mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 23:05 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Człowiek jest o wiele bardziej pewny siebie, pozatym ta sadysfakcja jaka towarzyszy po nawet przegranej walce. Sporo naprawdę lamusów zamienia się w facetów ,którzy walczą o swoje i tego się nie uniknie. Co do wzroku to moim zdaniem nie ma większego znaczenia.

Do momentu dostania wpierdolu w warunkach rzeczywistych :D.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 mar 2011, 23:58 
Cytuj  
Niewiele ze "streetfighterów" zna się na klinczu a co dopiero na parterze :D
Jeśli chodzi o parter to nie wiele się różni niż na macie,wejscie w nogi w tempo i tyle jesli chodzi o opór. Pozatym ten mit w stylu"na betonie jest inaczej niź na macie" jest bullshitem. Adrenalina znieczula ,jedyne o co możesz się lękać to to że typa można dobrze uszkodzić podczas rzutu.
To nie jest tak że trzeba być jakimś talentem. KAŻDY ,naprawdę może ogarnąć takiego przeciętnego dresa to nie jest żaden wyczyn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 00:35 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Aldatha napisał(a):
26 byla srednia wieku afair


to, że człowiek dożywa teraz wieku starszego jest patologią


bo tak naprawde wiekszosc ludzi jest zdrowa , czuje sie ok , jest jeszcze
w miare na chodzie do 55-60 a pozniej malo kto nie ma jakies dolegliwosci
w okolicach 70 tylko wyjatki potrafia jeszcze zatanczyc i najebac sie na weselu wnuczki :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 01:21 
Cytuj  
Ta niska średnia wieku w dawnych czasach nie wynika z tego, że ludzie nie dożywali 70+, tylko przede wszystkim z dużej śmiertelności dzieci.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 08:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A co polecacie ze sztuk walki do wyboru z:krav-maga, sambo, karate, aikido? Mam jakas karte multisport i w rozsadnej odleglosci od pracy moge wybierac z tych dyscyplin. Cel ogolna poprawa sprawnosc, plus jakies umiejtnosci samoobrony w zyciowej systuacji. Bez wnikania czy koles z krav-magi najebie karateke 1v1. :]


Sambo - krav maga - karate - aikido

W takiej kolejnosci

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 10:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dokladnie. Jak juz chcemy byc fajni, madrzy i w ogole to warto przypomniec, ze czlowiek prowadzil zycie zbieracko-lowieckie, a potem rolnicze. Ostatnia rzecz do jakiej jestesmy "stworzeni" to siedzenie na dupie przed kompem po kilkanascie godzin dziennie i brak ruchu. Wystarczy zapytac gosci po 30 z bolami kregoslupa czy karku.


Po 30? Ja mam 22 lata i mnie napierdalaja plery(korzonki czu uj wie co dokladniej rzecz biorac) A na brak ruchu nie narzekam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 12:07 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dokladnie. Jak juz chcemy byc fajni, madrzy i w ogole to warto przypomniec, ze czlowiek prowadzil zycie zbieracko-lowieckie, a potem rolnicze. Ostatnia rzecz do jakiej jestesmy "stworzeni" to siedzenie na dupie przed kompem po kilkanascie godzin dziennie i brak ruchu. Wystarczy zapytac gosci po 30 z bolami kregoslupa czy karku.


Po 30? Ja mam 22 lata i mnie napierdalaja plery(korzonki czu uj wie co dokladniej rzecz biorac) A na brak ruchu nie narzekam.

Bo jest ruch i Ruch.

Ogólnie jak ktoś ma problem z bolącymi plecami, kręgosłupem etc. to polecam udać się do specjalisty w tym zakresie, zwykłe ćwiczenia gówno na to pomogą.

Za inne miasta wypowiadać się nie będe ale we Wrocławiu jest jeden. Sprawdzowny, znający się na rzeczy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 12:48 
Cytuj  
Na normalny ból pleców to się pizga rano i przed snem min 50-100 pompek. Jak masz słabe łapy to zaczynasz od 5 - 10 i z każdym dniem +1.

+serie :

-leżenie na brzuchu,łokcie przy brzuchu i podnoszenie łap w góre i dół.
-leżenie na brzuchu , ręce wysunięte do przodu podnoszenie rąk w góre i opuszczanie
-leżenie na brzuchu ,ręce na karku(dłonie) i podnoszenie rąk w górę i w dół.



+pływanie

Albo siłka i tam to pytasz jakiegoś trenera co na plery.

2 tygodnie + rutyna codzienna i ataki bólu pleców nie mają szans się pojawić.

No i jak ktoś wspomniał 50 -100 zł i zrób wizytę sobie prywatnie u ortopedy. On ci zrobi pewnie 20+ punktową listę.

Na korzonki to chyba środki przeciwbólowe,rozgrzewające i masażysta z tego co słyszałem,bo przy ćwiczeniach to bolec musi w ch.....

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 13:33 
Cytuj  
White Trox:
Wlasnie przez bol plecow przestalem pizgac pompki i brzuszki co wieczor. W sumie, bol sie pojawil po poteznej glebie na rowerze(najpierw upadek z jakis 2m po hopce, pare koziolkow itp, kask mi nawet pekl:D). Ale z drugiej strony, cholernie pomaga prysznic rano kiedy sobie pizne natrysk goracej wody na 'korzonki'(bo to one mnie bola) wiec sklanialbym sie ku temu ze to przez zime poprostu(pizga w nocy, wieje na plery itp;f)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 15:43 
Cytuj  
Bol plecow w czesci ledzwiowej to najczesciej skutek zle rozwinietych miesni brzucha + dolnej partii pleców - miesnie antagonistyczne...

