mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 628 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:25 
Cytuj  
Jako, że 2 tygodnie zostały do rozpoczęcia MŚ 2010, to chyba temat już można założyć. Początek 11 czerwca, finał 11 lipca. Wszystkie 64 mecze pokaże TVP. Na kogo stawiacie ? Będzie czarny koń, czy raczej bez niespodzianek ? Ja osobiście kibicować będę Hiszpanii, jak zawsze zresztą. Polaków niestety nie mamy, choć i tak wiemy jak by się to najprawdopodobniej skończyło.

Grupa A:

- RPA (83 w rankingu FIFA)
- Meksyk (17)
- Urugwaj (16)
- Francja (9)

Grupa B:

- Argentyna (7)
- Nigeria (21)
- Korea Południowa (47)
- Grecja (13)

Grupa C:

- Anglia (8)
- USA (14)
- Algieria (30)
- Słowenia (25)

Grupa D:

- Niemcy (6)
- Australia (20)
- Serbia (15)
- Ghana (32)

Grupa E:

- Holandia (4)
- Dania (36)
- Japonia (45)
- Kamerun (19)

Grupa F:

- Włochy (5)
- Paragwaj (31)
- Nowa Zelandia (78)
- Słowacja (34)

Grupa G:

- Brazylia (1)
- Korea Północna (105)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (27)
- Portugalia (3)

Grupa H:

- Hiszpania (2)
- Szwajcaria (24)
- Honduras (38)
- Chile (18)

Pierwszy mecz: RPA - Meksyk (11 czerwca o 16:00)

Faza grupowa: Od 11 do 25 czerwca.

1/8: Od 26 do 29 czerwca.

1/4: Od 2 do 3 lipca.

1/2: Od 6 do 7 lipca.

Mecz o 3 miejsce: 10 lipca.

Finał: 11 lipca.


Ostatnio edytowano 28 maja 2010, 11:31 przez Robo, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:26 
Cytuj  
a gdzie Polska?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:29 
Cytuj  
argentyna ftw! (choc pewnie nie wygraja) oraz zeby france/wlochy nie wygraly ;]

btw. grupa G - najs.


_________________
.


Ostatnio edytowano 27 maja 2010, 19:34 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:32 
Cytuj  
Ja będę jak zwykle za Holendrami. Wyjdą z grupy bez problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:43 
Cytuj  
Ja jak zwykle dopinguje Argentyne, a z Europy Wlochow. Licze na taki final, choc nie wiem czy to mozliwe z ukladu w tabelach. Chociaz znajac zycie zaczne ogladac na dobre od cwiercfinalow.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:48 
Cytuj  
Ja kibicuje slowianom (Slowenia, Slowacja i Serbia), ale jak znam zycie nie wyjda z grup.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:59 
Cytuj  
dzieki temu ze nie bedzie zenady w wykonaniu Polakow bede mogl kibicowac Hiszpanom , sa w niesamowitej formie , Anglia tez ostatnio swietnie gra i moze sprawic niespodzianke, a Wlochy mam nadzieje ze poleca do domu szybko


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 20:15 
Cytuj  
Argentyna i Słowacja


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 20:23 
Cytuj  
z europy to hiszpanii.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 21:19 
Cytuj  
Ja tam kibicuje hiszpanii i anglii, ale najbardziej to bym chcial aby wlochy jak najszybciej wypadly ;) Chociaz znajac zycie zajda dosc daleko( zreszta grupy sa relatywnie slabe, ale fajnie gdyby chociaz pare druzyn ktore sa juz na dziendobry skreslane przeszly dalej)


_________________
Obrazek

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 21:21 
Cytuj  
Piłka nożna jest najchujowszym sportem w dziejach ludzkości. Gdyby połowe środków idących w Polsce na piłke nożną poszło na sporty walki to na podium polacy by byli non stop. A takto mamy chujowa pilke 0 sukcesow na arenie miedzynarodowej i zloto od czasu do czasu w sztukach walki co i tak jest czyms niezwyklym zważywszy na fakt że większość adeptów sztuk walki wykłada kase z własnej kieszeni żeby zdobyć jakiś medal

JEBAĆ SUCKER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 21:23 
Cytuj  
wy.......j ? nie podoba sie temat, to w nim nie pisz. A mlodzi adepci pilki noznej rzeczywiscie maja super warunki, zreszta w ogole nie ma co porownywac.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:45 
Cytuj  
kikas napisał(a):
a gdzie Polska?

Nie ma bo dla polski musieliby dodać "grupę śmierci" z san marino ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:57 
Cytuj  
mam nadzieje ze wygra to Hiszpania.

