mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 09:07 
Cytuj  
W warszawskim IMAX'ie im bliżej był obiekt 3D tym bardziej byl rozmazany. I im dynamiczniejsza byla akcja tym mniej bylo w niej widac 3D ;) chociaz niektore rzeczy wyszly naprawde przekonujaco (np. pyl czy iskry).

Film na pewno zapoczatkuje wysyp propozycji w 3D, ale oprocz magicznych obrazow Avatar nie ma nic do zaproponowania, scenariusz byl raczej na 1.5h niz 3h. Ja się w pewnym momencie zwyczajnie zaczalem nudzic, a 3D-achy i 3D-ochy przeszły mi po jakiejś godzinie.

Aha, i gratulacje zarowno dla tlumacza jak i osoby ktora nanosila napisy na obraz... :] nie szlo tego czytac, a jak juz ktos probowal to dostawal bledne tlumaczenie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
najgorszy film jednym słowem. W sumie trzeba było zrobić jakąś listę najgorszych filmów: Dark Knight, Avatar, etc.

Nie trzeba. Wystarczy spojrzec na TOP250 imdb i wybrac wszystkie filmy, ktore sa nad Scarface.

Ja w miedzyczasie obejrzalem Gamera i nie polecam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 20:05 
Cytuj  
Smokin Aces 2, kawałek dobrego kina akcji. 'Trochę' w tarrantinowskim stylu, fajnie się ogląda przy śniadaniu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 23:26 
Cytuj  
the road najlepszy film jaki widzialem ostatnio, balem sie ze spierdola taka dobra ksiazke ale imo idealna adaptacja. Czuc ciezki klimat. Dobra rola Vigo, mlody byl troche pizdowaty ale chyba taki mial byc.
warto


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 17:48 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Mark24 napisał(a):
najgorszy film jednym słowem. W sumie trzeba było zrobić jakąś listę najgorszych filmów: Dark Knight, Avatar, etc.

Nie trzeba. Wystarczy spojrzec na TOP250 imdb i wybrac wszystkie filmy, ktore sa nad Scarface.

Ja w miedzyczasie obejrzalem Gamera i nie polecam.


a poza tym dark knight jest niesamowicie dobrym filmem, więc na tej liście znaleźć by sie nie mógl :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 21:40 
Cytuj  
Sherlock Holmes - bardzo dobry film na piatkowy wieczor :), fajnie nakrecony, dobrze zagrane postacie, wartka akcja, znany detektyw pokazany z innej troche strony, ogolnie Guy Ritchie w dobrej formie
Parnasus - spore rozczarowanie, poza kilkoma dobrymi scenami w pythonowskim stylu przez wiekszosc czasu wieje nuda, nieskladny scenariusz, banalne zakonczenie, sredni Ledger, tylko Deep i Waits zdecydowanie na plus z aktorow, nie polecam


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 22:14 
Cytuj  
Jest jakaś pełna wersja the road już? jak tak to od kogo?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 22:41 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Jest jakaś pełna wersja the road już? jak tak to od kogo?

jest ladny dvdscr

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 23:51 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Mark24 napisał(a):
najgorszy film jednym słowem. W sumie trzeba było zrobić jakąś listę najgorszych filmów: Dark Knight, Avatar, etc.

Nie trzeba. Wystarczy spojrzec na TOP250 imdb i wybrac wszystkie filmy, ktore sa nad Scarface.

Ja w miedzyczasie obejrzalem Gamera i nie polecam.


a poza tym dark knight jest niesamowicie dobrym filmem, więc na tej liście znaleźć by sie nie mógl :<


A czego sie do kurw spodziewales po filmie o Batmanie? czytałes koles komiksy? Dark knight zajebiscie oddał klimat batmana , spełnił moje wymagania co do filmu o batmanie i moim zdaniem jest b. dobrym filmem. No faktycznie nie ma co porównywać do Skazanych na Shawshank czy do Zielonej Mili ale na litość boską co za kretyn spodziewał sie po filmie o gościu w pelerynie jakiś wywodów filozoficzno - moralnych? I tak postać Jokera stworzona przez Ledgera to motyw na pare filmów imo.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 23:54 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Jest jakaś pełna wersja the road już? jak tak to od kogo?



