mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 13:14 
Cytuj  
Sobtainer, zwiększ ilośc węglowodanów w diecie.
To własnei przez ich brak człowiek nei ma siły i jest ospały.

A co do izotoników to izostar grejfrutowy najlepiej.
Bo ogólnei to jest strasznie słodkie i w mordzie sie klei i pić się nawet jak 1L tego wypijesz.
A w czasie jazdy to jakiś banan ( lepsze są te brązowe ) ,snickers,batony proteinowe,żele itp,
Żele są chyba najdroższe ,chociaż batony też po 8-10 zł za sztuke kiedyś kupowałem .

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 13:50 
Cytuj  
wyzerka prawdziwego kolarza to suszona wolowina - beef jerky, wychodzi jednak cholernie drogo ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 15:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mała zmiana tematu. Co pijecie przy 40-60km tras? bo powoli zaczyna mnie denerwować wożenie ze sobą prawie 3L wody która i tak przelatuje przeze mnie jak przez sitko. Wczoraj nie miałem siły w ogóle


Zajeb sobie jakis dobry stack kreatynowy. Zrobisz setke i nawet nie poczujesz. Problem jest taki, ze nogi puchna okrutnie. Ja juz nie moge wejsc w zadne jeansy, ale moc jest straszna. :D


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 22:47 
Cytuj  
to już na rowerze nie można jeździć bez koksu lol. 8)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 06:41 
Cytuj  
można, można nawet zrobić 10 km od czasu do czasu ale wtedy nie będziesz pro i nie zdobędziesz uznania na forum ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 09:48 
Cytuj  
Cytuj:
Problem jest taki, ze nogi puchna okrutnie.
Kod:

oO po to kupuje się kreatynę zeby puchnąć przecież .... tak więc ten "efekt uboczny" to efekt główny tego suplementu

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 10:05 
Cytuj  
No niestety ale aktualnie to jestem bardziej pro niż wszystkie koksy razem wzięte ;P jedząc warzywa, banany itp. i mając na koniec od kwietnia tego roku prawie 1200km przejechane. Jak tak dalej pójdzie, to może się zbliżę do 3k w ciągu 1 sezonu, a to już nie jest mało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 10:10 
Cytuj  
Pierdolic sie z kreatyna? Zanim wskocze na rower szybki zastrzyk z epo i jazda.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 11:59 
Cytuj  
Na koksowanie po kilkuset kilometrach to trochę za wcześnie chyba :wink:
Najpierw warto podbić sobie próg mleczanowy, czyli jeździć niezbyt forsownie(ok 70% tętna maksymalnego, jazda tzw. tlenowa). Wtedy można przejechać i 200km bez zmęczenia następnego dnia. Najlepiej poszukać w necie poradników treningowych, albo kupić książkę Biblia treningu kolarza górskiego


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 12:14 
Cytuj  
Jak czytam Wasze posty to odechciewa mi się na rowerze jezdzic :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 12:42 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jak czytam Wasze posty to odechciewa mi się na rowerze jezdzic :(


Ta, żal niektórych ludzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 13:12 
Cytuj  
DO lasu jeździcie sami czy z ekipą jakaś ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 13:25 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Jak czytam Wasze posty to odechciewa mi się na rowerze jezdzic :(


Ta, żal niektórych ludzi.

To nie Ty czasami kupiles rower za 5 kafli? ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 13:27 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
DO lasu jeździcie sami czy z ekipą jakaś ?


No ja mam mala ekipe, ale chlopaki lubia 60km nawet zrobic w 2h, takze po prostu rzadko z nimi jezdze. Staram sie jezdzic te 30km dziennie, a oni robia niestety 1 raz w ciagu tygodnia ale za to konkretny a to mi srednio pasuje.

W 90% czasu uciekam sam do lasu.

cypis napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Jak czytam Wasze posty to odechciewa mi się na rowerze jezdzic :(


Ta, żal niektórych ludzi.

To nie Ty czasami kupiles rower za 5 kafli? ;]


No 5 nie ;P Rufen ma kone za 5 ;P ja mam za 5 z calym sprzetem ;P

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 13:57 
Cytuj  
Ok need your expertise ;)

Rower, taki do hmm 1500-1800zl, ma utrzymac do 115kg.
Tryb jazdy glownie miasto, chodniki,. sciezki rowerowe i raz na tydzien jakies szutrowki, polne drogi, nic wyczynowego.

Jakis wytrzymaly, zeby sie nie rozpadl po pierwszym krawezniku :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 24 cze 2011, 14:29 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 14:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Gleader napisał(a):
DO lasu jeździcie sami czy z ekipą jakaś ?


