mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 06:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kurde, Season of the Witch mnie pozytywnie zaskoczyl. Sprawnie nakrecony fantasy flick z fajnymi aktorami (Peralman ftw) i to co zawsze notuje u mnie plus, czyli satysfakcjonujace i nie przeslodzone zakonczenie.


Mnie rozczarował. W sumie to po filmie z N. Cage'em nie spodziewałem się jakiejś rewelacji, bo już od dawna nie widziałem go w dobrej roli i gdyby nie to, że nie chciało mi się wstawać z kanapy to wyłączyłbym to po 15-20 minutach. Nuda.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 06:25 
Cytuj  
The Fighter
Bardzo fajny film, polecam.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 07:21 
Cytuj  
Sucker punch premiera w piątek i nigdzie w krk nie grają :[

Edit:
Aa, nie ma jeszcze po prostu repertuarow na weekend! (?)


Ostatnio edytowano 22 mar 2011, 08:13 przez pooma, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 07:45 
Cytuj  
Niah napisał(a):
The Fighter
Bardzo fajny film, polecam.

a co w nim takiego fajnego?
potrafisz uzasadnic:)?

watki poza bokserskie sa ni jakie i wogole z dupy, rodem z jakiegos nisko budzetowego filmu
mamusia z coreczkami i ich problemy
brat cpun trener -cud ze jeszcze zyje (rzekomo kiedys byl dobrym bokserem)
+chyba tylko ze 2 walki ktore byly pokazane od poczatku do konca..
to troche malo

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 08:43 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Niah napisał(a):
The Fighter
Bardzo fajny film, polecam.

potrafisz uzasadnic:)?


musiałbym uzasadnić gdybym nie widział, zresztą to mnie ma się podobać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 16:45 
Cytuj  
jezeli ktos nastawial sie na fightera jako klona rockiego i stricte boksrskiego to ofc musial mu sie ten film nie podobac, aczkolwiek film ten ma wiele subiektywnych walorow nieosiagalnego do zrozumienia dla plycizny intelektulanej (po)ziomow

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 21:48 
Cytuj  
Dla samego Bale warto zobaczyc fightera. Rola grzejnika to chyba jedna z lepszych na jego koncie.


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 02:13 
Cytuj  
Za 3 tygodnie wraca Trzynastka 8)

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 10:24 
Cytuj  
The Clinic - mroczny, mroczny, mroczny i zakończenie jest naprawdę dobre.

Legacy: Black Ops - dla mnie film mega, wojskowy ze schizami zamknięty 24/7 w mieszkaniu. Warto ogarnąć, choć np. moim współlokatorom się nie podobał.

Let Me In - co do tego filmu miałem dość mieszane uczucia od samego początku, choć w połowie filmu dość mocno się wkręciłem. Nie licząc krwi i ciał wszędzie to warto ogarnąć.

The Tourist - średni, choć dla dupy Angeliny Jolie warto oglądnąć. Nadal się trzyma i nawet zakończenie mnie zadziwiło.

Gulliver Travel's - Dla mnie to był 'must see it' ze względu na Jack'a Black'a. Jestem ogromnym fanem, i się nie zawiodłem. Żeby było porównanie to byłem dwa dni później w kinie z moja dupa na Gulliverze, i jedyne co mogłem powiedzieć to ' My virgin ears are bleeding! '. Kiepsko, ale to naprawdę kiepsko zrobili przekład z angielskiego na polski, mogli się mocniej postarać.

Przede mną teraz Due Date, wczoraj włączyłem bo miałem oglądać ogarnąłem 15min i zapowiada się dość ciekawie. Przynajmniej Rober Jr nie gra znowu Ironmana :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 18:13 
Cytuj  
Sucker Punch

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 18:22 
Cytuj  
Jak zostać królem / The King's Speech, nie wiem może mam zrypane gusta ale takiego gówna nie oglądałem od dawna, jakby nie szum statuetkowy to bym tego nawet nie ściągał.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 18:40 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Kurde, Season of the Witch mnie pozytywnie zaskoczyl. Sprawnie nakrecony fantasy flick z fajnymi aktorami (Peralman ftw) i to co zawsze notuje u mnie plus, czyli satysfakcjonujace i nie przeslodzone zakonczenie.


