mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 15:15 
Cytuj  
ta, tym bardziej, ze jak Nestor chodzil w powodziankach, to jak znajomi przy piwie palili zupelnie mu nie przeszkadzalo :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 16:05 
Cytuj  
fajnie, ze jest szansa na to ze nie bedzie smierdziec wokol

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 16:25 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
fajnie, ze jest szansa na to ze nie bedzie smierdziec wokol


Wokół tzn. gdzie ? W miejscach publicznych nie można palić już od dawna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 16:36 
Cytuj  
zawsze mozesz wezwac straz miejska.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 17:11 
Cytuj  
ja zwracam tylko uwage porzadnie wygladajacym laskom, starszym stojacym samotnie babkom i staruszkom - nie chce dostac nozem jak wczoraj policjant w Warszawie.
w Poznaniu zakaz palenia na przystankach komunikacji miejskiej jest uchwalony uchwala rady miejskiej.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 18:42 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nie chce dostac nozem jak wczoraj policjant w Warszawie.


Policjant zginął bo 2 dresów demolowało wiatę a nie palili papierosy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 18:49 
Cytuj  
Bardzo dobrze, że wchodzą takie przepisy.


Osobiście nie pale, ale robi to 4/5 moich znajomych ( zazwyczaj w tyle osób wychodzimy tu i tam ). Dlatego stwierdzenie, że więcej osób NIE pali, nie odnosi się chyba do pubów czy jakiś klubów. Zastanówmy się... ludzie przychodzą do pubu żeby się wyluzować i odstresować, więc piją piwo, rozmawiają i palą. I tu przewaga nie palących w ogóle, spada diametralnie do kilku osób na pub.

Ciuchy jebią, kaszel i bolące oczy od dymu ( nosze soczewki, więc to duży problem ), idzie się wkurwić. Dlatego albo takie przepisy, albo modernizacja klubów i pubów na bardziej przyjazne dla niepalących.

I jak już ktoś tam wspomniał, to nic to nie da, że to właściciel będzie mógł oznaczyć klub. Większość klientów to palacze, więc jak się zabroni palić na rzecz garstki lepszej rasy ( niepalących ofc ) to straci się klientów, więc przepisy umożliwiające wybór gówno dadzą. Nie ma litości kurwa. Na zewnątrz albo wypierdalać! DZIHAAD!


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 18:50 
Cytuj  
byles, jestes, bedziesz idiota.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 18:52 
Cytuj  
Dybuk napisał(a):
Policjant zginął bo 2 dresów demolowało wiatę a nie palili papierosy.

Ja w tv widziałem, że niby rzucili koszem na śmieci w tramwaj.
Swoją drogą to w mojej dzielnicy ;F a tydzień temu w obszarze tej samej dzielnicy były 3 napady na bank.

Ogólnie coś te szumowiny zaczęły wychodzić na ulicę - napady na banki, sprawa z antykwariuszem co zajebał złodzieja, teraz policjant.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 18:54 
Cytuj  
obywatelu bron sie sam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 19:03 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja sie bardzo ciesze.

Dlaczego? Bo jakby dawac tabliczki 'tutaj sie pali' to niemoglbym praktycznie nigdzie wyjsc wieczorem. Zbierze sie stadko palaczy, ktore musi wypalic paczke fajek do piwa, albo na parkiecie, i nie ma wala zeby to obejsc.

Na zachodzie to sie jakos sprawdza. Widzieliscie zeby w serialach (slaby reference, wiem) ktos palil? We friends czy how i met your mother ludzie jakos spedzaja razem czas w pubie, a palic wychodza na zewnatrz.

Teraz wychodzac do lokalu, musze przedzierac sie przez dym, prac ubrania po jednoktornym zalozeniu, a nastepny dzien oznacza dla mnie migrenowy bol glowy z powodu inhalowania sie cudzym tytoniem. A chcialem tylko wyjsc na kilka godzin posiedziec ze znajomymi.

Myslicie ze to jest fair? Ze wasz nalog, w ktory sami sie wprowadziliscie jest wazniejszy od zdrowia i samopoczucia innych? Dlatego ze wy musicie wydawac kase na fajki, i palic je do wszystkiego to inni tez maja to wdychac?

Ludzie dalej beda przychodzic do lokali, zakaz palenia niczego nie zmieni. Tak czy inaczej, nigdzie nie bedzie mozna palic, wiec ludzie nie beda nigdzie migrowac. Napic sie piwa i posiedziec zawsze przyjda. Za to po wyjsciu do lokalu nie beda szczypac oczy, smierdziec ciuchy, nie bedzie bolal leb.

