mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 16:47 
Cytuj  
Wrocilem z kina i niestety rozczarowanie. Nie mam pojecia dlaczego Inception jest na 3 miejscu na liscie najlepszych filmow imdb, zadnej glebi tam nie dostrzeglem, ot fajne efekty i to wszystko - w kazdym razie nic czego bysmy juz wczesniej gdzies nie widzieli. W dodatku miejscami sie lekko dluzyl. Moja ocena 6/10, bez zachwytu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 17:36 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Wrocilem z kina i niestety rozczarowanie. Nie mam pojecia dlaczego Inception jest na 3 miejscu na liscie najlepszych filmow imdb, zadnej glebi tam nie dostrzeglem, ot fajne efekty i to wszystko - w kazdym razie nic czego bysmy juz wczesniej gdzies nie widzieli. W dodatku miejscami sie lekko dluzyl. Moja ocena 6/10, bez zachwytu.


Bo trzeba było iść na film, a nie do kina łachem się bawić.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 18:21 
Cytuj  
A ja, za poradami kolegów obejrzałem memento.

Nic specjalnego szczerze mówiąc.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 18:32 
Cytuj  
incepcja bardzo fajna, ale faktycznie sie w pewnym momencie dluzyla.
9/10, nawet + za rozkminianie od polowy filmu czy to wszystko to sen czy jawa (i dobre zakonczenie :>)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 02:10 
Cytuj  
Hmm, ja za namową kolegów z forum, podobnie jak Zycho, oglądnąłem Memento i do tego w odstępie kilku godzin, Shutter Island.


Powiem wulgarnie - kurwa, ale mindfuck.



Oba filmy są świetne. Polecam w sumie każdemu, kto lubi ciekawe kino.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 02:33 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A ja, za poradami kolegów obejrzałem memento.

Nic specjalnego szczerze mówiąc.

Pewnie jebaly ci skarpetki:|

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 02:45 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Hmm, ja za namową kolegów z forum
kto lubi ciekawe kino.

Ale was pojechal.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 09:39 
Cytuj  
incepcja obejrzana, trzeba obejrzec jeszcze raz na spokojnie zeby ogarnac, po pierwszym seansie 6.5/10

jedno mnie tylko wkurwia, czemu brak grawitacji przenosi sie z pierwszego snu do drugiego a z drugiego do kolejnego juz nie : o
no i fakt ze przez 20 min poscigu nie moga rozwalic furgonu i nikt w nim nie ginie tez jest lekko niesmaczny


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 10:05 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A ja, za poradami kolegów obejrzałem memento.

Nic specjalnego szczerze mówiąc.

Pewnie jebaly ci skarpetki:|


jebiace skarpetki vercina czuc az w Wawie :{

memento zdecydowanie bardziej przemawial do mnie niz inception, chociaz wtedy bylem nieco mlodszy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 20:11 
Cytuj  
Jak komuś będzie się chciało to można popatrzyć na Kołysankę. Mi się bardzo dobrze oglądało

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:51 
Cytuj  
Wysokie noty Incepcji to dla mnie prawdziwa zagadka. Z recenzji wydawać by się mogło, że to film, który próbuje nawiązać do takich pozycji jak chociażby 'Ubik' Dicka, a tymczasem ciężko mi to nawet nazwać dobrym filmem.

Nie dostrzegłam tam nigdzie wyjątkowo zagmatwanej fabuły, wręcz przeciwnie - historia jest liniowa jak wyprawa Hobbita. Nie bylo żadnego suspensu - przynajmniej mnie tam nic nie zaskoczyło. Świat snu jak na świat snu totalnie z dupy - już sam pomysł, żeby idealnie imitować w śnie rzeczywistość to pętanie sobie rąk. To dwugodzinny pościg, w którym ścigający nie wypowiadają żadnego slowa, nie mają przekonań ani planu, działają jak białe krwinki, wpadają na siebie nawzajem i efektownie wybuchają. I to wszystko przez kolesia, który rozbija się po całym świecie samolotami i w kółko powtarza, że się samotnie zestarzeje, zamiast zawinąć dzieciaki i wywieźć z USA choćby do Francji.

