mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 10:40 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Gej Trip?



Nie, normalny meski wyjazd.
A co chciales sie wybrac na ruchanie chlopaczkow? Szukaj na gejforach, pewnie kogos znajdziesz chetnego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 10:44 
Cytuj  
Nie no, przeciez Tajlandia jest mekka nieletniej prostytucji;). No ale nie wazne, tak sobie zazartowalem ;<.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 10:56 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tiomor napisał(a):
Gej Trip?



Nie, normalny meski wyjazd.
A co chciales sie wybrac na ruchanie chlopaczkow? Szukaj na gejforach, pewnie kogos znajdziesz chetnego.


przeciez nie wyrywasz i nie ruchasz to co tam bedziesz robil ?:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 11:32 
Cytuj  
Apropo Batmana:
Na forach dla geeków, się mówi coś o tym że w nowym Batmanie ma być Bane, i rozwalony kręgosłup mrocznego rycerza z komiksu "Knightfall". To wszystko po analizie tytułu i tego plakatu. Jeśli to prawda, to się hypeuje bo to jedna z najlepszych historii nie tylko Batmana, ale i komiksu w ogóle.

Edit - Spoiler Trailera:

Cytuj:
No i stało się. Jedno z kin Wielkiej Brytanii puściło wcześniej trailer do najnowszego Batmana. Plotki mówią, że ma być on pokazany dopiero przed premierą najnowszego Pottera. Tymczasem wiemy już z jakich scen będzie się składał (za CBM):

Trailer zaczyna się od loga studia z niebieskimi płomieniami Mrocznego Rycerza. Pokazane są jakieś budynki.

Napis: KAŻDY BOHATER MA SWOJĄ PODRÓŻ.

Scena z pierwszej części kiedy Bruce wędruje po wiosce w poszukiwaniu Ra's.

Napis: KAŻDY BOHATER MA SWÓJ KONIEC.

Głos Ra's: Jeśli uczynisz z siebie kogoś więcej niż zwykłego człowieka. Jeśli poświęcisz się by stać się idealny. I staniesz się całym sobą czymś większym. Legendą panie Wayne... LEGENDĄ!

Napis: EPICKIE ZAKOŃCZENIE

Scena z Gordonem w szpitalu. Poważnie cierpi, ma na sobie maskę tlenową. Mówi do kogoś: Zaczęliśmy to razem, lecz ty zniknąłeś... Teraz Zło powstało. Batman... MUSI wrócić.

Bruce: Co jeśli on już nie istnieje?

Gordon coś mówi, jednak ciężko wychwycić co dokładnie. Ujęcie na batmobil. Szybkie ujęcie na Gordona i przejście na twarz Bane'a

Scena widoczna na plakacie.

Napis: THE DARK KNIGHT RISES

Spotkanie Bane'a z Batmanem. Koniec


Pojawiły się już jednak plotki, że nie ma tam napisów, a Bane grożąc pięścią Batmanowi zaprasza go do walki. Musimy poczekać na koniec tygodnia, aż trailer wypłynie do sieci.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lip 2011, 11:41 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 11:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mrynar napisał(a):
tiomor napisał(a):
Gej Trip?



Nie, normalny meski wyjazd.
A co chciales sie wybrac na ruchanie chlopaczkow? Szukaj na gejforach, pewnie kogos znajdziesz chetnego.


przeciez nie wyrywasz i nie ruchasz to co tam bedziesz robil ?:)


zwiedzal miejsca :) Chodzil do barow:

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 12:01 
Cytuj  
tylko nie zrob tego co zrobil ten typek w kac vegas 2...
puknal ..wiesz kogo wiesz z czym:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 12:04 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
tylko nie zrob tego co zrobil ten typek w kac vegas 2...
puknal ..wiesz kogo wiesz z czym:>


To raczej jego pukneli. Wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac! ;) Tam ladyboye sa tak zrobieni, ze ciezko rozpoznac, pewnie szczegolnie po pijaku.


Troche sie offtop zrobil przez tego kaca w Bagkoku. btw oba kace maja fajne soundtracki.

Trzeba wrocic do tematu:

Bank Job - 10/10 kiedys ogladalem kawalek sciagnietego, teraz kupilem na DVD i odrazu trafil na polke z moimi ulubionymi filmami. Uwielbiam takie kino.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 12:21 
Cytuj  
Szacun dla Nolana za to, ze chce zamknac Batmana w trylogii.

btw ogladalem jego filmografie i jedngo filmu nie ogladalem:

Prestiz z 2006 roku. Fajna obsada, musze to kupic.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 12:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Szacun dla Nolana za to, ze chce zamknac Batmana w trylogii.

btw ogladalem jego filmografie i jedngo filmu nie ogladalem:

Prestiz z 2006 roku. Fajna obsada, musze to kupic.


