mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 21:50 
Cytuj  
i z tym sie calkowicie zgadzam. nigdy nie palilem na przystanku w obecnosci innych osob. nie jest to dla mnie - palacza - duzym problemem odejsc pare metrow dalej, tak zeby nikomu nie przeszkadzac, i zapalic.
to, ze czesc ma to w dupie, to nie wina tego, ze pala, tylko braku wychowania i kultury.

martilius maja wiele wspolnego. tak jak bierne palenie niszczy ci organizm, tak nawyki pewnych osob mi niszcza nerwy. jak dla mnie to zadna roznica.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:15 
Cytuj  
Palacze to mniej niż 50% obywateli. Co za tym idzie mniejszość. 20% to nadal mniejszość. Nawet 30% to mniejszość.

mrynar: ostatnio na rurze tańczył taki frędzel:
Obrazek

W promocji sprzedawał swoje ciało po 5 dyszek.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:21 
Cytuj  
astmatycy chodzacy w glanach to pewnie 1%. i z tego powodu mamy cie napietnowac i wytykac palcami?

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:23 
Cytuj  
nie palę, potępiam ten faszystowski zakaz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:24 
Cytuj  
tczewiak chcesz zeby ktos zapodal fote kolegow i kolezanek w glanach?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:25 
Cytuj  
tczewiak juz byl, daj swoja zobaczymy czy rzeczywiscie jestes drag queen.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:29 
Cytuj  
"astmatycy niech obowiązkowo rozpoczną płacić ubezpieczenie zdrowotne w odpowiedniej formie"

TBN --> niepalenie nie stoi przypadkiem w sprzecznosci z wiara w szatana?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:32 
Cytuj  
Paradoksalnie nie, Szatan nie ma nic przeciwko. Sam nie pali ostatnio, chce byc w dobrej formie na armageddon.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:34 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tczewiak juz byl, daj swoja zobaczymy czy rzeczywiscie jestes drag queen.


tak bardzo lubisz chlopcow?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
O trucie tym dymem.
Ja na szczęście jestem klientem i obsługuję lokal, który od samego czasu powstania wprowadził zakaz palenia (mimo, iż właściciel jest osobą palącą).
Mimo to wkurza mnie jak jakiś pedał pali na ulicy pod moim oknem (mieszkam na 1 piętrze i smród dolatuje + dusi - jestem astmatykiem). Wkurzało też to, że nie mogłem wyjść do byle jakiego lokalu ze znajomymi, bo po takim wyjściu 3 dni cierpiałem.
Zakaz palenia powinien być wprowadzony już dawno, natomiast powinno być wydawane zezwolenie na palarnie, które swoje też powinny zarobić.
Palenie papierosów jest szkodliwe dla otoczenia i dlatego powinno być zakazane. Usunąć natomiast akcyzę i palacze niech obowiązkowo rozpoczną płacić ubezpieczenie zdrowotne w odpowiedniej formie (jak każdy rozsądny człowiek - liczę na to, iż ZUS pierdolnie w najbliższych latach i każdy sam będzie decydować o opłatach za opiekę medyczną czy emeryturze).
Życzę palaczom by mogli sobie zapalić - w sterylnym środowisku przeznaczonym dla nich, bez trucia normalnych ludzi. Niech na palaczach zarobią lokale, które stać na odpowiednie przygotowanie (będzie to mniejszość lokali, tak jak i palacze należą do mniejszości). Normalni ludzie zaś będą mogli zacząć chodzić do innych lokali. W efekcie stracą tylko najmniejsze speluny - normalne puby zyskają klientów.
Dla 50zł mandatu nie było warto łapać gnojostwa palącego publicznie. Dla 500zł jestem pewny, że znajdą się strażnicy, którzy lubią dostawać pochwały za wyniki. Skończy się palenie na dworcach, przystankach i przede wszystkim przechodząc na ulicy.


A ja ci zycze zebys kiedys posmakowal wlasnej faszystowskiej ideologii.
Zaczalbym od rygorystycznych badan lekarskich stwierdzajacych czy jako astmatykowi mozna pozwolic ci pracowac czy dac 200zl renty i kwitek (hi ashton).
Nalezy tez podkreslic ze jako astmatyk nie jestes normalny.
Wedlug wlasnych zasad powinienes czuc sie gorszy, jezeli tak nie jest - jestes hipokryta.

On topic. Sam pale dosyc dlugo, coraz bardziej mi to ciazy na portfelu ale rozumiem skad chec do ograniczenia palenia i widze ze mnie to nie zaboli tak bardzo jak koncerny tytoniowe ktorym koniec koncow sie to nalezy.
Jestem w stanie zniesc to brzemie zarzucone przez ministerstwo bo duzo mlodych ludzi na pewno na tym skorzysta.

