mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:38 
Cytuj  
@Kabraksis Ale ty glupi jestes. :/ Rzeka=ryzyko powodzi. Chesz to buduj, ale licz sie z tym faktem i ubezpiecz chate albo ton razem z nia. Milego zalewania.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 18 maja 2010, 15:40 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:38 
Cytuj  
polskie kamienice > amerykanskie domki z papieru


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:41 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tak rozumujac poludnie Stanow powinno byc niezamieszkale, bo tam tornado przechodzi srednio raz w roku (u nas powodzie sa rzadsze).


Poludnie stanow? heh... Polowa kuli ziemskiej stary powinna byc niezamieszkala wg rozumowania Blendameda. Los Angeles (cala kalifornia wlasciwie), Japonia, Islandia, Chiny, Indie, Karaiby, Indonezja, itd..., itp.....
No co za glupie ludzie.

Jak bylem mlodszy to tez sie dziwilem i zadawalem pytania rodzicom: "Mamo a jak tam co roku jest tornado to czemu ci ludzie stamtad nie pojda mieszkac gdzie indziej". Doroslem i wiem ze to nie jest takie proste o ile niewykonalne.

Pomijajac juz fakt ze jak sprzedasz teren na terenach zalewowych to to nic nie zmienia bo ktos go kupi i tam przyjedzie wiec i tak kogos zaleje i tak.

Tor -> Nie, to ty wypowiedasz sie o tematach o ktorych nie masz zielonego pojecia i o ktorych slyszales jedynie w TV wiec zamilcz plz.
Jestes zajebistym pro rebelem i fajnie ale juz wyjdz.


Ostatnio edytowano 18 maja 2010, 15:44 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kleska zywiolowa to moze byc przejscie tornada niespotykane w naszym kraju. Budowaie domow w poblizu rzek i placz ze powodz przyszla to glupota.


Spoko, jak dla mnie to powodzianie mogą Ci się wjebać do bloku/domku/na chatę. Twoje rozumowanie jest debilne, każdy musi gdzieś mieszkać. Taki tokiem rozumowania to niech ludzie nie mieszkają na wsi, tylko wszyscy w mieście. Ciekawe kurwa skąd będziesz żarło brał :F

Oby spaliło Ci chatę albo żeby grad Ci wszystkie okna rozpierdolił.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:46 
Cytuj  
hehe no jakbym mogl to wlasnie przydzielilbym na czas napraw szkod taka rodzinke Blendamedowi na chate do utrzymania. :)

Niech sie nauczy wspolczucia dla ludzi, ktorzy nie mogli zrobic nic aby sie ochronic przed zywiolem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:52 
Cytuj  
Nie ma to jak socjalik od panstwa ktory fajnie wyglada w TV. Ja spali Ci sie chata bo gdzies nastapilo zwarcie w instalacji to nie przyjedzie premier i nie da Ci kasy. Ale to jest w porzadku, ze z moich podatkow czesc ma specjalne prawa, a czesc musi sama odpracowac majatek? Super dzieciaczki, wiecej papki tv i wpsolczucia dla biednych powodzian.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie ma to jak socjalik od panstwa ktory fajnie wyglada w TV. Ja spali Ci sie chata bo gdzies nastapilo zwarcie w instalacji to nie przyjedzie premier i nie da Ci kasy. Ale to jest w porzadku, ze z moich podatkow czesc ma specjalne prawa, a czesc musi sama odpracowac majatek? Super dzieciaczki, wiecej papki tv i wpsolczucia dla biednych powodzian.


Wiekszosc powodzi to zywiol + zaniedbania wladz. Latwiej pojechac i sypnac jakies grosze na osdzkodowania (przy okazji mozna sie polansowac w tv) niz pobudowac zbiorniki retencyjne i umocnic waly przecipowodziowe.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 13.05.2010
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:58 
Cytuj  
Oglądałem w TVN jak premier na miejscu gadał z ludźmi i strasznie żenujące to było.

Premier państwa musi wysłuchiwać narzekań na wójta albo, że komuś piasku nie dowieźli.

Jakaś babka dopytywała tylko kiedy kasa będzie.

Chciałbym żyć w państwie, gdzie rząd nie może nikomu dać bo rząd nie ma.

