mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:22 
Cytuj  
Polecam mieścine Małe Ciche :) Byłem tam 2 razy. Świetna wypadówka imo. Jeśli pojedziesz własnym autem to już w ogóle ok. Tak czy siak w miarę blisko do Zakopanego (ok 15km), bez auta też nie ma problemu bo BUSy śmigają co kilkanaście minut.
Wypić poranną kawę na Rusinowej Polanie przy wschodzie słońca i później wejść na Gęsią Szyję (początek mojej mordęgi na Krzyżne) bezcenne :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:38 
Cytuj  
Akurat Male Ciche to sredni wybor do lazenia po Tatrach. Wiekszosc szlakow w wysokie gory zaczyna sie w Zakopanem, a dojazd z Malego Cichego to okolo godziny jazdy. Busy jak pamietam sa moze 2 razy na godzine, a pewnie i rzadziej. Czyli do kazdej wyprawy trzeba doliczyc 2h. Z Zakopanego do Kuznic jest kilkanascie minut jazdy dla porownania.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:28 
Cytuj  
dawno Cie nie było w Małym Cichym. Na pewno minimum jeden na godzinę, w sezonie częściej bo dochodzą prywatni przewoźnicy. I od kiedy to 15 km jedzie się godzinę ? no ja Cie proszę ale mnie rozbawiłeś :) Z Małego Cichego przez Murzasichle i Cyrhlę ok 15 no może 20 minut :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 23:32 
Cytuj  
A mozecie polecic jakies konkretne noclegi dla dwoch osob, jak cos to pokoj z wlasna lazienka albo domek 1-2 pokojowy zeby wynajac w calosci.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 06:38 
Cytuj  
http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/no ... 8&jak=solo
tu jest konkret link do miejsca w którym byłem w zeszłym roku i 3 lata temu. Ja byłem zadowolony.
Latem przy pięknej pogodzie wychodzisz na stok i jest zajebisty widok m.in. na Łomnice. Tych szczytów widać więcej, ale ich ie pamiętam teraz :P


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 09:46 
Cytuj  
Delight908 napisał(a):
dawno Cie nie było w Małym Cichym. Na pewno minimum jeden na godzinę, w sezonie częściej bo dochodzą prywatni przewoźnicy. I od kiedy to 15 km jedzie się godzinę ? no ja Cie proszę ale mnie rozbawiłeś :) Z Małego Cichego przez Murzasichle i Cyrhlę ok 15 no może 20 minut :)

W tym roku bylem na nartach w Malym Cichym. Nie opowiadaj bajek, okolo jedna godzina jazdy do Zakopca busem.

@Koles Jedz do Zakopanego jesli chcesz lazic po gorach, a nie tracic czas na dojazdy. Na Slowacji mozna sie zakwaterowac gdziekolwiek na trasie kolejki i bedzie ok. Poza ta odnoga w strone Popradu, jak Nova Lesna.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 13:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie opowiadaj bajek, okolo jedna godzina jazdy do Zakopca busem.


zimą zapewne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 14:05 
Cytuj  
Latem mieszkalem w Murzasichlu kiedys. Dojazd do ronda kuznickiego to jakies 30-40minut bylo. Male Ciche sa dalej. Widac mnie specjalnie woza wolniej, zebym sie wkurwial.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 15:29 
Cytuj  
no najwidoczniej Świat się uwziął na Tobie i dlatego godzinę Cię wozili :)
Ja nie mówię o Zimie tak btw, tylko o okresie letnim. W Zimie może faktycznie tak to z transportem wygląda, nie wiem :)

Polecam Małe Ciche :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 02:31 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/2167965,12,darmowy_nocleg_w_zamian_za_nauke_angielskiego,item.html

Do Chin panowie i panie !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2010, 10:37 
Cytuj  
Korbielow kolo Zywca > reszta. Super punkt na narty/snowboard, duzo miejsca do rowerowego sciorania sie w terenie, ladne widoki itp itd, ja sie zakochalem w tym miejscu :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 22:30 
Cytuj  
http://pokojeumarysi.prv.pl/index.php?c=address

był ktoś tu? albo jak mogę skontrolować autentyczność tego miejsca żebym nie wpłacił zaliczki i jej stracił

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 20:56 
Cytuj  
Dobre "u Marysi" jak Kasia prowadzi.


_________________
[ i rooted crap here ]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 15:07 
Cytuj  
Ponowie pytanie, gdzie mogę sprawdzić autentyczność oferty noclegu żeby nie stracić zaliczki ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 15:10 
Cytuj  
http://www.pit.org.pl/

Jesli nie sa zarejstrowania to nie znaczy, ze od razu oszusci. Ale ryzyko rosnie na pewno.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 18:00 
Cytuj  
Ja planowałem się wybrać tutaj:
http://www.akiko.pl/
ale niestety żona lada dzień rodzi i raczej się w tym roku z domu nie ruszymy.

Anyway - miejsce sprawdzone przez znajomych a połączenie kuchni góralskiej z japońską jest podobno rewelacyjne ;)

P.S. Jedna uwaga. Dojazd do tego pensjonatu (ostatnie 2-4 km) idzie drogą raczej niedostępną dla normalnego samochodu (trza jechać semi terenówką albo przynajmniej samochodem z naprawdę wysokim zawieszeniem). Jeśli się takowego nie posiada to w cenie jest transport do/z ale nie każdemu to może odpowiadać (zostawienie swojego auta poza pensjonatem).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:12 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Ja planowałem się wybrać tutaj:
http://www.akiko.pl/
ale niestety żona lada dzień rodzi i raczej się w tym roku z domu nie ruszymy.

Anyway - miejsce sprawdzone przez znajomych a połączenie kuchni góralskiej z japońską jest podobno rewelacyjne ;)

P.S. Jedna uwaga. Dojazd do tego pensjonatu (ostatnie 2-4 km) idzie drogą raczej niedostępną dla normalnego samochodu (trza jechać semi terenówką albo przynajmniej samochodem z naprawdę wysokim zawieszeniem). Jeśli się takowego nie posiada to w cenie jest transport do/z ale nie każdemu to może odpowiadać (zostawienie swojego auta poza pensjonatem).


Ooooo super. Tylko ja to najpierw muszę tam w ogóle dojechać, a chcąc sobie zrobić wypad na weekend to trochę mi się smutny kranik robi na myśl o przejechanych kilometrach :<

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 21:21 
Cytuj  
http://www.domki-beskid.pl/oferta.html

To miejsce mogę polecić od siebie.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 23:49 
Cytuj  
Ja znam tą Panią Akiko, dziarska babka, dobrze latawce puszcza i swego czasu uczyła moją siostrę kuchni japońskiej ; )). Fakt faktem jednak, że dojechać tam, zwłaszcza w zimie, to jest mordęga.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 04:12 
Cytuj  
Nawet w tv o niej bylo..

Ale ja i tak preferuje pokoj u p. Stacha na Harendzie za 20 PLNow. Cieplo, sucho i wygodne wyrko. Idealne miejsce na nocleg, bo w dzien to przeciez sie w gory idzie ;)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.