http://release24.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 00:46 
Cytuj  
paranormal activity - co za crap :S


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 03:27 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
the road najlepszy film jaki widzialem ostatnio, balem sie ze spierdola taka dobra ksiazke ale imo idealna adaptacja. Czuc ciezki klimat. Dobra rola Vigo, mlody byl troche pizdowaty ale chyba taki mial byc.
warto


ehh Ae przez ciebie nie poszedłem do kina, nie moglem sie opierac juz dluzej

ale powtórze sie za Ae - świetne kino, świat zamieniony w gruzowisko robi wrażenie, bdb zdjęcia (szarobury filtr), dobrze obsadzone role (to musiało być dobrze zagrane i jest) no i reżyser dał radę przerobić smutną opowieść na język filmu i fajnie mu to wyszło ; cmentarna nuta Nicka Cave'a z ostatniej sceny troche przybija ale tak ma być :(

thanksy lecą też do Tora za polecenie książki - dawno nic tak ponurego nie czytałem

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 09:49 
Cytuj  
ja the road nie polecam. zbyt dolujace :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 10:06 
Cytuj  
Ja tam lubie takie ciezkie ksiazki. :> Nowa powiesc McCarthy'ego "Dziecie Boze" jest tak samo posepna. Ale nie oftopujmy o ksiazkach. Ja chyba poczekam na jakies 720p. Tego typu film wole chyba ogladac w domu niz w kinie. Sam film sukcesem finansowym nie jest, ale trudno sie dziwic bo jesli oddali chociaz 50% klimatu ksiazki to nie jest to film dla kazdego.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 10:59 
Cytuj  
Nie bedzie sukcesem bo polowa nie wytrzyma a dla drugiej bedzie nudny, ale ten szarobury filtr robi wrazenie.

I to zakonczenie niby optimistyczne, ale moze jedna nie do konca, naprawde kawal dobrego kina.

I to co pisal redrum udalo mi sie oddac klimat ksiazki,

the man who stare at goats


Ciekawy film z bdb rola clooneya i evana do tego briges na dokladke, i ciekawa historia. Zdecydowanie do obejrzenia.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 16:52 
Cytuj  
Sherlock Holmes - nudny w chuj. Po trailerze i Ritchim spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Downey gra świetnie, ale trochę zmarnowali potencjał kryjący się za zrobieniem z Sherlocka doktora House'a (co jest o tyle zabawne, że to House jest po części inspirowany postacią Holmesa)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:17 
Cytuj  
A ile przeczytałeś powieści i opowiadań o Szerloku ? Ja wszystkie i moim zdaniem Downi Junior jest zajebistym szerlokiem (aczkolwiek takim bardziej przygodowym, szerlokiem akcji). Jude Law też jest bardzo fajny (niektórzy mówią że nawet lepszy). Lecz sam film jest średni, głównie ze względu na oklepaną fabułę.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:19 
Cytuj  
true romance, świetny film : )

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:32 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ile przeczytałeś powieści i opowiadań o Szerloku ? Ja wszystkie i moim zdaniem Downi Junior jest zajebistym szerlokiem (aczkolwiek takim bardziej przygodowym, szerlokiem akcji). Jude Law też jest bardzo fajny (niektórzy mówią że nawet lepszy).

Żadnego, mówie przecież, że Downey jest zajebisty, Law też, ale to nie ratuje filmu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 18:10 
Cytuj  
lolwhut


Wracając do Avatara. Byłem na nim w Imaxie i muszę przyznać ( jak wiele osób zresztą ), że efekty są naprawde si si. Choć w sumie, to spodziewałem się, że będzie jeszcze bardziej efekciarski. No ale...

Oglądając go, zauważyłem ( jak wy, zresztą ), że wiele "motywów" jakby z WoWa : P. Dorzućmy do tego Księżniczke Mononooke ( srsly, jak ktoś oglądał, to i to, to zauważy : )) i Smerfy 100 lat później czy cuś.

Jak dla mnie 6+/10


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.