No ale oczywiscie wrzawa ze zabiera sie wolnosci obywatelskie. Bo 'nasranie' komus na leb to wolnosc jest, i jest fair, a jak ktos chce to ograniczyc to nagle biedne, pokrzywdzone dzieci.

Ja nie mam nic przeciwko zeby ktos palil, klul sie strzykawkami, albo pil czysty spiryt. Poki mi to nie przeszkadza w bezposredni sposob, to robcie sobie co chcecie.

QFT
+1

Nawet nie chce mi się nic pisać do tych palących pizd. I chyba nie całkowity zakaz palenia, a zakaz palenia, w miejscach gdzie nie ma wydzielonych palarni?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 19:06 
Cytuj  
tczewiak jak pizda to na zdjeciu wyszedles.
nie fikaj wiec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 19:32 
Cytuj  
Palacze zyja krocej, czesto duzo krocej (moj stary zmarl kolo 50, palil jak smok) wiec nie dosc, ze panstwo zarabia na akcyzie to jeszcze mniej wydaje na emerytury i leczenie starych piernikow, ktore o zgrozo potrafia w dzisiejszych czasach zyc po 90 lat.

Chemioterapia nie jest az taka droga.

Fajki to przyjaciel panstwa, panstwo walczy z nimi na niby, przez rozne mniej lub bardziej bzdurne zakazy (np. zakaz palenia na przystankach to totalna fikcja).

Taka Finlandia moze walczy naprawde, ale im sie w glowach poprzewracalo przez ta nokie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:17 
Cytuj  
akurat fajki nie maja z dlugoscia zycia az tyle wspolnego mrynar.
raczej rozwoj cywilizacji i zanieczyszczenie ogolne.
moj pradziadek palil jak smok (3 paczki fajek bez filtra dziennie) i zmarl majac 97 lat.
dziadek palil 2 paczki popkow codziennie i zmarl jak mial 70 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
obywatelu bron sie sam :)


jeszcze zeby mozna bylo , a fakt jest taki ze za zranienie lub nawet zabicie napastnika mozna wyladowac za kratkami z powodu przekroczenia obrony koniecznej . Ja generalnie nie rozumiem tego co proboje wniesc pojecie 'konieczna' w obronie , atakujesz kogos no to badz gotowy ze zostaniesz pk-niety i zlootowany :) , a tak jak masz noz to nie masz prawa go uzyc na napastniku chyba ze on sam ma noz , tak to chyba jest interpretowane ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:41 
Cytuj  
no to prawda w Polsce sa chore zasady i prawa, ktore generalnie chronia przestepcow.
nie pamietam czy tutaj? byla dyskusja o bylym zolnierzu, ktorego napadli we wlasnym domu. kolesie mieli bron - obezwladnil ich, pistolet wypalil, jeden ze zlodziei zginal.
zolnierz dostal 25 lat.

takich przykladow jest na peczki. generalnie bandyta jak cie napadnie, i zdazysz go uszkodzic zanim on ci zada powazne obrazenia = wyrok dla ciebie plus grzywna. bo 'on tylko udawal' 'taki zart' itd. itp.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:42 
Cytuj  
Zakaz wg mnie jak najbardziej jest si, ewentualnie knajpy powinny miec jakies zamkniete pomieszczenie z odpowiednia cyrkulacja powietrza gdzie palacy mogli by pojsc na fajke zamiast gnic na podworku przy "-10". Samo wentylowanie pomieszczenia nie sprawdza sie az tak, jak ktos nie pali to jednak czuje ten dym... moze slabiej ale jednak. Jak juz zostalo wspomniane duzo wlascicieli takich lokali poprostu nie ma mozliwosci / checi na takie modernizacje.

Istnieje jakies dziwne przekonanie, ze czyjs nalog jest wazniejszy od zdrowia innej osoby.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
a ty idziesz do knajpy zastanawiac sie nad tym czy 'czujesz' dym czy sie napic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:50 
Cytuj  
To chodzi o wdychanie dymu, czy zapach fajek jednak?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty idziesz do knajpy zastanawiac sie nad tym czy 'czujesz' dym czy sie napic?
Nie poto wydaje 8zl za browarek aby jakis smierdziel psul mi jego smak.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.