mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 14:49 
Cytuj  
Dzieci, spokój ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 14:59 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 15:04 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
\('',)/


I like it.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 15:18 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Atherius napisał(a):
A to przelew nie idzie tego samego dnia ?


elixir


Dokładnie, sesje elixir pokazują co i jak w każdym banku.

Ashton napisał(a):
Komputronik jest fajny do przegladania produktow.. ale zakupy...


Niestety ale właśnie tylko dlatego jest fajny i się z tym zgodzę, do niczego innego. W ogóle dziwie się, że Ci wyszło to co kupiłeś najtaniej w komputroniku, tam zawsze jest najdrożej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 15:28 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
W ogóle dziwie się, że Ci wyszło to co kupiłeś najtaniej w komputroniku, tam zawsze jest najdrożej.


Tak, ZAWSZE ;[

Polowe sprzetu kupilem tam bo byl w top3 najtanszych, sklep po drodze i nie czekam(nie place) na wysylke.
Druga polowe kupowałem w sklepach w pobliskim proline - tam sprzet niektorych firm jest juz zawsze najtanszy - ram, hddki.

Ale pizdy konsumenckie wola narzekac na "drogie" sklepy wg jakiejs tam opinii niz porownac ceny konkretnego produktu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 16:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
W ogóle dziwie się, że Ci wyszło to co kupiłeś najtaniej w komputroniku, tam zawsze jest najdrożej.


Tak, ZAWSZE ;[

Polowe sprzetu kupilem tam bo byl w top3 najtanszych, sklep po drodze i nie czekam(nie place) na wysylke.
Druga polowe kupowałem w sklepach w pobliskim proline - tam sprzet niektorych firm jest juz zawsze najtanszy - ram, hddki.

Ale pizdy konsumenckie wola narzekac na "drogie" sklepy wg jakiejs tam opinii niz porownac ceny konkretnego produktu.


Nie chcę mi się tego nawet komentować, jak zwykle tomushen czy jak Ty tam masz ma rację.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 16:03 
Cytuj  
ja kupowalem ze 2 rzeczy w komputroniku i zawsze wszystko przebiegalo sprawnie..
no oczywiscie 1 raz z tych 2 trafila sie karta z artefaktami 9800 gtx evga ..
ale sama procedura odslyki,przyjecia reklamacji i innych pierdol -wszystko poszlo sprawnie..

jesli by miec jakies statystyki na temat udanych transakcji do problemowych jestem pewien ze tych pierwszych jest wiecej..

pewien % transakcji moze okazac sie problemowy - takie zycie:)
aha a kupowalem tam ze wzgledu na 'pewnosc' ze w razie trudnosci z przedmiotem tak jak z grafika-nie beda kazali mi sie bujac po servisach i czekac miesiac..
na swoj nowy egzemplarz karty czekalem 3 dni od momentu wyslania uszkodzonej
i tak zdaje/zdawalem sobie sprawe ze nie zawsze cenowo komp wychodzi na +

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:24 
Cytuj  
W komputroniku na ogół jest drożej ,ale czy dużo drożej? Jak sobie składałem kompa to w konkurencji było tą stówkę mniej .Tylko prawda jest taka ,że na chwilą obecną w polsce wszystkie sklepy prócz komputronika to takie no name ,które mogą w każdej chwili splajtować vide Znak w ostatnim czasie.

Z doświadczenia wiem ,że w sklepach np nigdy nie odbierają telefonów ,a to wynika z tego ,że mają cały czas klientów -przynajmniej w Poznaniu.

Ja tam z reklamacją nie miałem nigdy problemu ,ale fakt że wszystko załatwiałem face to face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:35 
Cytuj  
@White Trox - Po to się wysyła e-mail z prośbą o kontakt...

Ashton ty e-kretynie!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:34 
Cytuj  
rofl failton.
a) Roznie bywa z przelewami? Zmien bank. Podpowiem, ze w dzisiejszych czasach mozesz to zrobic bez wychodzenia z domu.
b) Podjechalbys do sklepu i zalatwilbys ta sprawe _duzo_ szybciej i _duzo_ taniej. Sklepow komputronika jest mnostwo.

