mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:45 
Cytuj  
Supernatural jest wporzo choc w ostatnich seriach pienia mnie emo wjazdy ...

T.


Ostatnio edytowano 17 maja 2010, 17:46 przez Templair, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
the vampire diares lolz...

fu! :P

jako teenage drame moge polecic - zakonczenie sezonu fajne!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:48 
Cytuj  
mnie sila wyzsza zmusza do vampire diares, na szczescie spokoj do wrzesnia chyba :p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:48 
Cytuj  
Czyli wychodzi na to, że większość jest godna obejrzenia ^^ No powolutku jakoś się zabiore za to. A co do tych seriali typu CSI, Detektyw Monk, to jest w ogóle sens ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:50 
Cytuj  
- Battlestar Galactica - bardzo dobry, co prawda gdzies kolo 3 sezonu potrafi przynudzic, ale w ogolnym rozrachunku polecam

- Californication - na odprezenie, po jednym odcinku na dzien. W wiekszych dawkach moze meczyc. Po jakims czasie zreszta tak czy siak powoli sie nudzi

- Heroes - nie moglem przebrnac pierwszego odcinka szczerze powiedziawszy( zdazylo mi sie to tylko raz). Byl tak mega nudny, ze nie dalem rady. Byc moze dalej sie rozkreca

- House - w przeciwienstwie do niektorych seriali, im dalej w las tym fajniej. Nie sugerowalbym sie jakos pierwszym sezonem, bo on i drugi to dopiero wstawka przed kolejnymi. Ale nawet pierwszy jest fajny

- Lost - w sumie mozna by teraz obejrzec, gdy zbliza sie ku koncowi, bo normalnie to cholera brala gdy sie pomyslalo ile trzeba czekac na rozwiazanie zagadki. Warto obejrzec, to w koncu Lost zapoczatkowal ponowna mode na seriale

- Monk - hm, w sumie troche jak house. Tam tlem sa zagadki medyczne, tutaj kryminalne, tu i tu rozchodzi sie glownie o bohatera, przy czym monk to prawie ze odwrotnosc house'a. Polecam, calkiem fajny.

- X-Files - nooo, o archiwum x to chyba kazdy slyszal :) Fajny, chociaz jak teraz sie oglada to widac ze troche staroszkolny.

Ja tam moge jeszcze polecic The Room( ale to w sumie miniserial), Babylon 5( ale tylko jesli lubisz space opere, i to wolno sie rozkrecajaca), zdecydowanie dextera, Rome


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:53 
Cytuj  
Moze ktos napisac ze 2 zdania o Sons of Anarchy?

Bo przymierzam sie do tego, ale potrzebuje motywacji. :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:53 
Cytuj  
Dextera już obejrzałem. Californication i Housa czasem w TV oglądam. Losty widziałem 2 sezony, ale to dawno i już zapomniałem. X-Files oczywiście też znam, ale to wszystko raczej z pojedynczych odcinków gdzieś tam kiedyś w TV.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:57 
Cytuj  
SoA imo całkiem fajny serial. Postaci wiarygodne,fabuła w zasadzie też. Niezła rola Rona Perlmana i naprawdę miodnie grana strong women Katey Sagal. Ja polecam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:58 
Cytuj  
To już w sumie tylko zostaje pytanie o CSI. Jak ktoś miał styczność to chętnie poznam opinie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:59 
Cytuj  
CSI : Las Vegas polecam pozostałe raczej nie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 18:16 
Cytuj  
Chuck - nieskomplikowany lekko szpiegowsko-komediowy zabijacz czasu. W jednej z głównych ról Iwonka Strzechowska to i jest na co popatrzeć. A i widziałem też, że Tricia Helfer się pojawiła :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 00:25 
Cytuj  
ostatni odcinek Pacyfiku to same pozegnania i powroty +emo rozterki jednego z bohaterow, a na koniec male "hall of fame". jak juz ktos widzial wczesniejsze 9 odcinkow, to ten 10 wymeczy jakos ;)
kompania braci mnie bardziej ruszala.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 06:40 
Cytuj  
- Battlestar Galactica
Dobry serial sci-fi z wieloma ciekawymi wątkami i zwrotami akcji. Najsilniejszy punkt to fabuła.
- Bones (Kości)
Kryminał z humorem. Każdy odcinek rozwiązuje jakąś zagadkę. Ciekawe relacje między bohaterami. Jeden z moich ulubionych.
- Californication
Zobaczyłem kilka odcinków i nie wciągnął mnie jakoś. Jak znajdę czas to może spróbuję zobaczyć kolejne.
- Chuck
Super agent-nieudacznik. Połączenie komedii z akcją. Ogląda się nawet przyjemnie.
- FlashForward
Serial ciekawy, ale mam wrażenie, że sami scenarzyści zaczynają się tracić w nim. Dobija mnie w nim ten sztuczny sposób pokazywania jak rośnie napięcie, poza tym OK.
- Heroes
Dość dobra fabuła, jeżeli nie zrażają cię superbohaterowie itp. to warto zobaczyć.
- House
W tej chwili chyba najciekawszy serial jaki jest. Gorąco polecam.
- Lost
Oglądałem 3 sezony. Z każdym kolejnym odcinkiem i wprowadzanymi "odpowiedziami" staje się moim zdaniem słabszy. Obecnie nie oglądam już dawno.
- Monk
Kolejny kryminał z nuta komedii, osobiście wolę BONES.
- Stargate Atlantis
Serial zrobiony pod fanów SG-1, moim zdaniem słaby (obejrzałem wszystkie sezony, ale itak słaby :) ).
- Stargate SG-1
W obecnej chwili nie prezentuje się zbyt okazale, głównie ze względu na dość naciąganą fabułę i zwroty akcji (nawet jak na sci-fi). Ale te naście lat temu wymiatał :)
- Stargate Universe
Kolejna próba zarobienia na pierwowzorze. Zobaczyłem 5 odcinków i nie dałem rady dalej.
- Supernatural
Bracia walczący z demonami Takie Buffy: Vampire Slayer dla starszych i nie tylko.
- V
Kosmici atakują i są wśród nas! Sam serial jest bardzo dobry, remake starszej wersji (podobnie jak Battlestar Galactica)
NIE JEST TO SERIAL PEŁEN EFEKTÓW SPECJALNYCH, BŁYSKÓW LASERÓW ITP. Oglądam obecnie i jeden z lepszych ostatnio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 06:53 
Cytuj  
Wallander - szwedzki serial sensacyjny. niestety udalo sie mi sie dorwac tylko pare odcinkow. wersja angielska tez daje niezle rade.