No ja mam mala ekipe, ale chlopaki lubia 60km nawet zrobic w 2h, takze po prostu rzadko z nimi jezdze. Staram sie jezdzic te 30km dziennie, a oni robia niestety 1 raz w ciagu tygodnia ale za to konkretny a to mi srednio pasuje.

W 90% czasu uciekam sam do lasu.

Takie kręcenie ile fabryka dała nie jest dobre, chyba że dla sprintera który następnego dnia nie wsiądzie na rower. Przy dużym wysiłku energia wytwarzana jest w mięśniach w sposób beztlenowy i ubocznym skutkiem jest powstawanie kwasu mlekowego (i potem "zakwasów). Organizm się przyzwyczaja i próg mleczanowy (od którego zaczyna się przemiana beztlenowa) się obniża. Dla zwykłej jazdy lepiej trzymać się przemian tlenowych - nie ma następnego dnia takiego zmęczenia mięśni, a dystans do pokonania jest znacznie większy. Stopniowo organizm się przyzwyczai i będzie można jeździć ze znacznie większą prędkością bez zmęczenia następnego dnia.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 14:11 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ok need you expertise ;)

Rower, taki do hmm 1500-1800zl, ma utrzymac do 115kg.
Tryb jazdy glownie miasto, chodniki,. sciezki rowerowe i raz na tydzien jakies szutrowki, polne drogi, nic wyczynowego.

Jakis wytrzymaly, zeby sie nie rozpadl po pierwszym krawezniku :wink:


http://kellysbike.com/index.php?id=pl_p ... cat_id=271

http://www.skiteam.pl/rower/Cube/aim/

Spróbuj poczytać o tych. Firmy są dość znane, cenione, możesz jeszcze poszukać Gianta w tej cenie. Generalnie staraj się unikać marketowego shitu i kup markowy rower, z serwisem w swoim mieście tak żeby mieć wszystko na miejscu. Mi się bardzo podobają Cuby, wizualnie i mają jeden z najlepszych stosunków cena/jakość.

Isengrim napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Gleader napisał(a):
DO lasu jeździcie sami czy z ekipą jakaś ?


No ja mam mala ekipe, ale chlopaki lubia 60km nawet zrobic w 2h, takze po prostu rzadko z nimi jezdze. Staram sie jezdzic te 30km dziennie, a oni robia niestety 1 raz w ciagu tygodnia ale za to konkretny a to mi srednio pasuje.

W 90% czasu uciekam sam do lasu.

Takie kręcenie ile fabryka dała nie jest dobre, chyba że dla sprintera który następnego dnia nie wsiądzie na rower. Przy dużym wysiłku energia wytwarzana jest w mięśniach w sposób beztlenowy i ubocznym skutkiem jest powstawanie kwasu mlekowego (i potem "zakwasów). Organizm się przyzwyczaja i próg mleczanowy (od którego zaczyna się przemiana beztlenowa) się obniża. Dla zwykłej jazdy lepiej trzymać się przemian tlenowych - nie ma następnego dnia takiego zmęczenia mięśni, a dystans do pokonania jest znacznie większy. Stopniowo organizm się przyzwyczai i będzie można jeździć ze znacznie większą prędkością bez zmęczenia następnego dnia.


Wiem, dlatego nie jeżdżę z nimi bo uważam to za kompletnie bezsensowną jazdę. Przez 6 dni nic nie robisz, w jeden dzień próbujesz nadrobić te 6 dni, mija się to z celem kompletnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 14:16 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ok need you expertise ;)

Rower, taki do hmm 1500-1800zl, ma utrzymac do 115kg.
Tryb jazdy glownie miasto, chodniki,. sciezki rowerowe i raz na tydzien jakies szutrowki, polne drogi, nic wyczynowego.

Jakis wytrzymaly, zeby sie nie rozpadl po pierwszym krawezniku :wink:

Kup cos markowego z nizszych modeli. Celuj w osprzet klasy alivio, ewentualnie deore ale to moze byc drozej. Poszukaj moze cos z poprzednich lat, czesto sa rabaty, moze byc troche pozno na to.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 14:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Poszukaj moze cos z poprzednich lat, czesto sa rabaty, moze byc troche pozno na to.


Ogolnie rower najlepiej kupowac pod koniec sierpnia lub we wrzesniu, wtedy juz sa fajne promocje (czesto -20% -30%), ale jeszcze wszystkie fajniejsze rowery nie sa wyprzedane. ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 14:48 
Cytuj  
no niby tak, ale wtedy całe lato nie będzie jeździć hehe :] .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 78  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.