mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 628 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 16:52 
Cytuj  
Wierzyć się nie chce.. jaki pogrom.

mrynar napisał(a):
Diego wraca do koksu jak nic.


:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 16:57 
Cytuj  
gra gra ale germans mieli duzo farta , jak chocby z Anglia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 17:03 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
gra gra ale germans mieli duzo farta , jak chocby z Anglia

alda zycie uczy ze luck is a skill - szczescie maja lepsi i kurcze najczesciej sie to sprawdza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 17:06 
Cytuj  
tez prawda w sumie ... do 1943 kazda armia z Germans dostawala w dupe 4:1 :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 17:10 
Cytuj  
Ta jakie szczescie nie ma co sie oszukiwac grali lepiej druzynowo. Przeciez juz w pierwszej polowie powinno byc 2;0 ale Muller podal, a Klose zmarnowal 100% akcje.(U Argentyny 4 na 5 akcji to bylaby proba strzalu) Szkoda ze Muller nie bedzie gral w polfinale generalnie jak dla mnie zawodnik turnieju. Bez niego prawdopodobnie Hiszpania bedzie miala latwiej. Ale jednak szkoda wielka szkoda ze Argentyna odpadla :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 17:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tez prawda w sumie ... do 1943 kazda armia z Germans dostawala w dupe 4:1 :)

Widze, ze ciagle jestes pizdowata choragiewka na wietrze zmieniajaca zdanie co drugi post. Much <3

Argentyna moze i ma wiecej talentu jesli chodzi o graczy, ale to ze Maradona kiepskim trenerem to inna sprawa.

Niemcy - Holandia w finale \o/


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 18:25 
Cytuj  
Niemcy wygrali bo jako jedyni na tych mistrzostwach naprawde graja druzynowo a nie zeby sie popisac indywidualnym skilem przed motlochem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:46 
Cytuj  
Oj Iker Iker.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:49 
Cytuj  
WoW co sie dzieje w esp vs par, te mistrzostwa miazdza :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:49 
Cytuj  
Ja pierdole jaki druk znowu. Sędzia najebane w głowie ma. DIE :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:49 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Widze, ze ciagle jestes pizdowata choragiewka na wietrze zmieniajaca zdanie co drugi post. Much <3


no ba:)

tak jak ty ciagle przyciemniasz ekran zeby twoja stara myslala ze o 9 komputer jest juz wylaczony:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:51 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Ja pierdole jaki druk znowu. Sędzia najebane w głowie ma. DIE :<

W którym miejscu? Miał prawo gwizdnąć jak gwizdnął.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:52 
Cytuj  
Po prostu myślałem, że z dupy zarządał powtórzenia, a nie widziałem, że tam było coś nieprzepisowo. My bad.

Taka wygrana wymęczona, ale i tak w 1/2 nie mają szans z Niemcami z taką grą.

Teraz w studio mówią, że Paragwaj też powinien mieć powtórzony rzut karny :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 21:45 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Diego w tym momencie by pewnie gral lepiej niz jego druzyna

Sry ale Diego jest najwiekszym przegranym w argentynie i na tych mistrzostwach, nie wiem kto mu dal papiery selekcjonera kraju, po 25-30min lapal sie za glowe i nie wiedzial co zrobic, moge sie zalozyc ze jego rozmowa z pilkarzami w przerwie wygladala mniej wiecej tak: "eee to macie jakis pomysl na gre? eee no strzelcie cos dla mnie PLOX!". Gdyby nie rwanie od czasu do czasu Messiego i Teveza w drugiej polowie to rownie dobrze moglo by byc i 8-0...

jak napisal o nim Rafal Stec na swoim blogu:
Cytuj:
On od początku turnieju przypominał raczej brodatą czirliderkę niż trenera. Przy boisku głównie tańczy, lubi przytulać się do piłkarzy, ale znaczącego wpływu na grę nie ma. Powłóczy tęsknym spojrzeniem za największą gwiazdą i czeka, aż gwiazda rozbłyśnie na tyle, by oślepić roztropnie broniących się - i groźnie kontratakujących - rywali.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 22:49 
Cytuj  
Kto to jest Rafal Stec, kolejny pseudoekspert od trenerki ktory nic w zyciu nie osiagnal? Czy moze czlowiek ktory nawet nie mial zawodowego kontaktu z pilka?

