mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 03:03 
Cytuj  
Finał sezonu Dextera mnie zmiażdżył. Niby się tego spodziewałem, ale i tak było zajebiście :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 03:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Finał sezonu Dextera mnie zmiażdżył


ditto, odcin w sumie sucharowy i nic nie zapowiadało TAKIEGO ULTRA PIERDOLNIECIA...best finale ever :lol: w koncu cos sie ruszy w oklepanej formule na theme sezonu, teraz wyciagaja te grubsze asy z rekawa, myslalem ze napisze tu koment w stylu I R disappoint ale jedna scena zmienia wszystko 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 10:29 
Cytuj  
Co do dextera to jak ktos na poprzedniej stronie zauwazyl - zapewne w kolejnym sezonie z tego "ultra pierdolniecia" zostanie delikatne pierdniecie.

Dla mnie to tani chwyt z ktorego rownie dobrze mpze gowno wyniknac i tak naprawde niz sie nie zmieni w tym slabym juz serialu a napewno daleko mi do bycia zmiazdzonym:P

To taka podpucha dla naiwnych.(to samo byo w poprzednim sezonie castle, house,itp itd )

Homeland calkiem calkiem ale im wiecej wiadomo tym ie robi nudniej:P

Luck - nowy serial hbo, zapowaida sie swietnie

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 11:43 
Cytuj  
Vercin napisał(a):

Luck - nowy serial hbo, zapowaida sie swietnie


Dzięki za hint. Scenariusz napisany przez gościa od Deadwood i NYPD Blue, do tego Michael Mann i Dustin Hoffman. Może być nieźle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 15:39 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
slabym juz serialu

Powiedziałbym co jest słabe, ale się powstrzymam.
Dextera akurat ogląda się zawsze z przyjemnością - nawet Rita nie była taka zła, najgorsze odcinki to z tą jebniętą, wychudzoną brunetką bez cycków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 15:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Vercin napisał(a):
slabym juz serialu

Powiedziałbym co jest słabe, ale się powstrzymam.
Dextera akurat ogląda się zawsze z przyjemnością - nawet Rita nie była taka zła, najgorsze odcinki to z tą jebniętą, wychudzoną brunetką bez cycków.


Ostatnie dwa sezony są do dupy.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 16:03 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):

Ostatnie dwa sezony są do dupy.

^this

Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 18:27 
Cytuj  
Niestety, Dexter schodzi na psy już od dłuższego czasu, właściwie pisanie fajnego scenariusza i interesujących postaci skończyło się na Trinity, to był chyba 4 sezon?

Uwaga spoilery dot. finału 6 sezonu Dextera!






Zazwyczaj nie jestem gościem, który czepia się detali w serialu telewizyjnym jeśli oglądam dla przyjemności ale ilość gównianego scenariusza w samym ostatnim odcinku mnie zdenerwowała bo na litość boską, "czekaliśmy z otwarciem mieszkania gdzie zgłoszono podwójne morderstwo aż przyjedzie spec od krwi" było absurdalne do potęgi n-tej. Nie wspominając o rozwalaniu ściany młotkiem w pokoju obok- nikt nic nie słyszał, of course, fucking of course.

Dex przemycający Travisa do samochodu w środku dnia w drapaczu chmur należącym do jakiejś firmy. Kamery, ochrona? Jakie kamery, jaka ochrona?

Dex wykańczający Travisa w miejscu gdzie Deb kazała mu iść i gdzie można go łatwo znaleźć. "Oh God" indeed.

Przynajmniej mają fajny wątek na początek następnego sezonu jeśli tego nie oleją w jakiś durny ale wygodny dla fabuły sposób. (np Debra się potyka z szoku, wali głową w bruk i dostaje amnezji- w sumie na tym etapie by mnie to nawet nie zaskoczyło) Modlę się tylko aby następnym przeciwnikiem Dextera tym razem nie został aplikant bo byłby jeszcze słabszy po grupie gwałcicieli z guru i Travisie.



Uwaga koniec spoilerów dot. finału 6 sezonu Dextera!








Chcę w moim Dexterze znów takich charakternych postaci jak Doakes, Arthur Mitchell, Brian Moser (fajny myk w środku sezonu, który niepotrzebnie i za szybko olano) czy nawet Liddy który był milion razy ciekawszy niż Joey McDouche Quinn. Ale pewnie nie dostanę. :(


Ostatnio edytowano 20 gru 2011, 18:36 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 18:29 
Cytuj  
Więcej spoilerów


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 20:46 
Cytuj  
Prosze bardzo;)
Spoilerzzzz
Imo Dex walnie przerazajaca historie, jak to omal nie zginal Harrison. I on, jako ojciec musial wziac sprawy w swoje rece. Biorac pod uwage to, ze Deb juz raz w sumie puscila Dextera (tylko nie wiedziala, ze to on) - zrobi to ponownie. W koncu skoro puscila 'obca osobe', to tym bardziej pusci swojego brata, ktorego na dodatek kocha.