Na przyszlosc proponuje tez pamietac ze wiekszosc nie ma racji, chyba ze chcesz "zakazu ubioru a'la fan muzyki metalowej w miejscach publicznych". Bo chyba nie sadzisz ze wiekszosc "tolerancyjnego" Polskiego spoleczenstwa bylaby laskawa dla Twojej subkultury.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:38 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tczewiak juz byl, daj swoja zobaczymy czy rzeczywiscie jestes drag queen.


tak bardzo lubisz chlopcow?

Ta, zwlaszcza mlodych o dziewczecej urodzie. Chyba spelniasz warunki, daj numer na pm.

@exodus Chodzenie w glanach nie jest szkodliwe dla otoczenia, palenie tak. Nie baw sie w sofiste.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:42 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
exodus napisał(a):
.
Palenie papierosów jest szkodliwe dla otoczenia i dlatego powinno być zakazane.

Spaliny samochodowe również są szkodliwe dla otoczenia, flory fauny i ch*j go wie czego jeszcze. Moim zdaniem powinni pojsc za ciosem i zabronić jazdy samochodem! :lol:


i picia alko i ogolnie wszystkiego co jest szkodliwe,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:45 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Cashasty napisał(a):
exodus napisał(a):
.
Palenie papierosów jest szkodliwe dla otoczenia i dlatego powinno być zakazane.

Spaliny samochodowe również są szkodliwe dla otoczenia, flory fauny i ch*j go wie czego jeszcze. Moim zdaniem powinni pojsc za ciosem i zabronić jazdy samochodem! :lol:


i picia alko i ogolnie wszystkiego co jest szkodliwe,


Masturbacje tez ? :| Slyszalem ze sie slepnie ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:45 
Cytuj  
Alkoholu nie mozna mic publicznie, widac nie zlapales nigdy mandadtu za studenta za piwko w parku. Samochody sa szkodliwe? Sa rzetelne badania, ze na wsi zyje sie dluzej i jest mniej chorob? Poza tym nie ma spolecznej woli zakazu. Argumenty jak z podstawowki. U Kasiastego norma, ale widze ze zaczyna miec fanow. Dosc jalowa dyskusja, have fun.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 22:59 
Cytuj  
Wyobraz sobie dziure ozonowa, globalne ocieplenie, najezdzcow z marsa i koniec swiata w 2012. A teraz pokaz dowod, ze samochody zwiekszaja zachorowania na raka i inne choroby. Z reszta po co sie wysilam... I co maja wypadki drogowe do tego? To chyba urzadzen domowych tez trzeba zakazc, mnostwo zgonow zachodzi z udzialem urzadzen agd. Podstawowka.... nie, przedszkole. wtf?


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 23:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Aenima napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tczewiak juz byl, daj swoja zobaczymy czy rzeczywiscie jestes drag queen.


tak bardzo lubisz chlopcow?

Ta, zwlaszcza mlodych o dziewczecej urodzie. Chyba spelniasz warunki, daj numer na pm.

@exodus Chodzenie w glanach nie jest szkodliwe dla otoczenia, palenie tak. Nie baw sie w sofiste.


Jezeli wierzysz ze bierne palenie jest w wymiernym stopniu szkodliwe dla otoczenia to jestes co najmniej naiwny.
Mysle ze predzej jestem w stanie obliczyc wplyw mojego samopoczucia (zobaczenie metala na przystanku vs brak takiego zdarzenia w drodze do pracy) na krajowe PKB niz ty jestes w stanie udowodnic wplyw biernego palenia w miejscu publicznym na twoje zdrowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 23:04 
Cytuj  
A kto mowi o przystankach. To tylko kwestia komfortu. Ustawa udeza w knajpy, co dla osob tam pracujacyh nie jest bez znaczenia. Dal klientow czesto przebywajacych rowniez.

@Samochody Transport to podstawa gospodarki. Palenie to przyjemnosc. Te dwie rzeczy sa nieporownywalne.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 23:30 
Cytuj  
przy dzieciach też bedziecie palić? bo ja sobie kurwa nie życze żeby jakies chujstwo było w moich płucach tylko dlatego ze jakis baran odczuwa przyjemnosc z palenia jakiegos shitu za ktore placi pare kafli na rok. Zreszta cała ta "fazka" po tych papierosach to jest tylko i wylacznie z niedoboru tlenu. Rownie dobrze moge cie przydusic powyzej 10 s za dyszke i bedziesz mial taka sama jak nie lepsza "fazunie".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 23:52 
Cytuj  
W życiu nie miałem żadnej fazy po fajkach.

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 00:02 
Cytuj  
Bez fajek to dopiero jest faza. :D


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.