mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 17:42 
Cytuj  
FIGHT! FIGHT! FIGHT!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 17:56 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Aradia: bardzo szybko wyzywasz innych od 'gównarzerii' i 10-latków. Zacznijmy może od innej strony.

Piszesz pracę o ludziach, którzy grają. Wierzę, że sama wybrałaś ten temat - widocznie Cię zainteresował. A tymczasem - kiedy się z nimi tutaj spotykasz - nie zadajesz sobie trudu, żeby spróbować ich zrozumieć - od razu pakujesz zabawki i mówisz, że są niedojrzali. O kim w takim razie piszesz tę pracę, jeśli nie o nich? Nie spodobał się im temat, jaki założyłaś - czy poświęciłaś chociaż pięć minut na analizę tej sytuacji?

Kobiety w grach to temat rzeka. Choć nie jest ich wiele, potrafią odcisnąć mocne piętno na społecznościach, do których należą. Dzieje się tak z kilku powodów. Antropolodzy uważają, że kobieca zdolność do odczytywania emocji innych, zgrabnego ubierania myśli w słowa oraz zdolności manipulacji są wynikiem prostej zależności - kobiety musiały tak walczyć o swoje racje, by nie wystawiać na szwank własnego zdrowia. Ich śmierć oznaczałaby śmierć ich potomstwa.
Z mężczyznami jest inaczej. Oni zawsze rozwiązywali problemy dając sobie po pyskach - gdy wojownicy ginęli, dziećmi się zajmowały ich żony.

I choć gry MMO to zdecydowanie męski świat - jest to równocześnie królestwo wyobraźni i niedopowiedzeń. Mężczyźni po prostu grają - kobiety - uprawiają politykę. Nie jest to w porządku - wielu z nich nie ma żadnych mechanizmów obronnych, żeby rozpoznać kobietę, która chce ich wykorzystać. Po prostu nie mają tego w genach. Mężczyźni uwielbiają obdarzać kobiety pomocą, są życzliwi i ufni. I choć czasami się z nas śmieją, kochają nasze towarzystwo. Jest tylko jeden szkopuł - wiele kobiet z premedytacją i uśmiechem na twarzy wyłudza od nich pomoc nie dając nic w zamian tylko po to, żeby następnego dnia przymilać się do kogoś innego.
I to nie jest fair.

Oczywiście wielu facetów się na to nie łapie - ale jeszcze więcej po prostu uczy się na własnych błędach. I dobrze tę naukę pamięta.

A tytuł Twojego wątku nawet mnie przyprawił o uśmiech na twarzy. O matko, był taki typowy.

W związku z tym, zanim znowu kogoś obrazisz i zwyzywasz od gówniarza, zastanów się parę razy. A zanim coś napiszesz o innych, najpierw napisz coś o sobie. To przynajmniej ma szansę być prawdziwe.


Obrazek

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 17:56 
Cytuj  
Ej!
Ja mam ciemne włosy.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 17:58 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Tu akurat sie mylisz highlander

zalezy, czy ktos poszukuje do siebie lokatora (choc osobiscie bym nie tknal), to gwarantuje Ci, ze wlasciciele mieszkan nieprzychylnie patrza na sprowadzanie "kolesi" do mieszkania.


girls fight! (uprzedzili mnie ;d)


_________________
.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 18:03 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Ej!
Ja mam ciemne włosy.


no. wlasnie.
guess.


Ostatnio edytowano 27 maja 2010, 18:04 przez siled, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 18:03 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):

Oczywiście wielu facetów się na to nie łapie - ale jeszcze więcej po prostu uczy się na własnych błędach. I dobrze tę naukę pamięta.
.


Uczy sie albo sie i nie uczy , zalezy od tego jak facet umie sie poslugiwac zdolnosciami empatycznymi i czy wogole . 98% gier jest pro-male , kobiety sie musialy zaadoptowac do pewnych realiow , anyway...sa kobiety (real) z ktorymi mozna po ludzku pogadac na temat gier , co wiecej siedza naprawde mocno w temacie i ciezko je "zagiac" pytaniem z gatunku ..jak Agata Kwiecien . Zapomnialem juz adresu ale byla/jest? jednym z felietonistow na site o konsolach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:02 
Cytuj  
Raz w WoW'ie ostro bluzgałem się z ludźmi na raidzie PUGiem.

Ogólnie gadka szła na raidowym, a skończyło się na tym że postanowiłem jedną osobę przeprosić na wispie, ponieważ dostała po uszach za nic.

Gdy zacząłem ją przepraszać, bardzo mnie zdziwiło takie emocjonalne podejście tej osoby do sprawy. Strasznie się rozpisywała o tej całej sprawie, że nie ma nikomu za złe, bla bla bla. Spytałem się czy babka. Bingo ;)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 19:19 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Spytałem się czy babka. Bingo ;)


Pic or it didn't happen ...

Tak czy tam ten topic i co by nie mowic nerdy wczuly sie w role ;) ...

T.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 20:04 
Cytuj  
Oczywiste, że kobiety patrzą na wszystko inaczej - przecież są inne 8)
Gry to domena facetów i pewnie jeszcze długo tak pozostanie. Nie wiem, czy ktoś robił na ten temat jakieś ankiety (ha ha ha), ale jednak - pomijając wyjątki, które oczywiście istnieją - wiele kobiet radzi sobie z grą gorzej i dużo ciężej znoszą porażki oraz krytykę.

