mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 814 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 02:05 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Aenima napisał(a):
wez obejrzyj sobie vericin jak wyglada mma na youtube potem zobacz walke pudziana z grubasem, nie weim gdzie ci to przypominalo MMA

@ zych

Grubasow to nawet ja w szkole potrafilem napierdalac, :<

Ogladam duzo mma i zwlaszcza w najwyzszej kategori wagowej jak ktos jest lepszy to wiele walk tak wyglada: obalenie albo jeden silny cios po ktorym delikwent jest nieco zamroczony, zejscie do parteru pare ciosow i koniec.
No i pudzian byl lepszy to i zniszczyl goscia szybko .

W poprzednich walkach to nawet jak byl w takiej sytuacji to wygadalo to zalosnie i bardziej sie meczyl niz robil krzywde przeciwnikowi. Tutaj obalil goscia i zrobil swoje .


Szczerze powiedziawszy, to ciosy pudziana nie robily wiekszego wrazania na grubasku. Wg mnie walka zostala za wczesnie przerwana, a szczerze powiedzawszy pudzian bil coraz slabiej i wolniej wiec nie do konca jestem przekonany o tej jego poprawionej kondycji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 09:05 
Cytuj  
dokladnie tez mi sie wydawalo ze sie chlopak juz zasapal.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 09:10 
Cytuj  
Shrek pobił inwalidę. Sorry ,ale ja tego walką mma nie będę nazywać .Gdzie zawodnik położony do parteru nie rusza nogami.
Swoją drogą pudzian po 20 sekundach walki rzeczywiście miał problem z oddechem roftl ,ale czego można oczekiwać po koxie z napompowanymi mięśniami ?

edit: Polsat na bieżąco monitoruje youtube i usuwa filmiki z walki :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 09:45 
Cytuj  
pierwsza fala hejtu w necie.
http://www.facebook.com/pages/Mateusza- ... 2191334689

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 10:52 
Cytuj  
Specjalnie pooglądałem sobie kilka walk grubasa i on zawsze jak przegrywał, to w ten sam sposób. Przewracali go, on się kładł na boku i zbierał młotki na głowę. Dokładnie jak w scenariuszu. Zawsze tak samo.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 11:15 
Cytuj  
Połowa koksów i inwalidów na tym forum nie rozumie chyba, że Pudzian to póki co nie profesjonalista ale facet z możliwościami, który próbuje realizować założone cele i między innymi się wypromować. Tak samo jest w boksie i podobnych dyscyplinach. Masz talent ale nie jesteś w stanie się wypromować to nigdy nie zbijesz kapuchy i nie powalczysz o tytuł. Mogę się mylić ale w tym aspekcie boks od mma zbytnio się nie różni chyba. Poczytajcie sobie biografię Aliego.

Ja tam w pudziana wierzę i myślę, że za rok na prawdę pokaże na co go stać. Możliwości ma, dziadkiem jeszcze nie jest i woli walki mu nie brakuje. A co do techniki to tutaj jest po prostu coraz lepiej. Za jakiś czas rewanż z Sylvią i wtedy może będzie ubaw:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 11:25 
Cytuj  
Mnie troche smieszy Najman. Postawilem na niego troche drobniakow bo kurs byl calkiem niezly, ale jak sie okazalo pan testosteron to cipa jakich malo. Saleta widac ze do jego prawdziwej formy bylo daaaaaleko, ale i tak Najmana polozyl. No ja juz nie wiem kogo Najmanowi by trzeba bylo dac zeby wygral? Ibisza podpakuja, walna tatuaz na klacie i wystawia do walki ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 11:32 
Cytuj  
Najman to nie jest zawodnik - zacznijmy od tego. Jakis sledz ktorego wypromowal Big Brother -

Cytuj:
* 1998 – wicemistrz Polski w kick-boxingu
* 1999 – wicemistrz Polski w kick-boxingu (bilans w kick-boxingu: 12 walk, 8 wygranych)
* 1999 – uczestniczył w mistrzostwach Polski amatorów w boksie
* 1999 – zwyciężył memoriałowy turniej im. Wincentego Szyińskiego
* 2001 – wicemistrz Małopolski w boksie (bilans w boksie amatorskim: 5 walk, 4 wygrane)
* 2004 – laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2006 - laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego


