mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 23:28 
Cytuj  
Nie wiem o czym teraz mowisz, ale to czy to byl sen czy nie, to juz nie ma znaczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 07:38 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
bo jak ktos tu madrze zauwazyl, te dzieci sie wcale nie postarzaly.

Postarzaly sie, tak mniej wiecej o 2 lata. To widac i w filmie i na liscie płac, gdzie sa 2 pary grajace dzieci.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 07:45 
Cytuj  
Mowi o tym, ze dzieci sie jednak zestarzaly. Mimo to podobienstwo scen ze wspomnien i tej finalnej z "reala" jest i tak mocno zastanawiajace.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 10:32 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mirtul napisał(a):
bo jak ktos tu madrze zauwazyl, te dzieci sie wcale nie postarzaly.

Postarzaly sie, tak mniej wiecej o 2 lata. To widac i w filmie i na liscie płac, gdzie sa 2 pary grajace dzieci.

X.

O prawda. Moze to przez te ubranka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 10:54 
Cytuj  
Obejrzalem drugi raz i nie jestem juz pewny, kto tak naprawde byl poddany incepcji. Bo wszelkie male niuanse wskazuja, ze to caly czas byl sen Cobba. I ze to on jest poddawany incepcji przez rzeczywista Mal. Cholera...

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2010, 14:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Obejrzalem drugi raz i nie jestem juz pewny, kto tak naprawde byl poddany incepcji. Bo wszelkie male niuanse wskazuja, ze to caly czas byl sen Cobba. I ze to on jest poddawany incepcji przez rzeczywista Mal. Cholera...


Mi po drugim razie wydawało się, że to incepcja Ariadne na Cobbie, ale osobiście preferuję ten "oczywisty" motyw, bez zbytniego kombinowania :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 23:45 
Cytuj  
8/10 jak dla mnie


Film generalnie niezły, a byłby jeszcze lepszy, gdyby Chris w pełni wykorzystał potencjał ludzkiego umysłu. Brakowało mi akcji typu "pociąg w mieście" czy "paradoks schodów". Dużo mówiono o labiryntach i projektowaniu...a wyszła z tego sztrzelanina w górach. Ot, mniej strzelania, więcej odjechanych motywów.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 08:12 
Cytuj  
Wreszcie sie wybralem do kina i dla mnie to 10/10 bez dwoch zdan.

Najlepszy film ostatnich lat. Gdyby to byl film sensacyjny to rzeczywiscie byloby 6/10, bo fabula jest przyzwoita, ale nie powala (niektore sceny nawet ciut nudza).

Ten film ma jednak glebie, jeden z niewielu filmow po ktorych wychodzi sie z kina zmiazdzonym. Incepcja >> Matrix jak dla mnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 08:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Ten film ma jednak glebie, jeden z niewielu filmow po ktorych wychodzi sie z kina zmiazdzonym. Incepcja >> Matrix jak dla mnie.


Oj, ja Cie prosze :) Matrix byl duzo bardziej innowacyjny niz incepcja.
O matrixie wszyscy mowili ze jest uber, natomiast o incepcji mozna powiedziec ze jest dobry :) Oczywiscie wiem ze to kwestia gustu, ale czulem sie w obowiazku zainterweniowac :]


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 09:28 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
mrynar napisał(a):

Ten film ma jednak glebie, jeden z niewielu filmow po ktorych wychodzi sie z kina zmiazdzonym. Incepcja >> Matrix jak dla mnie.


Oj, ja Cie prosze :) Matrix byl duzo bardziej innowacyjny niz incepcja.
O matrixie wszyscy mowili ze jest uber, natomiast o incepcji mozna powiedziec ze jest dobry :) Oczywiscie wiem ze to kwestia gustu, ale czulem sie w obowiazku zainterweniowac :]


Matrix byl innowacyjny, ale tez w sumie prosty w przekazie.

Incepcja jest glebsza, ciegla sie zastanawiam nad paroma rzeczami w tym filmie. Moze jak obejrze drugi raz to czar prysnie, nie wiem.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 11:57 
Cytuj  
Oceniając filmy z Hollywood trzeba pamiętać, że nawet jeśli poruszają abstrakcyjne zagadnienia (jak pytanie o to czym jest postrzegana przez nas rzeczywistość w przypadku Inception) zawsze muszą być widowiskowe, żeby na siebie zarobić.

Matrixa, Memeno, Face/Off, Inception etc. można było stworzyć nie jako filmy akcji z masą strzelania, efektów specjalnych i uproszczeń fabuły, ale wtedy na pewno powstałyby gdzieś indziej. Jak dla mnie, stworzyć film poruszający taki temat i jeszcze na nim zarobić to top class.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 22:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Obejrzalem drugi raz i nie jestem juz pewny, kto tak naprawde byl poddany incepcji. Bo wszelkie male niuanse wskazuja, ze to caly czas byl sen Cobba. I ze to on jest poddawany incepcji przez rzeczywista Mal. Cholera...

X.

O to moje pierwsze mysli, po wyjsciu z kina. Ale zakonczenie bardziej sugerowalo mi zabieg typu... "o hepi end, a nie jenak fejl". Ale przyznam, ze na obraczke nie zwrocilem wcale uwagi. W finalnej scenie go zdjal czy wcal nie mial ?

Obejrzalem, fajny, 9/10.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.