Burn Notice - zrobiony z odrobina humoru fajny serial sensacyjny o 'bylym' szpiegu. kazdy odcinek to osobne story - ale z ciagnacym sie watkiem glownym.

The Unit - jeden z lepszych seriali 'wojskowych' - o tajnej jednostce do zadan specjalnych w usa. bardzo dobry.

The Mentalist - ogolnie calkiem niezly serial sensacyjny w stylu 'monk'a'.

The Office - serial komediowy - pierwsze serie miazdza, teraz niestety juz coraz gorzej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 10:00 
Cytuj  
O właśnie, The Office. O ile mówimy o tym samym, bo chyba są 2 wersje (mi chodzi o tą ze Stevem Carellem). Na CC pamiętam jak leciało to zawsze mnie postać Michaela rozbrajała :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 11:55 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ostatni odcinek Pacyfiku to same pozegnania i powroty +emo rozterki jednego z bohaterow, a na koniec male "hall of fame". jak juz ktos widzial wczesniejsze 9 odcinkow, to ten 10 wymeczy jakos ;)
kompania braci mnie bardziej ruszala.


wracasz z wojny na ktorej widziales jak na twoich oczach gina dzieci i kumple koncza z mieczem w brzuchu albo kulka w glowie...napewno nie mialbys emo-rozterek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 12:04 
Cytuj  
Jestem po ostatnim odcinku Pacyfiku. Dla mnie fajne podsumowanie, choć oczywiście bez rewelacji. Kompanie Braci mam na płytach, też muszę obejrzeć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 20:07 
Cytuj  
Rano obejrzalem final 6tego sezonu House'a i mam mieszane uczucia.
SPOILER:
Takie zakonczenie niby bylo dosc oczywiste, ale i tak mnie zaskoczylo. Do konca wierzylem, ze House skonczy sie nieszczesliwie, tak jak powinien.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 20:34 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
SPOILER:
Takie zakonczenie niby bylo dosc oczywiste, ale i tak mnie zaskoczylo. Do konca wierzylem, ze House skonczy sie nieszczesliwie, tak jak powinien.


Skad info, ze to juz koniec? Slyszalem, ze sezon 7 na jesieni.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 20:51 
Cytuj  
No, dzięki Mendolowi, który mi przypomniał o The Office, zacząłem oglądać. Skończyłem pierwszy sezon, liczący całe.. 6 odcinków :D No ale 2-6 już mają po ~20, więc będzie fun. Postać Michaela jak już pisałem wcześniej - genialna.

No i odcinek, w którym grają w kosza.. masakra :D

http://www.youtube.com/watch?v=N8sZJgxnPe0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.