mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 20:25 
Cytuj  
Poniewaz zajebiscie mi sie spodobala geometria, a nie chcialem kupowac 2 letniego roweru (no i jeszcze od rocznika 2009 Kona ma dozywotnia gwarancje na ramy), zamowilem cos takiego:
http://www.konaworld.co/bike.cfm?content=fiveo

Cena w sumie podobna do tego z 2008. :D (fajne wyprzedaze teraz sa)

RufeN napisał(a):
pierwszy rzut oka na fotke i mysle - wtf, moj rower! jednak widze,ze to hardtail 8) mam kupiona w tym roku Kone Coilair 2008 (w razie czego sluze obszerna opinia na jej temat i porownaniem z paroma innymi rowerami, z ktorymi mialem do czynienia w tym czasie). Lezala w kartonie pewnie tyle, co ta Five-O i jedyne, co bylo "nie ok" by ruszyć nią w teren to cisnienie w amortyzatorach (no ale to powinno sie i tak samemu ustawic pod swoja wage i styl jezdzenia) :)


Moglem kupic Coilair z 2008 ze znizka 40% (hehe) - niewiele drozej niz ten Five-O, bo tylko 4.5k. Ale tak jak napisalem, brak dozywotniej gwarancji na rame w tym roczniku. Poza tym raczej nastawialem sie na hardtaila od poczatku.

O tu jest gdyby ktos chcial - super deal jesli chcemy fulla i nie przeszkadza 2 letnia gwarancja:
http://allegro.pl/item1180221075_kona_c ... ratis.html
http://allegro.pl/item1183835807_kona_c ... ratis.html

Chyba ktorys z tych dwoch przymierzalem dzis. ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 21:57 
Cytuj  
Kup sobie składaka

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 22:04 
Cytuj  
gripy Kony szybko dosyc Ci sie zetra (przynajmniej u mnie sie tak stalo-jezdze glownie w rekawiczkach Dakine Defender). zainwestuj w jakas naklejke ochronna na rame albo ochaniacz na rzep - inaczej lancuch Ci ja poobija przy zjazdach.
hamulce takie sobie chyba ma ten rower, ale sadze,ze powinny wystarczyc.
swoja droga ile dales, i w uk czy w polsce? slyszalem,ze w uk mozna w promocjach dorwac rowery w rewelacyjnych cenach.

btw w poniedzialek wroce z wakacji to wrzuce foto kupionego za smieszne pieniadze gownianie wygladajacego (no jak ktos sie pokusi o jego kradziez, to bede zdziwiony) singlespeeda na miasto, ktorego chce na ostre przerobic :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 22:40 
Cytuj  
To wszystko Polska. 4k za tego 5-0, chociaz moze jeszcze utarguje ze 100-200 podczas odbioru. ;)

Osprzet pewnie wyjdzie w praniu, ale sadze ze te hamulce sa akurat ok.

Z UK pewnie bylby problem (koszt?) z transportem...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 21:39 
Cytuj  
Mac a do jakich celów kupiłeś tą Konę?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 22:40 
Cytuj  
Do jeżdżenia po bułki rano. :(

Zrobiłeś prawko i kupujesz rower? kk

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 16:42 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Mac a do jakich celów kupiłeś tą Konę?

o tym samym myslalem, ale Mac chyba chce rower wlasnie do dirtu skoro takie cos sobie kupil za tyle kasy?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 23:56 
Cytuj  
Otoz jest to na tyle uniwersalna geometria, ze mozna na tym rowerku zupelnie komfortowo jezdzic (przetestowane), co jest raczej trudne na wynalazkach w rodzaju Stuff/Shred etc. To ma byc rower "do wszystkiego", tzn. milo jest czasem pojezdzic relaksacyjnie po pobliskim lasku (dlatego nie kupuje singlespeeda), ale z drugiej strony nie chce zeby rower sie rozpadl podczas pierwszego ladowania z wys. wiekszej niz 20cm. Poza tym jak juz pisalem po prostu bardzo mi przypasowala ta rama.

