mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:36 
Cytuj  
to pochwal sie Ashton ile tej renty "wyciagasz" :) ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:39 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Tracisz swoja wolnosc i po co? myslisz ze ktos bedzie wiedzial o tobie za 100 alt ? kogos bedzie obchodzilo ze na forum mmo nie robiles z siebie idioty ? Zy pracowales ciezko dla rodziny ? Bedziesz jedynie statystyka :)


Wolność?
Odnoszę wrażenie, że u Ciebie w rodzinie nie jest najlepiej, skoro uważasz, że człowiek zakładając własny dom, biorąc ślub i wychowując dzieci traci swoją 'wolność'. W Twojej definicji wolność to siedzenie w domu i pierdzenie w stołek, rozumiem?

Inna kwestia, trochę paradoksalne masz te poglądy. Z jednej strony uważasz, że żona i dzieci to jakaś chujnia nie warta pracowania i wydawania pieniędzy, a z drugiej strony cenisz wszelkie osobowości naukowe, artystów i innych takich. Rozumiem, że w Twoim mniemaniu rodzice, dziadkowie i wszyscy inni przodkowie tych osób osiągnęły tyle samo, co ci właśnie naukowcy. Pomyśl trochę gdzie byłby świat, który przecież tak doceniasz, gdyby ludzie żyli tak jak Ty.

Choroba psychiczna pod tytułem 'lenistwo' występuje prawie u każdego. Tylko większość potrafi sobie z nią poradzić bez zbędnego pierdolenia, nie mówiąc o opierdalaniu się całe życie za pieniądze, które przecież Ci się NALEŻĄ.

EDIT: A tak poza tym kilka postów temu twierdziłeś, że 'spierdalasz pograć'. Brak konsekwencji nawet w opierdalaniu się?


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:42 przez ClouD, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:40 
Cytuj  
shit, nie chce mi sie szukac za bardzo logow z banku, anyway po odjeciu podatku skladek na zus etc zostaje mi 5xx zl ;p staszy na moja czesc czynszu/pradu i na net ;p reszte odkladam i kupuje se jakas konsole czy netbooka raz na rok ;p gier i anime mam od chuja i wlasciwie nic wiecej nie potrzebuje, zarcie to sprawa 2go rzedna, tyton kupuje tez w wiekszej ilosci potem nabijam ;p ofkoz aktualnie bez akcyzy, 4x taniej wychodzi ;)

@cloud: szanuje osoby za ich podejscie do zycia, zdolnosci do myslenia i osiagniecia..


jezeli dostosowywanie sie do systemu i robienie jak cie nauczono jest jedynym co potrafisz to sorry, ale dla mnie jestes poprostu statystyka, numerkiem gowno rozniacym sie od kamienia.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:42 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:42 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Havok napisał(a):
@TBN, średnia krajowa jednak > niż renta a koszty utrzymania podobne.

Moze i tak, nie wiem ile renty wynosza. Wez pod uwaga, ze ta srednia musisz zarobic i za te pieniadze to fascynujaca praca raczej nie bedzie. W sumie, pytanie jest czy chcesz sie rozmnazac wykonujac jedyny cel twojego zycia z biologicznego puntu widzenia? Jesli tak to jako statystyczny Polak tyrasz na bachory, wczasy raz do roku na polskim morzem i tak do smierci. gl&hf.

Odnoszę wrażenie, że nigdy nie pracowałeś. W polsce chyba jakieś 60% pracujących zarabia poniżej średniej krajowej o czym ty gadasz.

Ale nie wszyscy mieszkaja w miastach? Z reszta w miastach i tak srednie zarabki sa wyzsze. Utrzymanie w regionach wschodnich gdzie sa najznisze place kosztuje mniej. Postuluejsz, ze przecietnego Kowalskiego nie stac nawet na polskie morze?


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:43 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:42 
Cytuj  
to gdzie ty mieszkasz, ze z 500zl starcza ci na czynsz, prad, jedzenie, tyton i jeszcze odkladasz? w raju kurwa? :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:43 
Cytuj  
w mojej lokacji bym dostawal moze 100-200zl wiecej pracujac, o ile dorwalbym legalna prace ;)

wiekszosc pracodawcow zajezdza ludzi i zatrudnia ich na czarno.

@mendol, jak juz mowilem na zadupiu :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:44 
Cytuj  
na część czynszu mendol ;] składa się z rodzinką :]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:44 
Cytuj  
To ja kurwa mediow za 500PLN bym nie oplacil. Przeprowadzam sie do Ashtona:<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:45 
Cytuj  
ja tez! bedzie jeszcze taniej. i tyton zalatwi.
ee a za wode nie placisz? ;0

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:46 
Cytuj  
za 500 zł nic bym nie oplacil, zaplacilbym na czynsz, na prąd już bym nie mial ;d

Mozemy zamieszkac we trzech? anime i gierki do konca zycia.


_________________
.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:47 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:46 
Cytuj  
Ashton siedzie w domu, pierdoli system i gnije - na uj mu woda :D 500zl...pfff wtf...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:47 przez egroM, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:46 
Cytuj  
za prad place wieksza czesc + net mimo ze nie jedyny uzywam, woda mi potrzebna jedynie do mycia sie i kawy ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:47 
Cytuj  
Czyli jak stawiasz stolca to nie spłukujesz? GG.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:48 
Cytuj  
O Cie chuj, 300-400zl to wyjscie na jakies sobotnie tance:< a ten oplaca za to rachunki i jeszcze na konsole odklada wtf.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:48 
Cytuj  
ta zjadam, a potem mi sie odbija i pisze takie posty ;)

seriously, jak chcesz sie ze mna pobawic to wymysl cos lepszego

@owsik: myje sie codziennie ;p


@asmax: sie chce sie umie ;p mowie kurwa ze mam skille ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:49 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:48 
Cytuj  
Tej aszton moze zrob tam u siebie taką enklawe takich jak ty, bedziecie sobie krzyczec yatta! i pizgac na konsoli.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mozemy zamieszkac we trzech? anime i gierki do konca zycia.

Pomysl dobry. Problem w tym, ze z wiekiem zainteresowania z bajek i gier przenosza sie na narktoki, perwersyjny seks, no od biedy podroze, samochody etc. Chyba z renty tego nie bedzie. Ale jakbys wiedzial jak to zrobic to wal jak w dym.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tej aszton moze zrob tam u siebie taką enklawe takich jak ty, bedziecie sobie krzyczec yatta! i pizgac na konsoli.


ale masturbacja w grupie to troche nie tego.

seriously mialem odejsc...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 8 wrz 2010, 10:50 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:50 
Cytuj  
No przecież sam napisałeś, że woda tylko do mycia się i na kawę. To albo srasz po krzakach, albo tak jak mówisz - jeszcze jest oszczędność na jedzeniu ;).
A zwróciłem na to uwagę, bo dziennie w zwykłym gospodarstwie domowym zużywa się więcej wody na 'spłukiwanie' i różnego typu sprzątania (typu zmywanie), niż faktycznie na mycie się. No chyba, że ma się 4 kobiety w domu, które siedzą po półtora h pod prysznice.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 10:50 
Cytuj  
Slyszalem, że na żebraniu można niezle zarobić, ale wtedy trzeba wyjść na zewnątrz :/


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.