mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 09:26 
Cytuj  
500 zł za pokoj, i chcecie miec mieszkanie z 3x jednoosobowy hmmm srednio to widze aby ktos wynajal cale miszkanie za 1500 zł

na dodatek piszesz ze znajomi moga miec problem z kasa, to juz ci mowie ze beda mieli na 100% problem z kasa lol radze podejsc do problemu racjonalnie i nie rzucac sie na pokoj za 550 zl i przymierac glodem i co miesiac miec problem skad siano heh

osobiscie na pierwszym roku zdecydowanie polecam akademik, taniej i duzo znajomosci ktore potem procentuja, jesli zamieszkasz na mieszkaniu na dodatek z ludzmi ze swojej miejscowosci to znajac zycie wielu nowych znajomosci nie nawiazesz

i czy koniecznie musi byc ze znajomymi o.O ? doswiadczenie mowi mi ze takie cos rzadko konczy sie szczesliwie :), bo to ze ktos jest twoim kumplem nie oznacza ze bedzie ci sie dobrze z ta osoba mieszkalo

osobiscie nie bral bym mieszkania z ktorego musial bym dojezdzac, nie wazne ile, dojazd = zuo
jesli cos nie jest w promieniu 15 min marszu od uczelni dla mnie odpada

borboun - poloz na nich laske , a tak w ogoole jak zostales oszukany ? placiles mieszkales, oszukany to zostal wlasciciel


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 cze 2010, 09:30 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 09:29 
Cytuj  
czesto takie znajomosci sie koncza tak, ze pozniej takie osoby sie do siebie nie odzywaja ;p a bo to sie o kase poklocili, albo, ze kogos bigos lezy w lodowce od pol roku ;)

Ale ja bym w akademiku chyba nie przezyl ;] O brak znajomosci bym sie nie martwil, ja znalem pelno osob z akademca/akademikow to czesto wpadalem ;]

a teraz: to juz jest koniec, nie ma juz nic ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 09:43 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
doswiadczenie mowi mi ze takie cos rzadko konczy sie szczesliwie :), bo to ze ktos jest twoim kumplem nie oznacza ze bedzie ci sie dobrze z ta osoba mieszkalo


Z doswiadczenia potwierdzam D:

Osobiscie tez wczesniej niewyobrazalem sobie zebym mogl mieszkac w akademiku i dlatego poszedlem na mieszkanie na pierwszym roku. Skonczylo sie to wlasnie dosc tragicznie i zerwaniem pewnych znajomosci ;) Teraz jestem w akademiku i za nic bym tego nie zamienil, trafili sie naprawde spoko wspolokatorzy, warunki niezle, cena dobra, nie myslisz o rachunkach no i... super internet :] Ale wiem, ze nie w kazdym miescie i w kazdym akademiku tak jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 09:50 
Cytuj  
pozatym nie za bardzo rozumiem jak ty szukasz tego mieszkania ? bo gumtree to wiadomo, ale jezdzisz, ogladasz te mieszkania ? jesli tak to juz gdzies mieszkasz w krk ;] jesli nie mieszkasz to dojezdzasz , jesli masz daleko i nie dojezdzasz to tylko po fotkach ??
zebys przypadkiem nie zrobil czegos takiego ze poszukasz mieszkania na necie ugadal sie na podpisanie umowy i zadowolony jechal tam w pazdzierniku podpisac umowe nie widzac mieszkania - bo o takich przypadkach tez slyszalem heh

no i jeszcze dochodzi do tego fakt ze wiekszosc ludzi chce miec zaplacone za wakacje, wiec szukanie teraz mieszkania to dla mnie troszke przesada , wiec jesli nie zamiezasz mieszkac tam przez wakacje to placenie za mieszkanie w ktorym sie bedzie mieszkalo za kwartal to fail

