mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 23:10 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Tomu, książki J.P. powiadasz dla gimnazjalisty? oO

Spoko książki, spoko autor :]


Jest to ten sam pan, który kiedyś pisał dla pisma "Gambler" i nie mam o nim najlepszego zdania. W jednym ze swoich artykułów raczył wyrazić opinię, iż kobieta porwana i wykorzystywana seksualnie pod wpływem przemocy, a prostytutka to jedno i to samo. Na zwrócenie mu uwagi zareagował drwinami oraz kąśliwą i chamską odpowiedzią, nie przeprosił. Nie wiem jakim jest pisarzem i raczej się o tym nie przekonam bo nie zamierzam czytać nic co wyszło spod jego ręki. Osoba, która publicznie głosi tak idiotyczne poglądy zasługuje jedynie na potępienie. Sorry za OT ale uważam, że warto aby ludzie wiedzieli co to jest za człowiek.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 08:49 
Cytuj  
nobody's perfect.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:04 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):

Jest to ten sam pan, który kiedyś pisał dla pisma "Gambler" i nie mam o nim najlepszego zdania. W jednym ze swoich artykułów raczył wyrazić opinię, iż kobieta porwana i wykorzystywana seksualnie pod wpływem przemocy, a prostytutka to jedno i to samo. Na zwrócenie mu uwagi zareagował drwinami oraz kąśliwą i chamską odpowiedzią, nie przeprosił. Nie wiem jakim jest pisarzem i raczej się o tym nie przekonam bo nie zamierzam czytać nic co wyszło spod jego ręki. Osoba, która publicznie głosi tak idiotyczne poglądy zasługuje jedynie na potępienie. Sorry za OT ale uważam, że warto aby ludzie wiedzieli co to jest za człowiek.


Ja tam wychodze z zalozenie ze najlepiej lac na zchowanie artystow i interesowac sie tylko tym co tworza. Gdybym sie zglebial w biografie ludzie ktorzy tworza rzeczy ktore lubie to pewnie na polowe z nich nie moglbym patrzec. Tak samo wole nie znac przepisu na cheesburgera z Maca;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:41 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Jest to ten sam pan, który kiedyś pisał dla pisma "Gambler" i nie mam o nim najlepszego zdania. W jednym ze swoich artykułów raczył wyrazić opinię, iż kobieta porwana i wykorzystywana seksualnie pod wpływem przemocy, a prostytutka to jedno i to samo.

Może sugerował, że obie panie mają podobnie zniszczoną psychikę po takim czymś?
Jakieś źródło pls.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Może sugerował, że obie panie mają podobnie zniszczoną psychikę po takim czymś?
Jakieś źródło pls.

Był to artykuł w Gamblerze z rocznika 1998/99, niestety nie pamiętam z którego miesiąca. Nie sądzę aby komuś chciało się grzebać w archiwach ale artykuł dotyczył gry Jagged Alliance 2. Pan redaktor odwołał się do opisu postaci z gry nazywając ją tak, a nie inaczej i nie wgłębiając się w historię tej postaci. Można byłoby to olać gdyby nie fakt jak zareagował na zwrócenie mu uwagi. Na prośbę Kaiki, która znalazła ten fragment w artykule (i nieźle się wkurzyła) napisałem do niego maila na adres redakcyjny. Gość odpisał tak jak napisała powyżej Kaika, jasno dając do zrozumienia jaki jest jego pogląd na te sprawy. Od dorosłego człowieka, a od osoby publikującej w prasie ogólnokrajowej zwłaszcza, należałoby oczekiwać innej postawy ale co zrobić, ludzie są różni. Jakby nie patrzeć od tamtego czasu minęło co najmniej 10 lat, może jego poglądy się zmieniły - nie wiem, wiem co przeczytaliśmy w poczcie od niego wtedy i pozostał niesmak. Koniec i kropka, nie ma co tego rozgrzebywać.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 11:24 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
lamoon napisał(a):
Tomu, książki J.P. powiadasz dla gimnazjalisty? oO

Spoko książki, spoko autor :]


Jest to ten sam pan, który kiedyś pisał dla pisma "Gambler" i nie mam o nim najlepszego zdania. W jednym ze swoich artykułów raczył wyrazić opinię, iż kobieta porwana i wykorzystywana seksualnie pod wpływem przemocy, a prostytutka to jedno i to samo. Na zwrócenie mu uwagi zareagował drwinami oraz kąśliwą i chamską odpowiedzią, nie przeprosił. Nie wiem jakim jest pisarzem i raczej się o tym nie przekonam bo nie zamierzam czytać nic co wyszło spod jego ręki. Osoba, która publicznie głosi tak idiotyczne poglądy zasługuje jedynie na potępienie. Sorry za OT ale uważam, że warto aby ludzie wiedzieli co to jest za człowiek.


Jak już kogoś oskarżasz i nie masz podkładki w postaci dowodów to równie dobrze ja mogę to samo napisać o Tobie, że kiedyś w necie czytałem jakąś opinię, która bardzo mnie ubodła, jest gorsząca i się z nią nie zgadzam. Ale raczej nie pisał bym ani maila, ani listu, ani bym nie zadzwonił, bo każdy ma prawo do własnej opinii. I nie dziwie się, że zostaliście zjebani mailowo, bo dyskusja "mój punkt widzenia>twój" jest co najmniej nie rozsądna, tym bardziej w internecie.
Piekare kojarzę z gamblera, znajomi mówią, że książki są spoko. Raczej takie zniechęcacie przez kobietę, która dostała policzek po przeczytaniu fragmentu na temat gwałtu w gazetce komputerowej (jak to poważnie brzmi) jest mało znaczącym wyznacznikiem jego twórczości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 11:28 
Cytuj  
Ath, nikt nie mowi o tworczosci.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 11:59 
Cytuj  
Ale o co wam chodzi ? Ze napisal cos z czym sie nie ktos nie zgadza ? Geez. Jakby kazdy robil z tego problem, to wszyscy powinnismy sobie do gardel skakec.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 12:55 
Cytuj  
Gościu pisze kiepskie książki.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 13:22 
Cytuj  
W styczniu wygrzebie tego gamblera i zrobie skana...az ciekawym sam co tam bylo :o :lol:

Piekara jest niezlym pisarzem. No i w duzej czesci dzieki niemu IMO Gambler byl niepowtarzalny <recenzja WORMS czy yellow pages, no i Randall> :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.