Służby typu wojsko, policja, straż ok to musi być i pomagać ale pomoc po opanowaniu tylko między obywatelami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:58 
Cytuj  
"Nie ma to jak socjalik od panstwa ktory fajnie wyglada w TV. Ja spali Ci sie chata bo gdzies nastapilo zwarcie w instalacji to nie przyjedzie premier i nie da Ci kasy. Ale to jest w porzadku, ze z moich podatkow czesc ma specjalne prawa, a czesc musi sama odpracowac majatek? "


Kolejny przyklad z dupy... na serio jestes glupi.
Peknieta rura? Zwarcie instalacji? Co to ma wspolnego z MILIOMAMI metrow szesciannych wody, ktore poprostu spadaja z nieba i chuja mozesz zrobic zeby temu zapobiec i zeby ja zatrzymac jak juz sa na ziemi.

Omg wez wyjdz juz na serio bo zal to czytac.


Ostatnio edytowano 18 maja 2010, 15:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:58 
Cytuj  
Zalanie domostw (pewnie nie wszystkim i nie w całości) jest spowodowana zaniedbaniami rządu więc nie może być mowy o jakiś specjalnych prawach. Zalecam umiar.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:03 
Cytuj  
zobaczymy jak sie rolnicy zabiora do prosb o kase, a powinny mendy ubezpieczone byc - prokuratorem ich, anie PLNami :-?

btw w PZU pracownicy zaskoczeni,ze tak szybko zareagowala centrala i zakazali juz ubezpieczac od zalania itp w calej polsce,hehe.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:04 
Cytuj  
Za lokalne przygotowanie na powodz odpowidaja samorzady czyli de facto przedstawiciele mieszkancow tych terenow. Rzad to nie jedyny winny. W sumie pozar na skutek zwarcia> niz powodz. Zwarcia przewidziec sie nie da, powodzie sa co roku.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:06 
Cytuj  
heh Tusk z kobiernic przyjechal do wioski sasiadujaca z moja : o


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:07 
Cytuj  
Wypatruj Kabraksisa, pewnie reke po jalumuzne wyciaga. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:08 
Cytuj  
Jadac dzisiaj z pracy widzalem auta strazackie z lodziami na przyczepach ;)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:16 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zobaczymy jak sie rolnicy zabiora do prosb o kase, a powinny mendy ubezpieczone byc - prokuratorem ich, anie PLNami :-?



Nastepny madry, z liberalnymi pogladami dobrymi na wszystko...
Nie wszyscy rolnicy jezdza mercedesami, sa tez tacy, ktorzy maja wybor wykupic ubezpieczenie albo kupic ksiazki dzieciakom do szkoly.

Ubezpieczenia sa dobre dla bogatych, a nie dla ludzi ktorzy maja ciagly deficyt kasy, dlatego w Polsce rynek ubezpieczen jest cialge slabo rozwiniety. Na zachodzie ludzie sie ubezpieczaja od wszystkiego, nawet na wypadek oblania kogos kawa w samolocie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:19 
Cytuj  
Cytuj:
Poczta.onet.pl niedostepna
Poczta.onet.pl jest chwilowo niedostępna z przyczyn technicznych. Przerwa ma związek z zagrożeniem powodziowym w Małopolsce i w Krakowie. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu i mamy nadzieję, że już wkrótce znów będziemy online. Zapraszamy na stronę główną Onet.pl. Przepraszamy za utrudnienia.



.-.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:23 
Cytuj  
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7900152.html
lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 16:36 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zobaczymy jak sie rolnicy zabiora do prosb o kase, a powinny mendy ubezpieczone byc - prokuratorem ich, anie PLNami :-?

A sprawdzales jakie sa stawki za ubezpieczenie od zalania na terenach zagrozonych powodziami?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 17:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wypatruj Kabraksisa, pewnie reke po jalumuzne wyciaga. :lol:


Ja nie musze bo nic mi sie nie dzieje atm. Ale przypuszczam ze z twoimi pogladami "jak jest mi dobrze to mam wszystko w dupie" i z twoja ogolna pizdowatoscia ty bylbys pierwszy gdyby przyszlo co do czego.

Jeszcze raz serdecznie i z calego serca zycze ci aby przytrafilo ci sie to wymarzone zwarcie i abys w koncu poczul co to zycie bo atm jestes dla mnie najwieksza pizda na tym forum, komentujaca sprzed telewizora z usmiechem na twarzy tragiczne wydarzenia.

Ja wiem ze bycie rebelem jest teraz w modzie ale sa rzeczy o ktyrych wypowiadac sie nie powinno jesli sie nie ma o nich zielonego pojecia.

Wyjdz tez czasem z domu moze - przyda ci sie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.