akademik ma ta zalete ze mozna z niego zrezygnowac w dowolnej chwili,
pomieszkal bym na twoim miejscu w akademcu przez miesiac, zobaczyl jak to wszystko wyglada, zdecydowal co ci pasuje a co nie, poznal troche miasto dowiedzial sie co i jak a w listopadzie jak wrzesniowa sraczka z wynajmem opadnie czegos poszukal wiedzac juz czego sie chce i czego oczekuje

i jeszcze 'Zbliża się rok akademicki' :D:D:D rozjebalo mnie bo jeszcze sesji nie skonczylem a tu sie dowiaduje ze sie kolejny zbliza , trza sie pospieszyc z zaliczeniami :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 10:33 
Cytuj  
meterrr napisał(a):

i jeszcze 'Zbliża się rok akademicki' :D:D:D rozjebalo mnie bo jeszcze sesji nie skonczylem a tu sie dowiaduje ze sie kolejny zbliza , trza sie pospieszyc z zaliczeniami :)


+1 :/


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 12.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 11:31 
Cytuj  
Czy na pewno wynajem przez agencje jest taki zły? Wiadomo, za pośredników się płaci, ale przynajmniej wszystko na legalu, bez nerwów i w miarę szybko.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 12:04 
Cytuj  
Jak pisałem wcześniej - ja obecne mieszkanie znalazłem przez agencję i nie narzekam.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 13:37 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
akademik ma ta zalete ze mozna z niego zrezygnowac w dowolnej chwili,
pomieszkal bym na twoim miejscu w akademcu przez miesiac, zobaczyl jak to wszystko wyglada, zdecydowal co ci pasuje a co nie, poznal troche miasto dowiedzial sie co i jak a w listopadzie jak wrzesniowa sraczka z wynajmem opadnie czegos poszukal wiedzac juz czego sie chce i czego oczekuje


no dokladnie, ja zmieniam kierunek w tym roku i wlasnie tak chce zrobic ;).
jedyny minus jest taki, ze tam gdzie skladam, pierwszakom daja 4 osobowy pokoj - moze byc spory scisk ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 18:53 
Cytuj  
Kurde, nie chce do akademika. Generalnie, podobno ( podobno, sic! ) dzieją się tam różne, straszne rzeczy, które odciągają ludzi od nauki. A ja jej, jak się dostane na studia ofc, będę miał w brud, bo zmieniłem specjalizację ( w sensie, idę na Politechnikę Krakowską ) i będę musiał nadrobić wiele rzeczy.



Szukam już teraz, bo słyszałem, że na przełomie czerwiec/lipiec/sierpien są najlepsze oferty, potem zostaną tylko jakieś ochłapy ( tak wrzesień/październik ).


No, jeśli chodzi o znajomych, to wierzcie mi lub nie - oni są bezkonfliktowi i całkiem wyrozumiali, więc nie przewidujemy problemów.


Na razie, to i tak czekam na wyniki, heh. Zobaczymy, wszystko się jeszcze okażę.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 18:54 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Kurde, nie chce do akademika. Generalnie, podobno ( podobno, sic! ) dzieją się tam różne, straszne rzeczy, które odciągają ludzi od nauki. A ja jej, jak się dostane na studia ofc, będę miał w brud, bo zmieniłem specjalizację ( w sensie, idę na Politechnikę Krakowską ) i będę musiał nadrobić wiele rzeczy.


ciota:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 18:58 
Cytuj  
@up
http://www.youtube.com/watch?v=EFftFwZR ... r_embedded - o takie rzeczy mi generalnie chodzi.


No, albo o takie:
http://www.youtube.com/watch?v=nPl-bWf9 ... r_embedded


Wiadomo, studenci, alkohol i jajca jak skurwysyn, ale jajca jak skurwysyn i różne takie to się robiło w liceum czy w gimnazjum ( ach, ta patologia ). Teraz będę musiał ostro spiąć poślady, żeby się utrzymać ( tak przynajmniej mi się wydaje )


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 19:02 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Kurde, nie chce do akademika. Generalnie, podobno ( podobno, sic! ) dzieją się tam różne, straszne rzeczy, które odciągają ludzi od nauki. A ja jej, jak się dostane na studia ofc, będę miał w brud, bo zmieniłem specjalizację ( w sensie, idę na Politechnikę Krakowską ) i będę musiał nadrobić wiele rzeczy.