Odbieram rowerek w poniedzialek, dam znac wrazenia. :)

Oyci3C napisał(a):
Do jeżdżenia po bułki rano. :(

Zrobiłeś prawko i kupujesz rower? kk


Radzio pomocny jak zwykle. :/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 07:17 
Cytuj  
oj nie wiem,czy az tak uniwersalna. anyway: jakim kluczem dam rade rozkrecic piaste z taka nasadka?
Obrazek
okragle gowno pelne drobnych zabkow.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 16:34 
Cytuj  
Też się boję, że ta rama to uniwersalna za bardzo nie będzie. To znaczy może jak ma się do hopy/tory 5-10 km to ok. ale na wycieczkę 50+ km. to nie wiem :-)

@Rufen: ja bym spróbował odkręcić to żabką i zainwestować w szybkozamykacze bo to jakiś przedpotopowy wynalazek jest ;) Np:

http://www.cyklotur.com/x_C_I__T_Zacisk ... 10525.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 16:50 
Cytuj  
oj nie,nie nie! nie bede inwestowal w zaciski piast 1/4 tego co w caly rower! ;P
atm mam na tym paskudnego singla,ktorego nie boje sie zostawic pod plywalnia czy sklepem,ale docelowo mysle o ostrym (ale to na przyszly rok juz chyba) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 17:20 
Cytuj  
Na wycieczki 50km to ja raczej nie jezdze, z reszta wspomniany wczesniej Coilair ma bardzo podobna geometrie i jakos nikt nie narzeka ze nie da sie na tym jezdzic. Zobaczymy jak bedzie w praktyce. :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 22:26 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Na wycieczki 50km to ja raczej nie jezdze, z reszta wspomniany wczesniej Coilair ma bardzo podobna geometrie i jakos nikt nie narzeka ze nie da sie na tym jezdzic. Zobaczymy jak bedzie w praktyce. :D

oj no zalezy na co. w gory czy generalnie w teren - rewelacja. ale np na mazurach jezdzac po "lesnych sciezkach" robilem ostatnio na wakacjach 50-80km dziennie i riderzy na mtb/crossowkach mniej sie meczyli zdecydowanie niz ja, a kondycje mam raczej solidna :P
i smiem twierdzic,ze coilair to zupelnie inny rower niz ta dirtowka, ktora zamowiles, ale rama na pewno wytrzyma wiele - mam za soba poki co dropa ok 2m na piaszczyste podloze i nic mi sie nie stalo :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 22:37 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Na wycieczki 50km to ja raczej nie jezdze, z reszta wspomniany wczesniej Coilair ma bardzo podobna geometrie i jakos nikt nie narzeka ze nie da sie na tym jezdzic. Zobaczymy jak bedzie w praktyce. :D


Maciuś po bułeczki rano na pewno dasz radę podjechać pod krawężnik, high5.


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 16:13 
Cytuj  
Witam!
Tez mnie interesuje sie kupnem jakiegos rowerka cenowo tak do 1500zl do gry wchodza kolazowki ale za taka cene watpie..i szosowe tylko niechce grubej opony takiej "gorskiej".Rowerek musi byc lekki i dobrej firmy.Teraz mam authora i jest bardzo swietny lecz juz ma swoje lata i tu tam zaczyna szwankowac.Co tam radzicie ?? ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 09:43 
Cytuj  
ma ktos jakies doswiadczenia z trenazerami? :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 11:42 
Cytuj  
Zna sie ktos z was moze na ramach?
Mam okazje kupic rame LEADER FOX DRAGSTAR za smieszne pieniadze, reszte roweru pomine bo jest w kiepskim stanie. Rama jednak w stanie bdb, nawet rys za duzo nie ma. Tak wiec, moze ktos co mi powie na ten temat?:]
Jak czytalem opinie to podobno ma sklonosc do pekania przy duzych skokach, a takie na szczescie mnie nie interesuja. Bardziej wole szybkie zjazdy z jakimis malymi hopkami;]
Tak, wiem ze to nie najwyzsza jakosc, ale w porownaniu do tego gowna na ktorym obecnie jezdze, to spora roznica jakosciowa;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 15:14 
Cytuj  
Nowy sezon sie zaczyna, trzeba zbumpowac temat. Na poczatek potrzebuje nowego siodelka do mtb. Poleci ktos cos sensownego do ~300PLN?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 15:37 
Cytuj  
MOze ktos polecic jakas glosna "trykającą" piaste za 200-300zl?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 15:52 
Cytuj  
ale ma trykać jak pedałujesz, czy jak stoisz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 78  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.