To obejrzyj jak najszybciej. Rewelacyjny film ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 22:44 
Cytuj  
ostatnio wyszlo mase gowna nie do ogladania , ale jest jedna perelka "Ironclad" czyli jak zrobic medieval film zajebiscie , jest gore , odcinane konczyny , krew , mocne sceny walki , i wyjasnienie co sie dzialo po podpisaniu Magna Carta

w chuj dobre


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 22:59 
Cytuj  
Czyli trailer Batmana w piątek może być już w sieci? Jak znajdziecie to wklejcie koniecznie, też się tym jaram ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2011, 23:24 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ostatnio wyszlo mase gowna nie do ogladania , ale jest jedna perelka "Ironclad" czyli jak zrobic medieval film zajebiscie , jest gore , odcinane konczyny , krew , mocne sceny walki , i wyjasnienie co sie dzialo po podpisaniu Magna Carta

w chuj dobre


mowisz? zobaczymy ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 01:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja laduje w Bangkoku, pobede tam pare dni, pare dni w Phuket
Bangkok trzeba niestety znać, żeby się nie zanudzić. Ja byłem dwa razy z czego pierwszy pobyt się skończył na Khaosan Road i popierdalaniu tuktukiem po mieście zwiedzając jakieś świątynie, pałace i posągi buddy. Drugi raz jak byłem to mi czas organizował znajomy Taj. W takie miejsca mnie ciągał że czasem byłem posrany ze strachu i w życiu bym tam sam się nie wybrał, ale nie żałuję. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale takie rzeczy widziałem i przeżyłem, że niejeden film by można nakręcić ;)
Phuket to chujnia z grzybnią, taka ich Łeba, szkoda na to czasu i kasy, jest zajebiście dużo fajniejszych i tańszych miejsc.
Niestety Tajlandia się skomercjalizowała totalnie przez ostatnie lata. Ponoć niebo i ziemia w porównaniu z tym co było z 10 lat temu :har: Ale fajny kraj, siedziałem tam ponad miesiąc i nie żałuję żadnego dnia ;) Tylko generalnie najlepiej przewodnik wyjebać w pizdu i iść na żywioł :) No i nie ma co ukrywać, że tam głównie jeździ się w jednym celu... ja tam pojechałem z kobitą a jak się skończyło to wtajemniczeni wiedzą.... ale kurwa było warto ;) Tajlandia jest jednym z potencjalnych miejsc gdzie chcę kupić chatę i spędzić wczesną emeryturę ;) Tylko kurde jak człowiek za dużo jeździ po świecie to potem wszędzie go ciągnie, wpierw miałem zajawkę na azję, potem amerykę południową, australię, a w sierpniu lecę kirgistan, uzbekistan, pakistan ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 01:46 
Cytuj  
Co do Tailandii

Jakbys chcial sobie pocpac to tylko podczas http://fullmoonparty-thailand.com/ - istnieje ciche przyzwolenie. W innych wypadkach trzymaj sie z dala bo szkoda byloby spedzic reszte zycia z umiesnionymi Tajami w pudle.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 14:35 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Czyli trailer Batmana w piątek może być już w sieci? Jak znajdziecie to wklejcie koniecznie, też się tym jaram ;o

https://www.facebook.com/video/video.ph ... 8111641588


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:39 
Cytuj  
Bronson jako Bane fuck yeah ,trzeba się szykować na kawał dobrego kina.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:44 
Cytuj  
http://sherlockholmes2.warnerbros.com/index.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 20:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ostatnio wyszlo mase gowna nie do ogladania , ale jest jedna perelka "Ironclad" czyli jak zrobic medieval film zajebiscie , jest gore , odcinane konczyny , krew , mocne sceny walki , i wyjasnienie co sie dzialo po podpisaniu Magna Carta

w chuj dobre


Dzięki! Obejrzałem 30 minut i już uważam ten film za świetny. Zajebisty klimat.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 21:20 
Cytuj  
hanna...

nuda, plastikowe walki, ogolenie film jak streszczenie ksiazki... oklepany pomysl i do tego jeszcze w kepskiej versji.

dam 5/10 ze wzgledu na to ze widzialem gorsze filmy.


_________________
oumn da lololegend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2011, 22:16 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos juz polecal w tym temacie stary (ale jary) film Paula Verhovena Flesh+Blood (Ciało i Krew) z Rutgerem Haurem:
http://www.youtube.com/watch?v=0VOy1JZBH5c

Film opowiada o grupie najemnikow walczacyc w renesansowej Italii. Ten rozdzial historii do czasow Borgias byl chyba omijany przez kinematografie, a szkoda bo jest bardzo ciekawy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.