mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:03 
Cytuj  
Przypomnial mi sie znajomek z akademika, ktory przyjechal z jakiegos wypizdowa, spakowany przez mamusie i sweterku w paski.
Koles wpierdalal zelki i pil zielona herbate, a do poduszki czytal regulamin akademika co by tylko jakies przykrosci pania zarzadzajacym akademikiem nie zrobic.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:05 
Cytuj  
jestem na 4 roku studiow i uwazam, ze ilosci alkoholu, narkotykow i seksu jakich doswiadczylem w czasach liceum grubo przewyższają te, ktorych doswiadczylem na studiach, wiec nie pierdolcie, z tego co zauwazylem w swoim srodowisku studenckim to wlasnie najwieksze pizdy zyciowe zaczynaja dopiero melanzowac na studiach i wlasnie traktuja to jak najlepszy okres w swoim zyciu, w wiekszosci sa to cioty z jakis miasteczek, ktore przyjezdzaja tu do akademikow i w koncu mama nie patrzy to mozna sie najebac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:11 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
jestem na 4 roku studiow i uwazam, ze ilosci alkoholu, narkotykow i seksu jakich doswiadczylem w czasach liceum grubo przewyższają te, ktorych doswiadczylem na studiach, wiec nie pierdolcie, z tego co zauwazylem w swoim srodowisku studenckim to wlasnie najwieksze pizdy zyciowe zaczynaja dopiero melanzowac na studiach i wlasnie traktuja to jak najlepszy okres w swoim zyciu, w wiekszosci sa to cioty z jakis miasteczek, ktore przyjezdzaja tu do akademikow i w koncu mama nie patrzy to mozna sie najebac.

Hahah jaki licealista buntownik. Wydaje ci sie pewnie, ze alkohol to piwo, a narkotyki to trawa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:14 
Cytuj  
a no, lepiej już zacząc chlac z mamusią.

w malych miasteczkach prawie, ze nie ma melanzy, kto nie jezdzi na jakies "disco" to tylko i wylacznie chleje ;p a na wiochach to juz w ogole, ale to już żulerstwo predzej a nie melanze. ;]

Dla mnie tak 1-3 lata studiow rox. Btw. Jakbym mial mieszkac z rodzicami podczas studiow to wolalbym jakas scieme zrobic i przeprowadzic sie do akademca ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:25 
Cytuj  
Studiowanie we wlasnym miescie i mieszkanie ze starymi to jakis fail. Potem rosna pizdy co do 30 sie zblizaja i mieszkaja z mamusia.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:27 
Cytuj  
No, dlatego wypierdalam z mego miasta.

A tak z ciekawości, ile miesięcznie wydawaliście (mieszkanie + jedzenie iiii, hmm inne rzeczy, takie jak alkohol, dziwki i prochy, kek)? Tak w przybliżeniu~


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:31 
Cytuj  
Ja ostatnio jachalem srednio 1,2k miesiecznie :P (miasto Opole).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 21:37 
Cytuj  
zupki chinskie + absolwenty z biedronki twoim pożywieniem przez dlugi czas ;p

ogolnie, probowalem liczyc, ale cięzko.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 22:01 
Cytuj  
Widze, ze topic powoli zamienia sie w taki z cyklu "ile to ja naruchalem, wypilem, wciagnalem i napalilem". Standardowe internetowe flexowanie, kek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 22:10 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
No, dlatego wypierdalam z mego miasta.

A tak z ciekawości, ile miesięcznie wydawaliście (mieszkanie + jedzenie iiii, hmm inne rzeczy, takie jak alkohol, dziwki i prochy, kek)? Tak w przybliżeniu~


1,2k w tym 550 mieszkanie , wroc

ale jak pomyslec mozna to taniej zmotac
350 pok w akademiku, otwierasz meline i gonisz towar wiec wychodzi ci alko i prochy za free, a dziwki zza wschodu same przyjda \o/
do tego zamotac socjal i spokojnie da sie utrzymac ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 22:10 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Widze, ze topic powoli zamienia sie w taki z cyklu "ile to ja naruchalem, wypilem, wciagnalem i napalilem". Standardowe internetowe flexowanie, kek.


Yep, te barwne komentarze sprawiają, że prawie zaczynam żałować zdrowego trybu życia.

Od rozpoczęcia studiów, przez dwa lata na alkohol wydałem z 5 dyszek. Spirytus + piwo do paru potraw, no i składka na prezent dla kumpla. Wbrew krążącemu stereotypowi studenta, na wyjeździe jadam lepiej niż w domu z takiej racji, że gotuję sobie sam a że jestem najlepszym kucharzem w rodzinie to i robię to dobrze.

