mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Ustawa antyhazardowa to?
debilizm totalny, państwo powinno ciągnać z tego profity 78%  78%  [ 66 ]
bardzo dobry pomysł w końcu ludzie przestaną grać 22%  22%  [ 19 ]
Liczba głosów : 85
Autor Wiadomość
**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 20:32 
Cytuj  
pooma napisał(a):
coldzik napisał(a):
A jak ktos sie doczepi do tego, ze holdem jest to gra hazardowa, ze wzgledu na losowosc, to niech od razu pierdolnie sie w leb klawiatura...

Hazard – wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej w mniejszym lub większym stopniu decyduje przypadek.
[...]Jak się założysz z kumplem kto lepiej gra w szachy to będzie to zależało tylko i wyłącznie od skilla.

Ty się chyba z kimś na główki pomieniałeś...
Gdyby zależało os skill'a, to czemu rozgrywki szachowe budziłyby takie emocje? Myślisz, że gry Spasski-Fischer budziłyby takie emocje?


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 20:37 
Cytuj  
Życie to gra hazardowa, bo o wydarzeniach w mniejszym lub większym stopniu decyduje przypadek. Może nas przejechać tramwaj, samochód, możemy złapać aids lub syfa, a może też okazać się, że nasze życia są beznadziejne, bo większość czasu spędzamy przy komputerach.

Pytanie z innej mańki, bo póki co nie chce mi się szukać. Czy automaty do gry, w których nie ma żadnych wygranych rzeczowych.pieniężnych/fantowych (wygrywamy jedynie satysfakcję) - takie jak Galaxian, Metal Slug, Street Fighter etc. również zostały przez nową ustawę zdelegalizowane?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 20:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy automaty do gry, w których nie ma żadnych wygranych rzeczowych.pieniężnych/fantowych (wygrywamy jedynie satysfakcję) - takie jak Galaxian, Metal Slug, Street Fighter etc. również zostały przez nową ustawę zdelegalizowane?


Naturalnie włącznie z grami na ps3 i kobiecą piłką ręczną.
Trochę logiki - co ma Metal Slug do hazardu...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 20:54 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Ty się chyba z kimś na główki pomieniałeś...
Gdyby zależało os skill'a, to czemu rozgrywki szachowe budziłyby takie emocje? Myślisz, że gry Spasski-Fischer budziłyby takie emocje?

Możesz to napisać po polsku jeszcze raz? Póki co wynika z tego że takie rozgrywki budzą emocje bo nie zależą od skilla, a ja bym śmiał twierdzić że w deterministycznym modelu wszystko od niego zależy (głupie błędy na poziomie arcymistrzowskim się nie zdarzają i raczej nikt na nie nie czeka).


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 20:56 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
Naturalnie włącznie z grami na ps3 i kobiecą piłką ręczną.
Trochę logiki - co ma Metal Slug do hazardu...

Gdyby polskie ustawodawstwo było kierowane logiką to bym tego pytania nie zadawał. Co ma? A no ma wrzutnik monet, którym włącza się grę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2010, 22:16 
Cytuj  
można łatwo udowodnić, że każdy sport zawiera mniejszy lub większy element losowości. w pokerze ten czynnik jest większy (i to znacznie) niż średnia, ale jednak trzeba mieć duży talent do ignorowania faktów, by twierdzić że umiejętności nie mają wpływu na grę.

inną sprawą jest to, czy rząd powinien mieć moralne kompetencje do decydowania o tym, co obywatel może robić z tymi pieniędzmi, których mu akurat nie zabiera.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 07:10 
Cytuj  
Delegalizacja hazardu

Monopol panstwowych instytucji, kasyn, i wszelkich audiotele.
Mniejsze dochody panstwa z podatkow - sciagnal z ciebie ta kase inaczej.
Monopol Kasyn etc. czyli wlasciwie to o co byla cala afera.
Platforma daje lobbystom to czego chcieli w taki sposob ze oczyszczaja swoj image przed publika.