Moj ojciec mial problemy, poradzilem mu zeby poszedl na silownie i po kazdym normalnym treningu (3x w tygodniu) wykonywal brzuszki 'kulturystyczne' czyli takie ktore sluza budowaniu miesni, a nie kondycyjne/wytrzymalosciowe/przedpotopowe polegajace na wykonywaniu 239i230231932190 powtorzen...

Jak ktos bedzie ciekawy jak robi brzuch to polecam sie zarejstrować na http://www.trenerok.pl/ i znani kulturysci/trojboiscie rozwieja wasze watpliwosci dwoma filmikami.
To jest miesien jak kazdy inny i wystarcza dwa cwiczenia po 4 serie 2x w tygodniu.

Ale wniosek z tego jest taki - przez ostatnie 10 lat mial problemy z ledzwiami, masaze, reahabilitacja wszystko o kant dupy rozbic. Normalny trening na silowni + cwiczenia na brzuch z tej strony + grzbietki = od stycznia ani razu nie bolaly go plecy. A mial z tym na prawde powazny problem, zwiedzil paru profesorow, kilka salonow masazu i wtopil od chuja pieniedzy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 16:50 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
wtopil od chuja pieniedzy.


Klasyk.

Pajace tylko delikatnie niweluja problem i zapraszaja na kolejna wizyte.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 17:14 
Cytuj  
Jestem pod wrażeniem diagnoz specjalistów z mmorpg.pl ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 17:45 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Bol plecow w czesci ledzwiowej to najczesciej skutek zle rozwinietych miesni brzucha + dolnej partii pleców - miesnie antagonistyczne...

Moj ojciec mial problemy, poradzilem mu zeby poszedl na silownie i po kazdym normalnym treningu (3x w tygodniu) wykonywal brzuszki 'kulturystyczne' czyli takie ktore sluza budowaniu miesni, a nie kondycyjne/wytrzymalosciowe/przedpotopowe polegajace na wykonywaniu 239i230231932190 powtorzen...

Jak ktos bedzie ciekawy jak robi brzuch to polecam sie zarejstrować na http://www.trenerok.pl/ i znani kulturysci/trojboiscie rozwieja wasze watpliwosci dwoma filmikami.
To jest miesien jak kazdy inny i wystarcza dwa cwiczenia po 4 serie 2x w tygodniu.

Ale wniosek z tego jest taki - przez ostatnie 10 lat mial problemy z ledzwiami, masaze, reahabilitacja wszystko o kant dupy rozbic. Normalny trening na silowni + cwiczenia na brzuch z tej strony + grzbietki = od stycznia ani razu nie bolaly go plecy. A mial z tym na prawde powazny problem, zwiedzil paru profesorow, kilka salonow masazu i wtopil od chuja pieniedzy.


Akurat mięśnie brzucha nie są typowymi mięśniami (nie dosłownie), bo nie można ich praktycznie przetrenować, zresztą kto ćwiczył rzeźbę to wie o czym mówię. :)


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 18:12 
Cytuj  
Nie chcę mi się czytać całego tematu.

Bieganie. Jest najlepsze. Tak mówię ja. Polecam wejść sobie na http://bieganie.pl/
I wybrać plan treningowy. Ja zaczynałem biegać jakieś pół roku temu na planach pumy/nike'a czy czegoś tam. Efekty po czasie okazały się nieziemskie. Dużo zależy też od tego, czy pracujesz fizycznie, czy siedzisz na dupie i nie masz ruchu etc. Ale plan można wybrać dość łatwo. Potem trzeba się go po prostu trzymać. A. I dobry plan, to taki po którym przez pierwsze razy będziesz się przewracał/wymiotował już na samym początku/w środku. To też bierz pod uwagę :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 18:12 
Cytuj  
To sa normalne miesnie poprzecznie prążkowane. Jak bedziesz robil biceps 7kg hantelkami po 60 powtorzen tez bedziesz mial pieknie wyzylony, twardy biceps o wymiarze 30. ;]

To ze sie regeneruje szybciej to fakt, ale zeby zrobic porzadne miesnie brzucha stosuje sie te same zasady co do reszty ciała - 12-8 powtorzen umiarkowana ilosc serii i obciążenie.
A motyw brzuch po kazdym treningu 5 serii po 150 brzuszkow to metoda wczesnych lat 90 i nikt (profesjonalnie) jej nie stosuje. Ja sam sie o tym dowiedzialem nie tak dawno i mowia to prawie wszyscy profesjonalini kultulrysci.

EDIT: Na samym BJJ zapierdole 300 brzuszkow wiec samemu mi sie juz ciezko do tego stosowac, ale proponuje o tym poczytac - podalem wczesniej dobra strone w ktorej profesjonalni kulturysci opisuja idealna metode treningowa brzucha.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 22:18 
Cytuj  
naprawde sie rozwiniesz chyba tylko na dobrej silce nie? , taka "piwniczna"
prowizorka na dluzsza mete niewiele da


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 22:28 
Cytuj  
PIwniczna silka jest dobra jak jest twoja. Jesli brakuje sprzetu to nie ma co placic tylko trzeba do "normalnej" silki sie wybrac. Odradzam jakies silownie fitness bo kosztuja wiecej i sa dla pedalow.

A te brzuski na koniec treningu to nie sa po to zeby bebzona nie ulać na robieniu masy?

Ile lat cwiczysz w berserkerach asmax?


_________________
Obrazek

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 23:08 
Cytuj  
Berserkerzy dobre wałki na zawodach robią :D anyway kondycja a siła to nie to samo pojęcie. Na początku idą w parze potem już trzeba się decydować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2011, 19:01 
Cytuj  
Dobra.
Czy ktoś pamięta, jaki jest podstawowy test sprawnościwy do SAS ?
Ten sam jest na Selekcji, jako test wejściowy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 19:47 
Cytuj  
:]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.