mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 10:20 
Cytuj  
ja jak sie ostatnio napierdolilem to tez o malo sie nie wyjebalem

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 16:51 
Cytuj  
teraz bedziemy pisac gdzie kto sie ostatnio wypierdolil po pijaku :)

- zamek w Olsztynie :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 16:59 
Cytuj  
wywrotki w domu też się liczą :wink: ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 17:21 
Cytuj  
jaki zamek Alda? tam same ruiny - nie sciemniaj ;p
ale, ze udalo ci sie podejsc pod ta gorke to gratuluje (szczegolnie po pijaku) :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 17:23 
Cytuj  
sie czepiasz tych ruin ;p

havok : bardziej przylansujesz jak bedzie to plener :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 18:07 
Cytuj  
Po pijaku to i ruiny jak zamek wyglądaja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 18:03 
Cytuj  
Uff, dojechałem.

Zmlaskałem dzisiaj dokładnie 22,4km przy średniej prędkości 21,9km/h w trochę ponad godzinę czasu. Nie liczę stania na światłach itp.

Utrzymać taką prędkość w ciągu godziny jest naprawdę ciężko, nie sądziłem że aż tak. Jeszcze ten cholerny zimny wiatr, bez windstoppera się nie obejdzie, nawet lekką czapkę wziąłem ze sobą.
Tak czy siak, jeżeli w ciągu godzinki przy średniej prędkości 20km/h człowiek spala na rowerze 650kcal to jest to bez pierdnięcia do zrobienia.
Tak w ogóle to się zastanawiam, jeżeli np. dzisiaj jest 13 stopni i słońce, czyli w sumie jest zimno zwłaszcza poza miastem przy lesie, to mniej sę pocimy i mniej spalamy right? a np. co się dzieje w czasie, kiedy na dworze jest 30 stopni i jest upał? spalimy i wypocimy x2 wszystko więc jak to jest liczone/uśredniane?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 18:18 
Cytuj  
Zakladanie dodatkowych bluz zwiekszy spalanie tluszczu moze o jakies znikome wartosci. Zawodnicy robia to przed zawodami zeby sie odwodnic i wbic sie na wage.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 18:31 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Zakladanie dodatkowych bluz zwiekszy spalanie tluszczu moze o jakies znikome wartosci. Zawodnicy robia to przed zawodami zeby sie odwodnic i wbic sie na wage.


Nie no daj spokój, akurat takie pomysły to jest dla mnie debilizm. Ja chcę po prostu spalać 1 posiłek dziennie na rowerku :)

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 19:26 
Cytuj  
Taki tip. nie jedzcie kolacji tzn. nie sytą. Ogólnie jedzenie wieczorem (po 18) nie wplywa dobrze na sylwetkę.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 20:42 
Cytuj  
Bzdura całkowita.

Możesz i powinieneś jeść o dowolnej porze, a głodzenie sie na noc to w ogóle kiepski pomysł.

Ostatni posiłem zjadam pomiędzy 21 a 22 zazwyczaj i ani na kondycję ani na sylwetkę nie narzekam. Co więcej, jak wracam z treningu (jakiegokolwiek) to szamię około 400-500 kalorii na noc. Jeśli bym tego nie zjadl to z pewnością nie powstrzymałbym katabolizmu potreningowego i wtedy pewnie mógłbym zacząć na sylwetkę narzekać.

Najlepiej tylko nie iść spać z pełnym żołądkiem.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 20:43 
Cytuj  
Dokładnie, rano może być przejebanie jak wcześniej poszedłeś głodny spać, ważny jest rozsądek ;p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 20:48 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Najlepiej tylko nie iść spać z pełnym żołądkiem.

Jeszcze wieksza bzdura ;p.
Na kolacje nie powinno sie jesc weglowodanow i tyle. Najlepiej zjesc cos z bialkiem, ktore sie wolno trawi (ser bialy~).

