mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 10:35 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=zhxFFUSLs8c :D

Obrazek

Walka wieczoru (zakontraktowana na 2 rundy + ew. dogrywka)
Tim Sylvia (305 lbs) vs. Mariusz Pudzianowski (273 lbs)

Prawdopodobnie z walki Jurasa zobaczymy tylko skrot.

początek transmisji w Polsat Sport rozpocznie się o 2:15 (w otwartym polsacie chyba tez) Walke zobaczyc bedzie mozna takze w IPLA.

Kolejny świetny materiał z konferencji prasowej przed walką Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią.


„10 metrów piekła”

„W wywiadach pytano się mnie, dlaczego nie znalazłem sobie za rywala kogoś, kto wytrzymuje bez padania ze zmęczenia przez dłużej niż 45 sekund. Nie wiedziałem co odpowiedzieć” – mówił z lekką dozą ironii o swoim rywalu, siedzącym obok na środowej konferencji prasowej w Worcester, Mariuszu Pudzianowskim były dwukrotny mistrz świata UFC, Tim Sylvia.

„Szkoda, że on to mówił przede mną, nie zdążyłem z ripostą. Zaraz bym mu powiedział, że 45 sekund to dla niego i tak zbyt dużo, bo jego walka z Ray’em Mercerem trwała niecałe 10 sekund” – odpowiadał Mariusz Pudzianowski, przypominając potyczkę Sylvii z byłym bokserskim mistrzem świata.

„Pudzian” przyjechał do malowniczego, położonego 40 mil od Bostonu Worchester we wtorek w nocy, rejsowym samolotem z Frankfurtu. „Jakby nas atakowały pyły wulkaniczne, to też byliśmy przygotowani” – mówił Pudzianowski, który od ostatniej, kwietniowej wizyty w Stanach promującej walkę z Sylvią, stracił 10 kilogramów.

W środku dalszy ciąg relacji, oraz wywiad z Mariuszem Pudzianowskim !

Tyle samo mówi, że stracił Sylvia trenując na obozach przygotowawczych w Ohio oraz Indianie, ale po nim widać to znacznie mniej niż po odchudzonym polskim najsilniejszym człowieku świata. Sylvia, już po konferencji, przyznał, że Pudzianowski zaskoczył go wytrzymując pełne dziesięć minut z Yosuke Kawaguchim. „Po dwóch minutach myślałem, że on tam zemdleje, ale się zebrał w sobie i przetrwał pełne dziesięć minut.Twardziel jest”. Kiedy zapytałem „Maniaca” dlaczego jego zdaniem Pudzianowski decyduję się na tak drastyczny przeskok w rywalach, Tim na początku chciał mnie przekonać, że tylko dla pieniędzy. Kiedy wytłumaczyłem, że Mariusz może znacznie łatwiej zarobić znacznie więcej i to nie narażając się na ciosy dwukrotnego mistrza świata, Sylvia chyba uwierzył w sportową determinację rywala. „Masz rację, on jest przecież pięciokrotnym mistrzem Strongmanów, ma mentalność zwycięzcy i jest przekonany, że za co by się nie wziął, to i tak będzie najlepszy. Duma zaślepia mu rzeczywistość. Moim zadaniem jest udowodnić mu w piątek jak bardzo się myli” – stwierdził Sylvia.

Na Pudzianowskim fakt, że Sylvia tyle razy miał tytuł mistrza świata, co on walk nie robił wrażenia kiedy podpisywał kontrakt. I nie robi dziś, kiedy do walki jest już tylko kilkadziesiąt godzin…

- Co powiesz amerykańskim specjalistom, którzy twierdzą, że nie masz szans z Sylvią?

Mariusz Pudzianowski: Że mnie nie znają i nie mają pojęcia co we mnie siedzi. Nie szanują też pewnie tego, co zrobiłem w Strongmanie. Tam nie wystarczyło wyskoczyć z siłowni, żeby wygrywać. Trzeba było mieć oprócz siły fizycznej coś znacznie ważniejszego – potworną siłę woli. Dzięki niej wygrywałem przez 10 lat jak chciałem i dzięki niej wygrywać będę w MMA.

- Opiniami Silvy też nie jesteś zainteresowany.
MP: Zupełnie nie jestem. Co to ma znaczenie co on ma do powiedzenia na mój temat? Nie zna mnie, z nikim takim jak ja nie walczył. Mówi, że lubi bić takich małych, muskularnych? A ja lubię walić takich wielkich. Zbędne gadanie.

- Jesteś szczuplejszy i będziesz szybszy.
MP: I to znacznie. Zrzuciłem w ciągu tych 10 dni po Kawaguchim osiem kilogramów. Dobrze wiem co robię i co będę robił z nim w tej klatce. Ja może jestem i wariat, że chcę zdobyć ten tytuł mistrza świata, ale taki poukładany wariat. Dlatego po walce zabieram się za kilkumiesięczna naukę MMA – obozy, najlepsi trenerzy.

