

w okularach obraz byl przyciemniony i przez to troche mniej... zywy.
jak dla mnie to troche za duza cena za to cale pseudo-czy-de


Ta, mialem to samo wrazenie bedac w cinema city, cyfrowe 3d praktycznie bylo plaskie, a obraz w okularach mocno przyciemniony. Podobno w imaxie od 3d oczy bola, tak tu wyszedlem i nic nie czulem zeby mi sie cos robilo od ogladania.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 10:59 
Cytuj  
Starocie, ale warto przypomnieć :)
Office Space


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 11:17 
Cytuj  
Ash napisał(a):
a jako pokaz 3d jest az takie wybitne?

imo juz epoka lodowcowa miala fajniejsze efekty 3d kinowe, a filmom imaxowym to raczej do piet nie dorasta pod wzgledem trojwymiarowosci.

a jesli masz na mysli CG a nie efekty 3d, to srsly... been there, done that. szalu nie ma.

jedynym wielkim plusem tego filmu jest swiat przedstawiony, fabularnie - takie se.


:/ nie poszedlem na pokaz 3d tylko film fabularny ze swietnymi animacjami i super jakoscia, nie oczekiwalem ze 'wpadne' do ekranu. Imax w krakowie sie sprawdzil jak zwykle z reszta, dalej jest tam wysoki poziom jesli chodzi o jakosc. Film mnie zachwycil drobiazgami i bardzo fajnie przedstawionym swiatem. Dla mnie wysmienicie, ze nie bylo przestytu efektow 3d, bo ot owych niestety zajebiscie kreci mi sie w glowie.

Dla mnie 10 na 10, ci co sa niezadowoleni z filmu ktory mial byc rozrywka i kosztowal 240 mln$, powinni ogladac filmy indi z budzetem nie przekraczajacym 100k$:<.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 11:20 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ash napisał(a):
a jako pokaz 3d jest az takie wybitne?

imo juz epoka lodowcowa miala fajniejsze efekty 3d kinowe, a filmom imaxowym to raczej do piet nie dorasta pod wzgledem trojwymiarowosci.

a jesli masz na mysli CG a nie efekty 3d, to srsly... been there, done that. szalu nie ma.

jedynym wielkim plusem tego filmu jest swiat przedstawiony, fabularnie - takie se.


:/ nie poszedlem na pokaz 3d tylko film fabularny ze swietnymi animacjami i super jakoscia, nie oczekiwalem ze 'wpadne' do ekranu. Imax w krakowie sie sprawdzil jak zwykle z reszta, dalej jest tam wysoki poziom jesli chodzi o jakosc. Film mnie zachwycil drobiazgami i bardzo fajnie przedstawionym swiatem. Dla mnie wysmienicie, ze nie bylo przestytu efektow 3d, bo ot owych niestety zajebiscie kreci mi sie w glowie.

Dla mnie 10 na 10, ci co sa niezadowoleni z filmu ktory mial byc rozrywka i kosztowal 240 mln$, powinni ogladac filmy indi z budzetem nie przekraczajacym 100k$:<.

Np crap zwany Paranormal Activity? :> Ash chyba mial na mysli wersje 3d digital, nie imax. Dla mnie w imax efekty 3d byly bardzo fajne. Tylko pod koniec sie juz ich jakos nie czulo. Albo spowszednialy, albo zmeczenie wzroku dalo o sobie znac. Jednak dwie i pol godziny w imax to chyba za duzo.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 11:28 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Np crap zwany Paranormal Activity? :> Ash chyba mial na mysli wersje 3d digital, nie imax. Dla mnie w imax efekty 3d byly bardzo fajne. Tylko pod koniec sie juz ich jakos nie czulo. Albo spowszednialy, albo zmeczenie wzroku dalo o sobie znac. Jednak dwie i pol godziny w imax to chyba za duzo.


Tu masz chyba racje, ale jednak za to nie moge minusowac filmu, bo ostatnimi czasy brak filmow pelnometrazowych, ktore przekraczaja 90 minut, a efekty bylo czuc, tylko trzeba bylo popatrzec sie na napisy co jakis czas i 3d powracalo w mgnieniu oka:].

A PA nie bede sie wypowiadal, bo to jakies nieporozumienie. 3 razy probowalem obejrzec, po kawalku oczywisicie, bo za kazdyn razem usypialem i to nie byly godziny pozno nocne tylko raptem pozno popoludniowe, okolo 18-20;/.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.