Cytuj:
Nie no daj spokój, akurat takie pomysły to jest dla mnie debilizm. Ja chcę po prostu spalać 1 posiłek dziennie na rowerku :)

Jedz mniej po prostu. Oblicz sobie ile kalorii zuzywasz dziennie (bmr), odejmij od tego 500 i uloz diete. Do tego silownia zamiast roweru i wsio.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 20:53 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Najlepiej tylko nie iść spać z pełnym żołądkiem.

Jeszcze wieksza bzdura ;p.
Na kolacje nie powinno sie jesc weglowodanow i tyle. Najlepiej zjesc cos z bialkiem, ktore sie wolno trawi (ser bialy~).

Co za kompletna bzdura ;P
Musisz zjeść węglowodany jeśli brakuje glikogenu we krwi. Najlepiej ryż lub makaron albo ciemne pieczywo.

Jeśli nie (nie jesteś po wysiłku) to faktycznie, nie potrzeba na noc węgli.

Ale jeśli chodzi o pełny żołądek to nie wiem jak wpływa na sylwetkę, ale ja po prostu nie mogę usnąć jak nażarty jestem ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 20:55 
Cytuj  
Ale ja nie jem dużo, jem normalnie, rzadko jem słodycze, nie palę i raz w tygodniu wypije może 1 piwko wieczorkiem. Serio :). Staram się jeść chude mięso, kiełbasę wyczaiłem z wołowiny w mięsnym z prawdziwego zdarzenia na osiedlu moim (nazywa się Gzella), kurczak/wołowina na obiad, do tego jak chce się zasłodzić to jem musli z dużą ilością rodzynek.
Co do siłowni, nienawidzę... wolę iść biegać niż iść na siłownie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 20:59 
Cytuj  
Weglowodany w momencie kiedy ich nie potrzebujesz (zwykle w okolicach kolacji nie ma znacznego wysilku fizycznego) to fejl. Weglowodany -> zastrzyk insuliny -> organizm magazynuje nadwyzke kalorii w postaci komorek tluszczowych.
Zeby ci brakowalo glikogenu wieczorem to bys musial zapierdalac jak dziki osiol przez caly dzien, rzadko sei cos takiego zdarza. Wegle bezposrednio po wysilku = tak, na kolacje/przed snem = nie.
Ser bialy/twarog to god tier kolacja bo taki typ bialka (casein) jest wolno wchlaniany przez organizm i spokojnie wystarcza do sniadania.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 21:01 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Zeby ci brakowalo glikogenu wieczorem to bys musial zapierdalac jak dziki osiol przez caly dzien, rzadko sei cos takiego zdarza.

Nieprawda. Wystarczy intensywny trening wcześniej. O takiej sytuacji piszę.

A z twarogiem się zgadzam oczywiście. Bardzo często jak już jem tuż przed snem (w okolicach 24) to właśnie twaróg.


Sobtainer napisał(a):
Co do siłowni, nienawidzę... wolę iść biegać niż iść na siłownie.

Na bieganiu masy nie zrobisz ;] A wiadomo. Nie ma opierdalania sje.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 21:04 
Cytuj  
Tak, dlatego dostarczasz wegle bezposrednio po wysilku. Nie na kolacje, ktora w ogole nie powinna zawierac weglowodanow.
Moge byc lekko stronniczy tutaj bo ostatni raz jem o 23 zwykle.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 21:19 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Tak, dlatego dostarczasz wegle bezposrednio po wysilku. Nie na kolacje, ktora w ogole nie powinna zawierac weglowodanow.

No to w sumie się zgadzamy. Kończę trening około 20:30, jakieś 20 minut później już szamię kolację potreningową. Przed snem jeszcze czasem twaróg albo jajco jak dam radę ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 09:31 
Cytuj  
Na masie jak najbardziej mozna jesc wegle na noc. Wazne zeby w posilku na sniadanie w takim wypadku bylo jedynie bialko+tluszcze.

Ostatnio sporo kulturystow stosuje z powodzeniem ta metode.

Tak naprawde to sa kwestie tak indywidualne, ze kazdy powinien wyprobowac na sobie co na niego najlepiej wplywa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.