- Pierwsza twoja walka w klatce, bo do tej pory biłeś się tylko w ringu. Lepiej dla ciebie czy gorzej?
MP: Nie wiem, ale myślę, że lepiej. W Łodzi mi się ten Japończyk wciskał między liny, uciekał, a teraz w klatce Silva tego nie zrobi, bo nie ma gdzie uciekać. To będzie dla niego dziesięć metrów piekła.

- Jak przygotowujesz się teraz do walki? Rozmawiamy w twoim pokoju, przeglądasz internet, oglądasz telewizję…
MP:… i odpoczywam, jak już dawno nie odpoczywałem. W Polsce mam zwariowanie głowy, programy, audycje, trzeba się uczyć wierszyków. A tutaj od dwóch dni odpoczywam, nikt mnie nie męczy, nie ma telefonów, jest czas na relaks, robię co chcę, śpię kiedy chcę. Naprawdę czuję jak mój organizm się relaksuje. Niczego więcej przed walką nie potrzebuję.

- Mówiłeś, że nigdy nie zaczynasz niczego nie wierząc w 100 procentach, że wygrasz. Ale to sport i nie jesteś faworytem.
MP: Pewnie, że mogę przegrać, ale na to Silva będzie musiał zapracować najciężej w swoim życiu. Nie będzie żadnych “sekundówek”, nawet jak wygra, to okupi to strasznymi siniakami, będzie poobijany jak nigdy bo jak skóry tanio nie sprzedam. Mam swój honor, walczę do upadłego, dla moich kibiców.

Obrazek


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada


Ostatnio edytowano 21 maja 2010, 10:57 przez badziol, łącznie edytowano 4 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 10:44 
Cytuj  
Ech, szkoda ze 2 w nocy dopiero. Mam whiskaczka do przerobienia, ale czy az tyle mi to zajmie to ciezko powiedziec :> Obym dotrwal !

Mam nadzieje ze Mariusz wjedzie w niego jak motorem w kury !!! ;)

Go go Pudzian !!! :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:09 
Cytuj  
sylvia to zdecydowany faworyt u bukmacherow i sadze,ze nie bezpodstawnie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:31 
Cytuj  
Niestety, będę mógł obejrzeć dopiero jakąś powtórkę, ale tradycyjnie liczę, że pudzian dostanie oklep.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:54 
Cytuj  
Mimo wszystko, zycze mu jak najlepiej;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 13:29 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Niestety, będę mógł obejrzeć dopiero jakąś powtórkę, ale tradycyjnie liczę, że pudzian dostanie oklep.

And my axe!


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:35 
Cytuj  
Licze ze Pudzian wygra. Ktos moze potwierdzic ze puszcza to w normalnym polsacie?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:35 
Cytuj  
Kibicuje ofc Pudzianowi, chociaz uwazam ze przegra (trzeba byc obiektywnym, Silva jest lepszy). Niestety nie dam rady obejrzec na zywo, bede musial sie jutro zadowolic powtorka : |

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:40 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Licze ze Pudzian wygra. Ktos moze potwierdzic ze puszcza to w normalnym polsacie?


http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/ ... o,cpr.html


Polsat
02:15
Tim Sylvia - Mariusz Pudzianowski


Wiec licze, ze na zwyklym polsacie rowniez puszcza :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:41 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Licze ze Pudzian wygra. Ktos moze potwierdzic ze puszcza to w normalnym polsacie?


Na WP ostatnio był artykuł, że Polsat na 100 % puści.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:45 
Cytuj  
jak walka wieczoru to pod koniec, o 5 bedzie sie bil? bo jak o 2 to poczekam, o 5 to wole pospac i sie obudzic na konkretna godzine. :har:


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 16:06 
Cytuj  
To dziś ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 16:23 
Cytuj  
kurwa ale pojebana dla normalnych ludzi pora....nie mogli tego dac o bardziej ludzkiej godzinie ? :har:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 17:37 
Cytuj  
Pudzian to nowy Everchosen Chaosu, zmiecie Tima w pierwszej rundzie a jego czaszka posluży mu za puchar z którego będzie pił odżywki.
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 18:00 
Cytuj  
Jesli Sylvia nie zalozy mu jakiejs dzwigni to ma spora szanse wygrac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 18:17 
Cytuj  
O 2 zaczyna się gala, czy planowana jest walka Pudziana?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 18:53 
Cytuj  
chyba gala


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:14 
Cytuj  
"Amerykanie zapowiadali walkę Łukasza Jurkowskiego w transmisji na żywo, jednak dziś w nocy przesłali plan relacji i Jurasa tam nie ma. Według organizatorów walka będzie w relacji telewizyjnej, co oznacza, że pokażą ją nie na żywo a w momencie przerwy na Gali. Polsat chce podkreślić, że to nie Oni organizują galę i nie mają wpływu na przebieg relacji."

takze gala zaczyna sie wczesniej i napewno nie zobaczymy wszystkich walk. :har:


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:45 
Cytuj  
jedna wenta, jedna gołota, jedna pudziana :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 22:13 
Cytuj  
Stream jakiś ktoś posiada? Bo http://www.hqtv.com.pl/newtv/ nie działa z powodu powodzi : /


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.