mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:04 
Cytuj  
Nie maja recordow na was ale juz maja wasze IP i sie wam przyjrza. Ja tez kliknalem hue hue hue ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:07 
Cytuj  
na tym ip to ściągnąłem ze dwa razy darkfalla, patcha do eu3 i chyba tyle. Od dawna staram się nie korzystać torrentów i nie mam pojęcia jak dalej można tego używać do ściągania piratów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:52 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
pobieraczek.pl ?


nie normalny film dostalem wezwanie na policje itd. ale zaplacilem i po sprawie. z torentow nie z zadnego pobieraczka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 16:20 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
White Trox napisał(a):
pobieraczek.pl ?


nie normalny film dostalem wezwanie na policje itd. ale zaplacilem i po sprawie. z torentow nie z zadnego pobieraczka.


tos sie dal zeskamowac.

moj starszy tez to dostal i niezle spanikowal. kazalem mu totalnie olac i potem wyszlo ze to scam ;).


anyways u mnie dobre jaja sa. kilka plikow ktore sciagnalem, i masa takich o ktorych nie slyszalem nigdy lol.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 16:39 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Piszpan napisał(a):
White Trox napisał(a):
pobieraczek.pl ?


nie normalny film dostalem wezwanie na policje itd. ale zaplacilem i po sprawie. z torentow nie z zadnego pobieraczka.


tos sie dal zeskamowac.

moj starszy tez to dostal i niezle spanikowal. kazalem mu totalnie olac i potem wyszlo ze to scam ;).


anyways u mnie dobre jaja sa. kilka plikow ktore sciagnalem, i masa takich o ktorych nie slyszalem nigdy lol.


sami normalnie fachowcy. jak dostajesz cos takiego to policja ma obowiazek zabezpieczyc dowody (kompuetry) do ekpertyzy i oddadza po sprawie w sadzie. to moglbym od razu firme zamykac. powinni wrecz nalot mi zrobic na firme bo sprawe prowadzil juz prokurator. takze wybacz ale nie skorzystal bym tak czy siak z twojej dobrej rady :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:14 
Cytuj  
Ta strona nie zlicza audio/video, tylko gry/programy. Przynajmniej na moim mldonkeyu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:24 
Cytuj  
Jak ciagniesz z prywatnych trackerow to chuja tam będzie. Zreszta po co się męczyć, jak konta filesonic można za 1.5zl kupic..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ta strona nie zlicza audio/video, tylko gry/programy. Przynajmniej na moim mldonkeyu ;)

X.


Tez audio/video, ma moje filmy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 17:55 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=64496

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 18:21 
Cytuj  
We have no records on you. BitComet + zmienne ip. Sorry folks.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 22:04 
Cytuj  
I co, myślicie że zmienne IP albo filesonic wam dupę uratują jak się ktoś za was zabierze? Wasz dostawca usług internetowych ma obowiązek przetrzymywać historię kto i w jakim przedziale czasowym posiadał dany adres IP. Nie ma też co liczyć że firmy oferujący proxy storage albo shadow proxy będą wam chronić plecki, niedawno był artykuł jak kilku piratów na tym wpadło. Oczywiście to jak długo nasze dane leżakują na serwerach to już inna kwestia. W Polsce jak na razie nie ma zbyt wielkiego ciśnienia ale jak tylko przemysł fonograficzny i podmioty zarządzające własnością intelektualną zaczną sponsorować policji nagrody/sprzęt to się chłopakom może zachcieć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:29 
Cytuj  
http://www.dobreprogramy.pl/Kto-jest-be ... 29316.html


Hehehe.

Cytuj:
I co, myślicie że zmienne IP albo filesonic wam dupę uratują jak się ktoś za was zabierze?

Pewnie nie. Ale operator internetu NIE MA OBOWIĄZKU udostępnić moich danych. A to oznacza, że jesli ktoś nie będzie bezpośrednio podglądał mojego ruchu w internecie, to NIE MA żaadnych podstaw aby takie dane wyciągnać od operatora.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.dobreprogramy.pl/Kto-jest-bez-winy-niech-pierwszy-pokaze-co-sciaga,Aktualnosc,29316.html


Hehehe.

Cytuj:
I co, myślicie że zmienne IP albo filesonic wam dupę uratują jak się ktoś za was zabierze?

Pewnie nie. Ale operator internetu NIE MA OBOWIĄZKU udostępnić moich danych. A to oznacza, że jesli ktoś nie będzie bezpośrednio podglądał mojego ruchu w internecie, to NIE MA żaadnych podstaw aby takie dane wyciągnać od operatora.


styknie ze razem z gra programem filmem bedzie chujostwo ktore samo zrobi ladny raporcik o tym co robisz. nie wiem jak to dziala ale nawet z filmem mozna sciagnac takie ustrojstwo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:28 
Cytuj  
ale nawet z filmem mozna sciagnac takie ustrojstwo.

rofl


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 23:40 
Cytuj  
Venan napisał(a):
I co, myślicie że zmienne IP albo filesonic wam dupę uratują jak się ktoś za was zabierze? Wasz dostawca usług internetowych ma obowiązek przetrzymywać historię kto i w jakim przedziale czasowym posiadał dany adres IP. Nie ma też co liczyć że firmy oferujący proxy storage albo shadow proxy będą wam chronić plecki, niedawno był artykuł jak kilku piratów na tym wpadło. Oczywiście to jak długo nasze dane leżakują na serwerach to już inna kwestia. W Polsce jak na razie nie ma zbyt wielkiego ciśnienia ale jak tylko przemysł fonograficzny i podmioty zarządzające własnością intelektualną zaczną sponsorować policji nagrody/sprzęt to się chłopakom może zachcieć.


I ty myslisz ze ISP bedzie tak latwo wydawal info o uzytkownikach, w takich liczbach?

Chyba Cie pojebalo. Lecz sie na paranoie.

Business, understand it.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 00:05 
Cytuj  
juz wydaja bez wiekszych ceregieli.
wystarczy isc na policje, zglosic sprawe, policja wystepuje do isp i po sprawie.
serio, zorientuj sie troche nefastus.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:39 
Cytuj  
To ściema jakaś jak powstał temat pokazywało że 2 odcinki dextera mam ściągnięte, a teraz patrze to nie ma nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wystarczy isc na policje, zglosic sprawe, policja wystepuje do isp i po sprawie.


Bzdura. Sprawa musi trafić do Sądu, jak Sąd się podejmie to wtedy wydawany jest nakaz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:52 
Cytuj  
nie musi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:53 
Cytuj  
Ach przepraszam Mendolku, źle się trochę wyraziłem. Sprawa nie musi trafić do sądu, ale Policja MUSI wystąpić do Sądu po nakaz.


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 14:55 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.