mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 11:43 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
A co do filmu, nie ogladalem, ale po tytule moge stwierdzic ze to cos malo odkrywczego. 90% mlodych ludzi czeka na sobote, spora czesc lasek idac do klubow rowniez daje sie obmacywac jakims fagasom. Coz, zycie, nie ma znaczenia czy to 'miastowi' czy 'wiesniaki'

to obejrzyj bo nie wiesz o czym piszesz, mi nie chodzi o takie zwykle obmacywanie, zreszta whatever.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 11:52 
Cytuj  
O zyciu Lordrigarze, o zyciu :D.

A tak na powaznie, to nie wiem co tam jest i srednio mnie to interesi:D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 11:54 
Cytuj  
Zakaz jarania fajek jest git.
Nie śmierdzę wychodząc z knajpy przynajmniej.

A mam koleżkę, który prowadzi knajpę i z początku był przeciwny, a teraz mówi, że nawet mu obroty wzrosły.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 12:03 
Cytuj  
co do palenia ,sam jestem palaczem ,z poczatku mi to przeszkadzalo " jak kur** do browara sobie nie moge zapalic?" ,ale z czasem sie przyzwyczailem ,po imprezie ciuchy mi nie smierdza fajkami , mniejszy kac , w sumie dobrze ,ze to wprowadzili . Mimo wszystko wole wyjsc na swieze powietrze na papierosa niz do "sali palacza" ,gdzie ilosc dymu jest przytlaczajaca.

Co do samego filmu i wystepujacych w nim kobietach ,no coz ,zycie nie jest usrane rozami . Skoro jej sie to podoba to tylko i wylacznie jej sprawa . Przynajmniej niezle zarobi dziewczyna niz gdyby miala pracowac w biedronce


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 13:36 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Spierdalaj. Wystarczy mi juz banda debili wpadla na zajebisty pomysl zakazania palenia w malych barach(bo maja kurwa jedna sale). Nawet kiedy nie palilem taka siekiera w barze tworzyla jakis klimat. Teraz to jakias parodia jest.


Chyba ochujałeś, nie przykładaj swojej miary do innych. To, że lubisz smak popielniczki w japie i smród dookoła to Twoja sprawa. Zamknij się w domu, czy innej komórce i się baw na całego. Poza śmierdzielami Twojego pokroju istnieją też inni. Wyobraź to sobie sobie.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 13:39 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zakaz jarania fajek jest git.


Inb4 prohibicja jest git.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:35 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
tiomor napisał(a):
Spierdalaj. Wystarczy mi juz banda debili wpadla na zajebisty pomysl zakazania palenia w malych barach(bo maja kurwa jedna sale). Nawet kiedy nie palilem taka siekiera w barze tworzyla jakis klimat. Teraz to jakias parodia jest.


Chyba ochujałeś, nie przykładaj swojej miary do innych. To, że lubisz smak popielniczki w japie i smród dookoła to Twoja sprawa. Zamknij się w domu, czy innej komórce i się baw na całego. Poza śmierdzielami Twojego pokroju istnieją też inni. Wyobraź to sobie sobie.


Chyba ochujałeś, nie przykładaj swojej miary do innych. To że nie lubisz zapachu fajek to Twoja sprawa, zmien lokal najlepiej. Zamknij sie w domu, czy innej komórce i pachnij sobie na całego. Poza pedałkami twojego pokroju istnieją też inni. Wyobraź to sobie i nie próbuj ustawiać wszystkich pod siebie.

Zresztą, nie umiesz czytać wybitnie. Chodziło mi głównie o jednosalowe puby w ktorych ten dym fajek(GDZIE JARALI WSZYSCY) tworzyl specyficzny klimat danego miejsca. To że obecnie są sale dla palacych mi wisi, nie wisi mi za to udupienie malych, pseudointelektualnych i klimatycznych pubow.

I na dodatek chuje zamykaja pawilony.
koniec, bo offtop:C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:38 
Cytuj  
Klimat = niebiesko od dymu i szczypiące oczy. gg

Ale o gustach się nie dyskutuje podobno więc wiec baw się Tiomor dobrze i pozdrów swojego raka płuc.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:41 
Cytuj  
Moj rak pluc pozdrawia twojego raka mozgu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:42 
Cytuj  
Idź tiomor zdychać w samotności - z dala od mojej astmy czy kobiet, które chcą w końcu zaciążyć. Jesteście śmierdzącą mniejszością i potrzeba było tego impetu aby wyplenić takie bydło jak ty. Teraz ludzie przestali palić - sami się przy tym czują lepiej, a jak już palą to nauczyli się zwyczaju, że z dala od ludzi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:42 
Cytuj  
No coz, czlowiek uzalezniony nigdy nie bedzie gadal z sensem.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:43 
Cytuj  
tczewiak, prosze Ciebie. Nie otwieraj swoich ust wiecej bo za kazdym razem rozpierdalasz mnie wielkoscia swojego ego :D

ubeck, nie jestem uzalezniony. Pale tylko przy piwie. 1-2 fajki. A i to nie zawsze. W domu nei jaram prawie nigdy, tak samo w pracy.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:48 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
ubeck, nie jestem uzalezniony. Pale tylko przy piwie. 1-2 fajki. A i to nie zawsze. W domu nei jaram prawie nigdy, tak samo w pracy.


No czyli nie palisz tylko przy piwie...


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:48 
Cytuj  
Ano nie dociera - ale teraz przynajmniej może zdychać sam w swoim klimacie.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:49 
Cytuj  
W reklamowkach zpowiadalo sie na niezla komedie. Wyszla z tego slaba drama jakiejs blachy wyzartej przez proch. Chociaz dla kogos kto z domu wylazi tylko do roboty to faktycznie moze byc to interesujacy "dokument".


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 14:52 
Cytuj  
a kto wam, nie palacym, zabrania przebywac w pubach gdzie sie nie pali?
czy ktos wam kaze chodzic do miejsc dla palacych?
ja jak mam zamiar zjesc obiad na miescie to nie ide do knajpy dla wegetarian.
ogarnijcie sie troche.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:02 
Cytuj  
nie wyobrazam sobie, ze wstaje do roboty o 5 30, wypierdalam w ta chujowa pogode na przystanek i nie palę przy tym peta, dużo używek byłem w stanie rzucić, ale tej ni chuja. palenie na chodniku jest spoko, palenie na przystanku nie jest spoko, wiadomo, odchodze zawsze zeby nie dmuchac ludziom w ryj. palenie w klubach/pubach jest bardzo spoko, jak gdzies nie mozna palic to tam nie idę, nie ma takiej opcji, ze piję wódkę na barze i nie mogę poprawic kielona petem, nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a kto wam, nie palacym, zabrania przebywac w pubach gdzie sie nie pali?
czy ktos wam kaze chodzic do miejsc dla palacych?
ja jak mam zamiar zjesc obiad na miescie to nie ide do knajpy dla wegetarian.
ogarnijcie sie troche.


To prawda. Nie chodzi o to kto komu smrodzi, tylko że dopuściliście do tego iż państwo ma prawo ingerować w prywatny biznes w sferze społecznej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
To prawda. Nie chodzi o to kto komu smrodzi, tylko że dopuściliście do tego iż państwo ma prawo ingerować w prywatny biznes w sferze społecznej.


Kto dopuścił?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 15:28 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Dana napisał(a):
To prawda. Nie chodzi o to kto komu smrodzi, tylko że dopuściliście do tego iż państwo ma prawo ingerować w prywatny biznes w sferze społecznej.


Kto dopuścił?


Ludzie popierający lobby anty-nikotynowe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.