Mam znajomego, który mi ciągle udowadnia, że to nieprawda i po prostu kobiet w grach jest mało i dobrze się pamięta te niechlubne przypadki. Jednak niedawno koleżanka znajomego powiedziała mi, że przeprowadzając różne warsztaty i szkolenia zauważyła, że mężczyźni są dużo bardziej otwarci oraz łatwiej sobie wybaczają niepowodzenia. Kobiety, od dziecka uczone 'tego nie ruszaj, tak nie można, tego nie wypada', mają później różne opory. Być może jest w tym ziarenko prawdy.

Myślę, że cechy te dają o sobie znać w grach online, gdyż tutaj zawsze wszystko rozbija się o błędy. Bycie najlepszym najczęściej oznacza właśnie bycie tym, który najrzadziej je popełnia - w takim środowisku osoby, które lubią się skupiać na emocjach swoich i innych - mają trudniej. Wiele razy spotkałam kobiety, które z uporem nie chciały się do nich przyznawać mimo, że przecież to jest ludzkie i nie znam gracza, który grał bezbłędnie.

Swoją drogą, czekam aż pojawi się gdzieś ankieta, która wreszcie nie będzie się skupiać na szukaniu zależności pomiędzy levelem i gearem postaci a długością penisa, a poruszy problem podejścia samych graczy do gry oraz jej mechaniki. Mnie osobiście szokuje, że zawsze otrzymujemy pierdyliard pytań o płeć postaci i nasz do niej stosunek, a nie ma ani jednego dotyczącego oceny umiejętności graczy.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 20:42 
Cytuj  
mezczyzni zyja krocej , szybciej nas wykanczaja wiencowki i inne choroby krazenia , nie mamy czasu na rozpamietywanie niepowodzen :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 20:52 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
(...)
Swoją drogą, czekam aż pojawi się gdzieś ankieta, która wreszcie nie będzie się skupiać na szukaniu zależności pomiędzy levelem i gearem postaci a długością penisa, a poruszy problem podejścia samych graczy do gry oraz jej mechaniki. Mnie osobiście szokuje, że zawsze otrzymujemy pierdyliard pytań o płeć postaci i nasz do niej stosunek, a nie ma ani jednego dotyczącego oceny umiejętności graczy.

Myślę, że odsetek przedłużających sobie penisa levelem byłby stosunkowo niewielki. Gra to często rywalizacja a to taki sam wyścig szczurów jak w życiu, liczy się bycie naaaaaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 20:57 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mezczyzni zyja krocej , szybciej nas wykanczaja wiencowki i inne choroby krazenia , nie mamy czasu na rozpamietywanie niepowodzen :wink:


Ale za to jakie to wszystko prostsze jest... :o

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 23:41 
Cytuj  
Ej, na zachodzie calkiem sporo kobitek gra. To nie katoland ;)

Aradia sama nie wie co pisze.I tu jest problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 01:53 
Cytuj  
wypełniłam i nawet linknęłam na fejsbuka! o/


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 04:09 
Cytuj  
Moja znajoma gra i jakos nie widze roznicy miedzy nia, a innymi graczami. Moooze czasem jak przegra duela to troche dluzej to rozpamietuje.

Ale fakt, w gildii trafily nam sie kiedys 3 babki. Smiechu bylo z nimi sporo ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 06:58 
Cytuj  
Lordrigar: wiele kobiet to świetni partnerzy do gry. Kobiety często są bardziej sumienne i wyrozumiałe od mężczyzn. Jeśli kobieta naprawdę ogarnia grę, to nie ma żadnego problemu. Problemy pojawiają się dopiero wtedy, gdy ma z tym problemy. W takim przypadku faceci dużo łatwiej znoszą krytykę i są bardziej giętcy. Kobiety bardzo często zacinają się wtedy i trwają w ignorancji.
Choć wśród mężczyzn można spotkać naprawdę niezłe rodzynki, to jednak kobiety wiodą prym we wciskaniu różnych bajek pt 'Postać się sama przesunęła', 'Moje spelle mają mniejszy zasięg' lub 'Mój Barrage nie usuwa preparation i działa z nimi bardzo dobrze' (jeśli ktoś nie grał w GW - opis skilla zaczyna się od słów 'All your preparations are removed.')

Nie atakuję kobiet w ogóle. Bardzo lubię z nimi grać i uważam, że potrafią naprawdę wiele wniesć do gry.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 10:33 
Cytuj  
hehe znam taką jedną lamę (i to straszną), a 'najlepsze' jest to, że mimo, że co chwile coś spieprzy, to wciąż ją biorą na raidy, bo jak raz się zdarzyło, że nie wzieli to był wielki foch ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:28 
Cytuj  
Cos w tym jest ;)

Sini - kobiety potrafia bardzo duzo wymusic :P


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:36 
Cytuj  
szczegolnie potrafia utruc czas, kiedy akurat chce sie pograc i zrelaksowac. Nagle okazuje sie, ze jestes leniem skonczonym i masz robic to i tamto ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
szczegolnie potrafia utruc czas, kiedy akurat chce sie pograc i zrelaksowac. Nagle okazuje sie, ze jestes leniem skonczonym i masz robic to i tamto ;]


E tam ;) Moja czasem nawet siadzie pooglada w co tam pogrywam ;) Nawet piwko postawi :)

Ale najczesciej ma takie wyczucie, ze przy kulminacyjnym momencie zapyta... kiedy naczynia umyje ;)

Ogolnie tragedii nie ma ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.