Takich Najmanow w Polsce sa setki, jak nie tysiace. Kickboxing w naszym kraju to formula, w ktorej mozna zdobyc MP po 2-3 latach cwiczen.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 11:35 
Cytuj  
Przeciez ja wiem, ze to nie zawodnik, ale to juz nie o to sie rozchodzi, mu nie zabraklo techniki czy uzdolnien czy sily. Mu zabraklo jaj. A o ile techniki mozna sie nauczyc, sile nabyc to mam wrazenie ze z psychika jest o wiele ciezej. Mam nadzieje ze po tej walce juz nigdy wiecej Najmana nie ujzymy, bo wiele mozna wybaczyc, ale nie brak ducha... Pudzian jaki jest taki jest, wojownikiem go na ta chwile nazwac nie mozna, ale zaczalem go szanowac jakies 8-10 lat temu gdy zobaczylem go jako strongmena. Ten gosc wklada serce w to co robi i naprawde walczy do upadlego. Dlatego nawet jesli Pudzian nic w MMA nie osiagnie to bede go szanowal za jego sile woli, a Najman to taka pipka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 12:08 
Cytuj  
Komu oni organizują te walki ? "Celebrytą", którzy już wcześniej zasilali ich stację, występowali w ich programach, przecież tutaj liczy się kasa, show a nie sport.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 12:12 
Cytuj  
1. Zorganizowac walke Saleta vs Najman W FORMULE MMA NA GALI MMA
2. Przed ich walka belkotac w kolko, ze to nie sa zawodnicy MMA (to co oni tu kurwa robia?)
3. ?????????
4. PROFIT

Ale Puhakka, Blachowicz i Gorski pokazali klase, bardzo ladnie zawalczyli

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 12:16 
Cytuj  
niby najman przegral, ale to saleta wraca z plastrem na ryju, a nie on ;]
Zreszta ten tekst " i co teraz, i co teraz?" byl smieszny.
Przyszli sie poklepac publicznie bo maja wobec siebie animozje, ale najman przynajmniej za to kasy nie bral, co jest dziwne w przypadku wylansowanego przez tv typka. Nie to co saleta, on jezdzi, podrozuje, tanczy ale nadal kase trzepie.
A widowisko nie bylo warte nawet ceny najtanszego biletu na arene lodzka.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 13:50 
Cytuj  
revange napisał(a):
Vercin napisał(a):
Aenima napisał(a):
wez obejrzyj sobie vericin jak wyglada mma na youtube potem zobacz walke pudziana z grubasem, nie weim gdzie ci to przypominalo MMA

@ zych

Grubasow to nawet ja w szkole potrafilem napierdalac, :<

Ogladam duzo mma i zwlaszcza w najwyzszej kategori wagowej jak ktos jest lepszy to wiele walk tak wyglada: obalenie albo jeden silny cios po ktorym delikwent jest nieco zamroczony, zejscie do parteru pare ciosow i koniec.
No i pudzian byl lepszy to i zniszczyl goscia szybko .

W poprzednich walkach to nawet jak byl w takiej sytuacji to wygadalo to zalosnie i bardziej sie meczyl niz robil krzywde przeciwnikowi. Tutaj obalil goscia i zrobil swoje .


Szczerze powiedziawszy, to ciosy pudziana nie robily wiekszego wrazania na grubasku. Wg mnie walka zostala za wczesnie przerwana, a szczerze powiedzawszy pudzian bil coraz slabiej i wolniej wiec nie do konca jestem przekonany o tej jego poprawionej kondycji.
obejrzysz walke jeszcze raz, butterbean odklepał i dlatego walka została przerwana


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 14:56 
Cytuj  
Ale na początku dostał 2 gongi pudzian, garda dalej jak ser. :] Jakby to był kto inny niż grubasek to już by było po walce.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 15:23 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ale na początku dostał 2 gongi pudzian, garda dalej jak ser. :] Jakby to był kto inny niż grubasek to już by było po walce.

Przecież nie dadzą mu kogoś kto mu spuści widowiskowy łomot...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2010, 15:33 
Cytuj  
Bo już dali...;]

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 11:46 
Cytuj  
najman po walce z saleta
http://www.youtube.com/watch?v=gd4SyTkj ... re=popular

"moralny zwyciezca"

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 15:36 
Cytuj  
powiedział mądrą rzecz około 4:30:

"Ja nigdy nie będę zawodnikiem mma"


_________________
Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 16:14 
Cytuj  
W sumie smieszna rzecz, bo gdyby walka toczyla sie tak jak tego chcial Saleta, czyli caly czas w stojce, to... Saleta by przegral. Bo tam dominowal Najman. Saleta tak gadal, ze Najman to nie bokser, ale przed jego cepami nie potrafil sie obronic.
Ogolnie Najman zaskoczyl na plus, mimo, ze spierdolil to koncertowo, Saleta to jeden wielki minus, mimo, ze okazal sie sprytniejszy. Ogolnie moge jeszcze kiedys zobaczyc Najmana na KSW, Saleta moze spadac.
Walka Pudziana to rozczarowanie. Dali mi mu wielkiego, utykajacego klopsa.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 16:25 
Cytuj  
Chuj z tymi Saletami i Najmanami


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 814 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.