Żeby nie mnożyć spoilerów:

Końcówka już totalnie jest z dupy, bo skoro to jest JEGO amulet i skoro nie dawali sobie ich nawzajem, aby nie zostać potem oszukanymi, to jeśli był to JEGO sen, to nieistotne, czy baczek się kręci, czy nie - nie odróżni jawy od snu - zna przecież jego wagę.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:51 
Cytuj  
Leci Conan Barbarzynca na Polszicie. Eh, genialny film. Kiedy go wydadza na Blurayu cholera. Soundtrack jest miazdzacy, a puszczony 5.1 w jakosci BR pewnie zrywalby czerep...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:09 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Soundtrack jest miazdzacy, a puszczony 5.1 w jakosci BR pewnie zrywalby czerep...


Riddle of Steel
http://www.youtube.com/watch?v=onGWF8mz1Zw

albo jeszcze lepiej
Wheel of Pain
http://www.youtube.com/watch?v=0e4EjeCEbHM

Niestety takie sciezki trafiaja sie raz na dekade :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 20:18 
Cytuj  
Oczywiscie, ze mam OST. Ale sluchac i ogladac jednoczesnie na wielkim LCD w jakosci BR to inna bajka niz jakies filmiki na YT :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:12 
Cytuj  
yo. dizsiaj zauwazlem w tesco film na dvd. jak wrocilem do domu zeby go "kupic" z torrenta nie pamitalem juz tytulu. To byl chyba jakis sensacyjni, thiler produkcji usa badz francuskiej. tytul cos w stylu mr57 czy cos w ten desen. dzieki za pomoc

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 00:31 
Cytuj  
Kurde, poszukuję tytułu jednego filmu. Oglądałem jego fragmenty jakoś z 2-3-4 lata temu na jedynce, jakoś w godzinach nocnych. Nie pamiętam zbyt wiele, ale parę rzeczy przychodzi mi do głowy, może ktoś go rozpozna i problem się rozwiąże.

Otóż: Akcja działa się gdzieś w Skandynawii bądź Kanadzie ( charakterystyczna sceneria ), gostek pracuje w barze swojej kobiety jako ochroniarz ( pamiętam akcje, jak prał gościa z kastetem na ręce ). Kojarzę również sytuację z jego ojcem, który mimo podeszłego wieku, non stop fapował i podrywał pielęgniarki w domu opieki. No i facet jeździł na motorze - tyle sobie przypomniałem.

Dodam również, że jakoś następnego dnia sprawdzałem w telegazecie, co to za film iii... za padło mi w pamięć hasło "chłopak zza drzwi" czy cuś...


any1 ?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 00:39 
Cytuj  
Collapse - jeden z lepszych dokumentów jakie oglądałem

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 11:14 
Cytuj  
Bylem na inception - bardzo fajny film, 2,5h ktore minelo jak z bicza strzelil. Fabula fajna i do myslenia, jak nawet widac na tym forum wiele osob ma problemy ze zrozumieniem niektorych faktow ( jak np. totemu glownego bohatera :) ).

Do tego bardzo fajne zdjecia i muzyka, jak to sie mowi : dobrze wydane 100zl na wyjscie do kina ( wtf, za wyjscie do kina teraz mozna kupic bluraya + zestaw z maka i frytki do tego...)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 11:21 
Cytuj  
100 zloty na wyjscie do kina?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 11:26 
Cytuj  
100 na kino - Ziolo's breakdown

18 zl - bilet
16 zl - bilet dla malej tajki ( ulgowy )
64 zl - pala w kinie
4 zl - piwo w sklepie ( do wypicia w kinie )


_________________
Be cool,be Ziolo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.