mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 21:51 
Cytuj  
Czy ktos moze gral w ta gierke ? jezeli by sie ktos taki znalazl to moze mogl by cos naskrobac w wolnej chwili : jak wrazenia i czy warto kupic wogole?

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 00:35 
Cytuj  
Tak gralem w FL, i hmm co moge powiedziec...? Wedlug mnie gra jest dobra a nawet b.dobra , jezeli nie zwykles uzywac walkthrough itp to grac mozna dluugo i jest naprawde ciekawa .. Grafika jest dopasowania w sumie bardzo dokladnie a i co do muzyki nie mam zastrzezen , co do interfejsu to po nieduzym czasie sie przyzwyczaisz i jest calkiem cool ..;] Gra jest duza (duzo planet i misji nie mowiac o watku glownym )... co jeszcze hmm aha Multiplayer jest tez calkiem dobze zrobiony o ile ma sie stalke bo tak to nawet nie ruszac ( servery max 64 osoby o ile dobze pamietam) ... Hmm no to tyle na teraz , jak masz jakies konkretne pytania to wal postaram sie odpowiedziec ...

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 09:47 
Cytuj  
Dzieki za info, gralem w demko i tez mi sie bardzo podobalo, ale najwazniejsze czy nie nudzi sie szybko bo z tego co widzialem to misje sa dosyc malo zroznicowane- generalnie chodzi mi o miodnosc tej gierki i czy akcja nie jest liniowa? (i czy wciaga tak jak kiedys frontier na przyklad :smile: )

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 12:18 
Cytuj  
Czy sie nie nudzi ..hmm no ja gralem tylko kilka dni bo musialem formata robic wiec nie moge stwierdzic ze pozniej sie nie nudzi ale mi sie gralo calkiem fajowo ... Fabula gry jest ciekawa (przynajmniej do mometu w ktorym skonczylem ) ..Wedlug mnie gra jest miodna a co do porownania frontiera do tego to neistety nie moge poniewaz nie gralem w frontiera (wiem okrylem sie wlasnie hanba hehe;) ..powiem tyle ze gra napewno jest warta sprobowania bo to zalezy od gustu osoby czy sie spodoba czy nie ...;]

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 18:54 
Cytuj  
Kupie sobie napewno :smile: , swoja droga szkoda ze nie ma wersji na pleyaka 2 tam pewnie by graficzka masakrowala, ale na pc-ta tez jest konkrecik :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 22:08 
Cytuj  
Napisalem do tego recenzje, ale postaram sie ujac w kilku slowach.

Plusy:
- ladna grafika
- ciekawa fabula
- czerpie pomysly od najlepszych w swoim gatunku
- wygodny interface
- dynamiczne walki
- roznorodnosc uzbrojenia
- dosc malo kasy (nie stac Cie na wszystko)

Minusy:
- liniowa fabula (i jeszcze krotka smycz)
- prymitywny handel (brak zmian cen)
- za łatwa (jak dla mnie)
- sztuczne ograniczanie dostepu do zaawanowanego sprzetu, przez tzw. 'tech level'

Ogolnie: Polecam, jak ktos lubi kosmiczne symulatory.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 22:58 
Cytuj  
A mialo byc tak pieknie przed chwila... Szkoda ze spieprzyli to co najbardziej wciaga w gierce (przynajmniej mnie) Liczylem ze zrobia gierke wlasnie nie liniowa z rozwinietym watkiem chandlowym a nie kolejna strzlanke po kosmosie :sad: microsoft sux :/

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 23:25 
Cytuj  
Coval , hmm no nie dokonca bo na sieci wlasnie glownie chodzi o to ze sa dynamiczne zmiany cen na rynku , wiec jak ktos ma stalke to ten minus w sumie odpada ..:smile: Bo na sieci mozna robic z tego co pamietam (ale moge sie mylic) glowna fabula tez ..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.