W komputroniku swego czasu bylo faktycznie strasznie drogo. Ja tam zawsze u nich robie zakupy jak musze cos do kompa kupic. Dobra gwarancja i serwis w razie sie przydaje, zwlaszcza, ze w Wawie maja mnostwo miejscowek.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 23:01 
Cytuj  
Dalej jest drogo :). Aczkolwiek trochę sprzętu już u nich kupowałem i do tej pory, odpukać wszystko było ok.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 00:45 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
rofl failton.
a) Roznie bywa z przelewami? Zmien bank. Podpowiem, ze w dzisiejszych czasach mozesz to zrobic bez wychodzenia z domu.
b) Podjechalbys do sklepu i zalatwilbys ta sprawe _duzo_ szybciej i _duzo_ taniej. Sklepow komputronika jest mnostwo.

W komputroniku swego czasu bylo faktycznie strasznie drogo. Ja tam zawsze u nich robie zakupy jak musze cos do kompa kupic. Dobra gwarancja i serwis w razie sie przydaje, zwlaszcza, ze w Wawie maja mnostwo miejscowek.


Co to kurwa sredniowiecze bym musial do sklepu osobiscie popierdalac ? Komputronik od lat istnieje na rynku internetowym.

Zreszta karty na tym chipsecie mieli tylko 1 i w jednym sklepie w chuj oddalonym. Wiec sorry ale nie bede zapierdalal na drugi koniec polski po karte.
Kolejna sprawa to jezeli nie zauwazyles dosyc cierpliwie czekam, i nadal maja problemy z zalatwieniem sprawy. Czy komputronik jest tak zalosny by pracownicy nie potrafili niczego zrobic jezeli klient im nie stoi nad glowa i nie opierdala ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 01:53 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Co to kurwa sredniowiecze bym musial do sklepu osobiscie popierdalac ?


To nie kurwa średniowiecze, mamy postęp i coś tam jeszcze!

Obrazek

A to jeden z nich, można w końcu przyjść z poduszką robiącą za dziewczynę do pizza hut i nikt nie spojrzy krzywo


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:04 
Cytuj  
a pewny jestes, ze to jest oryginalny sklep komputronika?
swojego czasu wspolpracowali z roznymi sklepikami, ktore pod ich marka sprzedawaly sprzet. moze miales pecha.
poza cenami i jedna zjebana akcja z kierownica nie bardzo mam sie do czego doczepic jesli chodzi o ich sklep.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:41 
Cytuj  
Przyczepiliście się schiz ashtona, a umknął wam fakt, że jednak komputronik dał ciała w tym przypadku. W gralu od razu by sprowadzili kartę o chcianym chipsecie nawet z wypizdowa. Byleby klient był zadowolony.
W balcie zaś też w kulki lecą. Kupowałem dla klienta kontroler raid i przyszedł uszkodzony. Wymiana trwała 3 tygodnie :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 11:39 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Weterynarzy znaczy się?
"Vets" to rocznik 2001, 2002 się trochę spóźnił i niestety się do nich nie zalicza. :]


Najssss 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 11:44 
Cytuj  
hehe, az sobie przypomnialem swoj stary filmik :)

http://www.dailymotion.pl/video/x9ootk_kocham-was_fun


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 11:58 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
ja kupowalem ze 2 rzeczy w komputroniku i zawsze wszystko przebiegalo sprawnie..

ja kupuje online i płace zwykłym przelewem w komputroniku od 2-3 lat.

kupiłem kilkaset rzeczy na fakture ( same jakieś akcesoria pierdoły, prywatne komputery i takie tam do biura drukarki skanery itp)

nigdy nie miałem żadnego problemu - raz miałem reklamacje kości RAM 1800MHz udało się wymienić bez problemu.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 12:08 
Cytuj  
Zamówiłem w Komputroniku HD z odbiorem osobistym u nich w filli, dostałem odpowiedź że dnia XX ( sobota ) czeka do odbioru, poszedłem i co, okazało sie że dana filia w soboty nie pracuje, i nie byłem jedynym co tam był po odbiór zamówionego towaru, dlatego zakupy już robię gdzie indziej :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 12:09 
Cytuj  
a buleczki zawsze ci wychodza idealne i nie ma zwrotow? :PPP

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.