Na papierze maja najlepszy sklad chyba. Mysle, ze pojada wszystkich bez mydla ;)

co do Argentyny.. mogliby duzo osiagnac, ale trener jest patalachem.

Jest jeszcze szansa, ze Anglia cos ugra.. w koncu Capello to zajebisty trener i jego druzyny zawsze psuja innym duzo krwi.

WilkuDemon napisał(a):
Piłka nożna jest najchujowszym sportem w dziejach ludzkości. Gdyby połowe środków idących w Polsce na piłke nożną poszło na sporty walki to na podium polacy by byli non stop. A takto mamy chujowa pilke 0 sukcesow na arenie miedzynarodowej i zloto od czasu do czasu w sztukach walki co i tak jest czyms niezwyklym zważywszy na fakt że większość adeptów sztuk walki wykłada kase z własnej kieszeni żeby zdobyć jakiś medal

JEBAĆ SUCKER


lol to dojebales. Na nasza pilke ida psie pieniadze, najwiecej idzie dla PZPN.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 00:55 
Cytuj  
Lol to jest z naszej piłki a i do tego żal kasy która jest marnowana na ten pedalski sport. Założe sie ze wiecej niz 70% wkładu pieniężnego w sport polski idzie na sucker.
Jeżeli i tak to sa "psie pieniądze" to po co w ogóle inwestować w piłke ,nie dogonimy innych to raz ,a dwa są sporty ktore nie wymagaja takiego wkladu pieniężnego ,a przy tym odnosimy w nich jakies sukcesy? Fajnie że jakiś olimpijczyk zarabia tyle co dudek za siedzenie na ławie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 01:45 
Cytuj  
zarabia w klubie hiszpanskim. Polacy mu kasy nie daja.

Poza tym nie bierzesz pod uwage tego, ze jak zrobi sie pare porzadnych klubow na poziomie europejskim to:

a) Polska pilka pojdzie w gore i bedzie miala wiecej kasy z transmisji, sponsorow itp
b) kluby zaczna robic sie bardziej samowystarczalne i moga robic zyski nie tylko dla samych siebie. (masa ludzi bedzie chodzic / przyjezdzac na mecze - kasa ktora idzie zarobic nie tylko na biletach)

ogolnie to strasznie pierdolisz. To, ze jak byles maly i stawiali Cie na bramce bo kaleczyles, wcale nie oznacza, ze to pedalski sport ;)

ja pilke bardzo lubie i place kase za to zeby ogladac mecze zagranicznych druzyn, bo nasi graja gowno. Chcialbym zeby to sie zmienilo.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 09:44 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Poza tym nie bierzesz pod uwage tego, ze jak zrobi sie pare porzadnych klubow na poziomie europejskim to:...


Ooooooo to kurwa do śmierci się nie doczekam czegoś takiego.


Wracając do tematu... mam nadzieję, że wygra... ah zapomniałem mam na to wyjebane i piłka nożna jest do dupy :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:30 
Cytuj  
no prawdopodobnie tak bedzie, ale to nie ze wzgledu na to, ze w pilke pompowana jest kasa, a wrecz przeciwnie ;)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:31 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Poza tym nie bierzesz pod uwage tego, ze jak zrobi sie pare porzadnych klubow na poziomie europejskim to:

a) Polska pilka pojdzie w gore i bedzie miala wiecej kasy z transmisji, sponsorow itp
b) kluby zaczna robic sie bardziej samowystarczalne i moga robic zyski nie tylko dla samych siebie. (masa ludzi bedzie chodzic / przyjezdzac na mecze - kasa ktora idzie zarobic nie tylko na biletach)


to dlaczego do tej pory tak nie jest?


Loki napisał(a):
To, ze jak byles maly i stawiali Cie na bramce bo kaleczyles, wcale nie oznacza, ze to pedalski sport ;)


ee tam, nie jedz po Wilku. Ja lubilem stac na bramce i mi to wychodzilo :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:46 
Cytuj  
Po pierwsze - wiadomo, jak to u nas z piłką nożną i jak na razie niewiele się pewnie zmieni.

Po drugie - zdaję sobie sprawe, że nie każdego interesuje ten sport, no ale nie musicie wchodzić i pisać, że to jebnięty sport, bo wiadomo, że zacznie się flame.

Po trzecie i najważniejsze - Polaków NIE MA na MŚ, tak więc nie ma co o nich pisać bo wszyscy widzimy do czego to dąży.

Temat ma służyć do komentowania tego, co się dzieje na MŚ, a nie ogólnie w piłce nożnej, tak więc proszę o trzymanie się tematu i minimum kultury ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 628 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.