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 00:49 
Cytuj  
nie no nie ma sie co oszukiwac. Maradona zajebal ten mecz totalnie w momencie ustalania skladu.
Nie wiem jakim cudem on chcial cos ugrac z poukladanymi szwabami bez srodka pola. Od poczatku mial grac Veron i Pastore. Szlag mnie trafial, jak widzialem Messiego, albo Teveza bioracych sie za rozgrywanie pilki, bo nie mial kto tego za nich robic.

Robo napisał(a):
Po prostu myślałem, że z dupy zarządał powtórzenia, a nie widziałem, że tam było coś nieprzepisowo. My bad.

Taka wygrana wymęczona, ale i tak w 1/2 nie mają szans z Niemcami z taką grą.

Teraz w studio mówią, że Paragwaj też powinien mieć powtórzony rzut karny :D


to bedzie calkiem inny mecz. Hiszpanie wygraja z Niemcami wlasnie dzieki trojce Iniesta - Xavi - Alonso.
Paragwaj to nie chlopcy do bicia, co pokazali wlasnie w meczu z Hiszpanami.

Wracajac do meczu Argentyna - Niemcy.. no to ja nie wiem, ale widzialem nic nie grajacych Niemcowy, ktorzy wygrali tylko przez nieudolnosc Argentynczykow. Obrona do dupy, srodka pola brak.
Z takim potencjalem jaki ma Argentyna, to powinni wozic w tej chwili wszystkich. Jednak jak osiol Maradona nie wystawia w wyjsciowej jedenastce graczy ktorzy potrafia kreowac gre, a na sam mundial nie zabiera solidnych obroncow tylko patalachow pokroju Demichelisa, to niestety tak to sie musialo skonczyc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 06:51 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Kto to jest Rafal Stec, kolejny pseudoekspert od trenerki ktory nic w zyciu nie osiagnal? Czy moze czlowiek ktory nawet nie mial zawodowego kontaktu z pilka?

/facepalm... nie trzeba bylo byc ekspertem by widziec ze w argentynie cos dzialo sie nie tak, juz w eliminacjach i meczach towarzyskich przez ostatnie 2 lata maradona zachowywal sie jakby taktyki na mecz ustawial z pilkarzami 5 min przed meczem, a powolania rozdawal pilkarza chyba w konkursach smsowych. Do rpa nie zabral ze soba ZADNEGO bocznego obroncy, linie pomocy tworzylo 1-2 zawodnikow, rozgrywac musieli napastnicy bo nie mieli zadnego wsparcia, na slabszych przeciwnikow talent wybitnych argentynczykow starczyl, ale co pilkarze mieli zrobic przeciwko zgranej druzynie? w tym meczu potrzebowali selekcjonera ktory przede wszystkim ustali normalny sklad na mecz i gdy w koncu jako pierwsi stracili bramke powie im co maja poprawic, zmienic cos, wrzucic na boisko chociaz verona (pierwsza zmiana przy stanie 3-0 i to kolejny napastnik wtf...)

co do rafała steca to google nie boli


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 08:49 
Cytuj  
Argentyna - Diego chcialby grac samymi napastnikami, co sobie nie podaja...

a meczu hiszpanii nie widzialem :(

final chce hiszpania vs holandia, ale czuje, ze bedzie holandia vs niemcy.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 19:49 
Cytuj  
ale brama!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 19:58 
Cytuj  
Ale strzal w morde rofl :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 628 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.