Powstaje szara strefa.
Dochody serwisow internetowych nietrafiaja w ogole do polski, ani w formie sponsoringu ani w formie podatkow.
Organizacje przestepcze dostaja kolejne zrodlo dochodow..

jako ze panstwo traci to oczywiscie sluzby porzadkowe etc, jak i cala reszta ludnosci ucierpi :)


Ograniczenie wolnosci przecietnego pelnoletniego czlowieka poraz kolejny, tylko po to by politycy mogli ocalic swoj image.


Niech teraz ktos wymieni pozytywne aspekty owej ustawy ?

imho nalezaloby zrobic kampanie, zebrac lsite ktorzy glosowali na tak, spisac wszystkie zarzuty i duzymi napisami zatytulowac "Ten czlowiek niszczy nasz kraj dla wlasnego zysku" czy "ci ludzie wspieraja przestepczosc"

szkoda ze nikomu z rozumem nie chcialoby sie zrobic tego typu kampanii ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 09:23 
Cytuj  
(głupie błędy na poziomie arcymistrzowskim się nie zdarzają i raczej nikt na nie nie czeka).

to tez jest skill,

@tczewiak

To moze odrazu wszystkie automaty z kawa, batonikami, kondonami, itp trzeba zdelegalizowac poniewaz tam tez wrzucasz monety, wez pomysl.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 12:00 
Cytuj  
Akurat automaty z Cola to pure hazard... Szansa, ze cos wypadnie, albo nie wpierdoli Ci monety to jakies 50%.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2010, 12:52 
Cytuj  
U nas w firmie ostatnio postawili taką maszynkę w której zawsze się "wygrywało". Ktoś się rypnął przy programowaniu i za 30gr był Tiger. Fixnęli po 2 miesiącach :<


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 12:24 
Cytuj  
Ja rozumiem tych graczy w sloty. Ostatnio kupiłem w automacie bilet autobusowy za 2zł i wsadziłem mu 50zł. Wydał mi reszty w monetach 50gr. Czułem się jak zwycięzca jak te monety wypadały. Zastanawiałem się czy nie zagrać za 100zł.


_________________
Obrazek

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 14:26 
Cytuj  
zmieściło się do portfela?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 17:13 
Cytuj  
Nie, miałem bojówki i w kieszenie se nawrzucałem. I potem dumnie pobrzękiwałem idąc.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 17:20 
Cytuj  
az w koncu spotkasz jakiegos koksa ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 17:21 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):
az w koncu spotkasz jakiegos koksa ;)


edit: odnosnie tego co Asmax napisal to true. dzisiaj wrzucilem drobne i wciagnelo. niby jedno mocniejsze uderzenie i wylecialo, ale i tak wciagnelo 20 gr :(


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 18:42 
Cytuj  
chyba Ci sie edit z cytowaniem pojebal

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 19:26 
Cytuj  
Przecież to taki samobój że głowa mała, to mnie osobiscie przeraża jakich debili mamy w rządzie w dodatku popracie dla PO jest nadal wysokie. Najgorsze jest to że ludzie będą przez głupote ginąć.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 19:32 
Cytuj  
Hehe no patrząc po tym co PO wyprawia to naprawdę się zastanawiam czy jednak nie wolałem PiSu pod kątem uchwalanych ustaw które wpływają bezpośrednio na moje codzienne życie.
PiS - zlikwidował ówczesny drugi próg podatkowy - płacę mniejszy podatek dochodowy
PO - chociażby podwyżka akcyzy na ON ~~, nic pozytywnego so far


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 21:04 
Cytuj  
PiS - zlikwidował ówczesny drugi próg podatkowy - płacę mniejszy podatek dochodowy
PO - chociażby podwyżka akcyzy na ON ~~, nic pozytywnego so far


niezle podsumowanie 7 lat :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 21:12 
Cytuj  
Hehe mnie też to bawi, ale takie mam odczucie :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.