A co do akademika to jak bym miał tam mieszkać to bym skończył studia chyba szybciej niż je zacząłem. Jestem słuchowcem i na prawdę jak by mi ktoś co chwila balangi robił w pokoju obok, albo co gorsza w moim pokoju, to polałaby się krew. Imprezy poza stancją, w domu ma być kurwa azyl i cisza, wszelkie zachwiania w tejże materii kończą się przeważnie stanem wkurwienia o wysokim stopniu natężenia.

No ale to wszystko kwestia gustu, priorytetów i celów w życiu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 22:14 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
No, dlatego wypierdalam z mego miasta.

A tak z ciekawości, ile miesięcznie wydawaliście (mieszkanie + jedzenie iiii, hmm inne rzeczy, takie jak alkohol, dziwki i prochy, kek)? Tak w przybliżeniu~


Jak zaczynalem w 2000 to dawalem rade za 550zl+jedzenie z domu co 2 tygodnie.

Jak konczylem w 2005 to bylo pi razy drzwi 700zl-900zl

:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 22:42 
Cytuj  
Razoth, no ja podobnie, nie dalbym rady w akademcu, no moze jakis czas, ale nie na dluzsza mete. Ale jak tak stronisz od alkoholu... to troche tracisz, niektore trunki są zajebiste i nie trza chlac litrami ;]
I ta czasy "biedny student" troche juz minely raczej ;) I jak powyzsi im dalej to wiecej wydawalem, ale tez jest teraz drozej.

a zupki i absolwent to stereotyp ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 22:51 
Cytuj  
Trochę tracę na nie piciu, trochę zyskuję - sprawa się wyrównuje (Rymy niezamierzone).

Nie chcę tutaj wbijać z moją filozofią dotyczącą picia alkoholu (raz, że nikogo tutaj ona nie interesuje, dwa to nie chce mi się pisać za bardzo) ale w telegraficznym skrócie to nie lubię pić i wolę kasę przeznaczyć na coś innego. Po za tym, trzymam się swojego postanowienia sylwestrowego na ten rok i ćwiczę na siłce, więc teraz mam kolejną wymówkę.

Żeby skończyć to pierdolenie, to chodzi mi o głównie o to, że należy się zastanowić czego się od stancji oczekuje. Poimprezować można wszędzie, a gdzie pójdziesz jak chcesz się pouczyć albo odpocząć a ci współlokatorzy nie pozwalają (czytelnia na uczelni też nie jest czynna całą dobę, przynajmniej moja)? Najlepszą opcją jest rozbić bazę na jakiejś cichej i przytulnej stancji i na bezczela ładować się na imprezy do akademika ;) ale ze świadomością, że po powrocie do domu będzie cisza, spokój i harmonia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 23:01 
Cytuj  
@up
Dokładnie. A Asmax już z ciotami wyskakuje ffs.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 23:05 
Cytuj  
pomijajac post Nokiusa. Chodzilo mi o smakowanie, niekoniecznie chlanie.

Ciszy, spokoju i harmonii nie szukalbym u jakiejs milej babci. Jak juz zreszta wspominalem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 23:11 
Cytuj  
Oczywiście. Dla mnie mieszkanie na stancji z właścicielem to uber-failzor i zdecydowanie nie polecam. Wręcz zaklinam żeby nawet o tym nie myśleć. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 23:17 
Cytuj  
zawsze jest ryjec w akademcu...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 23:36 
Cytuj  
@NOKIA

Ale Razoth potrafi napisac to normalnie i nie zalatuje mi z jego postu 'ciotowatosc'. U Ciebie to placz przestraszonego chlopczyka ktory leci do duzego miasta ;].


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2010, 00:18 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Dobra metoda jak wlasciciel nie podpisuje umowy i zaczyna robic jakies problemy o byle gowno (czy tez chce Cie wywalic na zbity pysk) to ladnie zastraszasz go ciocia ze skarbowki, nie placisz ostatniego czynszu i szukasz nowego mieszkanka;].


Wiesz co bym zrobil na miejscu wynajmujacego?
Nastepnego dnia jakbym wiedzial ze goscia nie ma w domu wymienilbym zamki a rzeczy wystawil za drzwi, po czym poinformowal delikwenta zeby sie spieszyl bo wlasnie ktos zgarnia jego gacie.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.