LOL
powiem tylko ze jak ktos chce sie uczyc i miec dobre wyniki to miejsce zamieszkania nie ma nic do rzeczy

akademik, pokoj obok, ludzie z dowolnego roku to kopalnia wiedzy o prowadzacych , czego wymagaja, moze maja testy z poprzednich lat, moze notatki ktore w magiczny sposob zaoszczedza ci dymania caly semestr na nudne wyklady, moze powiedza na co zwracac uwage co jest wazne a co mniej

zeby nie bylo jak mieszkalem w akademiku to mialem stype na pwr wiec wiem co mowie :P

edit @up, no fajna opcja , to pierwsze tez przerobilam, dobra zabawa, chujowo tylko ze ochrona nas zlapala ;/ i dostalismy po upomnieniu a kumpel wylecial z akademika bo na lewo mieszkal lololo ale jest co wspominac
a jak takie cos cie przeraza to faktycznie jestes ciota i to fest


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 19:07 
Cytuj  
Akademik to syf ale ma swoj klimat. Mieszkalem pierwsze dwa lata w zajebistych postperelowskich akadmikach na Zwirkach w Wawie. Komunistyczne meble, 3 chlopa na kilkunastu metrach, brak netu. Chunjia jednym slowem. :> Do tego buractwo ze wsi, ktore nie spuszczalo wody w kiblach czy sralo pod prysznicem. Dzis moze lapiej bo pare lat juz minelo odkad tam bylem ostatnio Na plus, ze znajomosci zawarte przy alkoholu i debatach filozoficznych na korytarzu okazaly sie trwalsze niz z kolegami z roku. hehe Ogolnie akademik na pierwszy rok moze byc, potem radze znalezc jakias chate z kolegami/dziwczyna/chlopakiem/owca niepotrzebne skreslic.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 19:21 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Wiadomo, studenci, alkohol i jajca jak skurwysyn, ale jajca jak skurwysyn i różne takie to się robiło w liceum czy w gimnazjum ( ach, ta patologia ). Teraz będę musiał ostro spiąć poślady, żeby się utrzymać ( tak przynajmniej mi się wydaje )


Obrazek

No i musze dodac, ze mam kolejny swietny cytat do siga. ("ach ta patologia")


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 27 cze 2010, 19:43 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 19:43 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
ale jajca jak skurwysyn i różne takie to się robiło w liceum czy w gimnazjum


widac, ze jeszcze na studiach nie byles.

jak chcesz takiego spokoju to dymaj do klasztoru...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 19:48 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Nokiu$ napisał(a):
Wiadomo, studenci, alkohol i jajca jak skurwysyn, ale jajca jak skurwysyn i różne takie to się robiło w liceum czy w gimnazjum ( ach, ta patologia ). Teraz będę musiał ostro spiąć poślady, żeby się utrzymać ( tak przynajmniej mi się wydaje )


Obrazek

No i musze dodac, ze mam kolejny swietny cytat do siga. ("ach ta patologia")


nie oceniaj ludzi po wygladzie! o!

Hyhy :p

Hardcore z bdsm jak sie patrzy :evil:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 20:00 
Cytuj  
Kek Asmax. Ty to lubisz sobie powycinać to i owo. Nie możesz całego zdania wrzucić? Ma to w tedy jako taki sens.


Co do imprez i odpierdalanie... Holy zombie jesus, nie będziemy się chyba licytować, kto jakie rzeczy odpierdala po pijaku i nie tylko.


Zresztą, ehhehehehhee, kurwa, nie ważne.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 20:21 
Cytuj  
Nikt tu sie nie przesciga. Pare osob stwierdzilo fakt, ze jestes ciota i tyle;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 20:49 
Cytuj  
Nokius failed ;p

liceum sie w ogole nie liczy przy studiach .


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 20:53 
Cytuj  
Eheheheh, dzieki nokiuś.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.