Mnie rozczarował. W sumie to po filmie z N. Cage'em nie spodziewałem się jakiejś rewelacji, bo już od dawna nie widziałem go w dobrej roli i gdyby nie to, że nie chciało mi się wstawać z kanapy to wyłączyłbym to po 15-20 minutach. Nuda.

Gosc zbankrutowal i gra w kazdym badziewiu jakie sie trafi. Season... jest slabym filmem. Ktos wyzej wspomnial Black Death, o niebo lepszy przy pewnie 20% budzetu SoTW.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 21:38 
Cytuj  
3 Muszkieterów w wersji Andersona, ofc w 3D (bleh)
http://www.youtube.com/watch?v=Kl1vkG6qiAA


edit: z innej beczki
Obejrzałem "Essential Killing" Skolimowskiego. To jeden z nielicznych filmów, które miałem ochotę wyłączyć, a pierwszy który przewijałem. Za co dostał tyle nagród to ja nie wiem. IMHO chujnia z grzybnią, trzymać się od tego z daleka.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 12:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Byłem wczoraj, dokładnie to czego oczekiwałem.
Recepta na film:
1. Spisać wszystko co jest FAJNE.
2. Wrzucić do jednego filmu.*
3. Profit (?)

*jeśli się nie mieści to kombinować, np. 3-metrowy undead samuraj z bazooką i minigunem to pure win przecież, nie?

Jak ktoś lubi miecze, półnagie dupy i smoki to film dla niego. Po co wtedy fabuła :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 14:32 
Cytuj  
Dokładnie takie było moje wrażenie po obejrzeniu trailera.

OMG, pierwszo-wojenne bombowce latają !
OMG, omg gigantyczny mech !
OMG, Sterowce i bitwy powietrzne !
OMG, roboty !
OMG, smoki !
OMG, laski za katanami !
OMG, samuraje !
OMG, David Carradine, przecież on nie żyje ! (tak wiem że to nie on).

win.

----

Tron Legacy, 9/10 super filmidło. Choć trochę bardziej trąci Matriksem niż pierwszym Tronem. Świetna muza (powinna dostać oskara), świetna "Grafa", przyzwoita fabuła, akcja. Tylko Trzynastka trochę odstawała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 14:44 
Cytuj  
w tronie tylko muzyka mi sie podobala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 15:32 
Cytuj  
Czekam z niecierpliwoscia na Sucker Punch na BluRay. Jak bedzie dobry transfer to szykuje sie chyba rownie zajebiscie wizualny film co Avatar.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 16:39 
Cytuj  
Myslalem ze bedzie kolejny gniocik ze sprytnie zmontowanym trailerem, szczegolnie biorac pod uwage recenzje. Wyszedlem z kina sfrustrowany ze nie ogladalem tego filmu z cyfrowej kopii w wysokiej rozdzielczosci bo przezylem wizualny orgazm.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 17:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w tronie tylko muzyka mi sie podobala.


Muzyka + "normalny" Jeff Bridges + ten bialy gosc z baru. Ogladalem dla dwoch pierwszych czynnikow, tym bardziej ze w ostatnich 30 minutach muzyka chyba gra przez caly czas. Nie sa to moje klimaty, ale po prostu mnie ta muza powalila ! Swietna. Swoja droga mialem ostre skojarzenia z Mass Effectem jezeli chodzi o ta muzyke, zwlaszcza wtedy gdy sie przebywa na ekranie z mapa galaktyki.

Glowny bohater ssal strasznie. Trafil do naprawde niesamowitego swiata, a zdziwiony mniej wiecej tak jakby go gliniarze spisali. Nie mowiac o tym, ze OD RAZU jest mistrzem walki na dyski( jazda na motorze jeszcze mozna wytlumaczyc, ze w prawdziwym swiecie tez sporo jezdzi).

Ogolnie calkiem niezly film jak dla mnie, takie porzadne 6/10. Warto obejrzec, chociaz gdyby nie Jeff to lepiej by bylo kupic soundtrack :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 23:17 
Cytuj  
Dinner for Schmucks - co za gowno...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.