Ogolnie sezon jednak troche slaby. Lepszy niz poprzedni, ale wciaz to nie to.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 00:14 
Cytuj  
Na IMDB ktoś sobie fajne jaja robi:

DEXTER

Season 7, Episode 1: Doakes Returns
Original Air Date—????

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 00:49 
Cytuj  
Moze ten nowy czarnuch bedzie nowym Doakes'em ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 01:19 
Cytuj  
nvm

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 07:36 
Cytuj  
Juz wiadomo co bedzie w sezonie 7mym.
SPOILERZ KURRRRRRRDE
Dexter zabija Deb. W poprzednich dwoch sezonach widzielismy, ze Dex zaczal zabijac po wplywem emocji - teraz jest podobnie. Caly watek o milosci Deb do Dextera byl tylko zmylka, abysmy mysleli, ze Deb i Dex jakos sie dogadaja. Nic z tego.
Dexter nie chce, zeby jego siostra skonczyla na dnie zatoki, wiec gwalci zwloki (przez gumowa rekawiczke!) pozorujac tym samym zabojstwo na tle seksualnym. Nikt, nie bedzie podejrzewal brata, o to, ze zgwalcil siostre, nie?
Zabojstwo Deb pociaga za soba pewne konsekwencje:
przedewszystkim oznacza ostateczne zwyciestwo brata Dextera i to on od tej pory towarzyszy Dex'owi, zamiast ojca.
druga sprawa; Dexter o smierc Deb nie obwinia wlasnej glupoty, a Boga. Jak najlatwiej dosiegnac Boga? To proste - zabijac jego dzieci.
Od tej pory kazdy odcinek to mini-Pila, Dex zabija coraz brutalniej, a serial dostaje nowe godziny emisji (pozno w nocy). Mimo to ogladalnosc gwaltownie wzrasta.
W polowie sezonu Dex dochodzi do wniosku, ze to wszystko za malo, a scenarzysci wyciagaja asa z reka: asystent Masuki, milosnik odcietych rak, programista i hacker w jednym, dolacza do Dextera. W finale, wlamuja sie do systemu sterujacego bronia nuklearna i odpalaja rakiety.
Religijny swir z poprzedniego sezonu mial racje: Dexter to bestia. Tyle, ze jest juz za pozno - swiat umiera, pograza sie w nuklearnym chaosie.
Zegnaj Dexter, witaj Fallout.
W s01e01 mlody Harrison opuszcza rodzinna krypte, aby....

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 10:21 
Cytuj  
kurwa, chcialbym, zeby to byla prawda.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 10:56 
Cytuj  
Jeśli ktoś jest przekonany ze nastepny sezon Dextera bedzie zajebisty ze wzgledu na koncowke tego, to sugeruje wrocic pamiecia do tego jak skonczyl sie sezon 4., jak wygladaly zajawki do 5. i jak to wszystko sie skonczylo... :roll:

Dla mnie Deb im dalej w sezon tym bardziej irytujacym charakterem sie stawala. Moglaby sie w sumie uderzyc w ta glowe...
A koncowka tak naprawde nie jest niczym zaskakujacym dla tych ktorych czytali ksiazki :)

Z innej beczki - czy ktos tutaj oglada American Horror Story?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 12:30 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Z innej beczki - czy ktos tutaj oglada American Horror Story?

Ogladam, ale na Foxie, nie z torrentow, wiec jestem troche do tylu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 12:30 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Z innej beczki - czy ktos tutaj oglada American Horror Story?


Yep :) Nawet wspominalem juz jakis czas temu. Dzisiaj final 1 sezonu :] Jak ktos nie zna to polecam. Nie jest to tak naprawde horror straszny, ale drama dobra.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 14:20 
Cytuj  
The Cleaner.
Nie widziałem, żeby ktoś tu polecał a po 4 odcinkach tego serialu jestem zmiażdżony totalnie.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 14:42 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Vejitta napisał(a):
Z innej beczki - czy ktos tutaj oglada American Horror Story?


Yep :) Nawet wspominalem juz jakis czas temu. Dzisiaj final 1 sezonu :] Jak ktos nie zna to polecam. Nie jest to tak naprawde horror straszny, ale drama dobra.

o wlasnie dziwilem sie czemu jeszcze ostatniego odcinka nie ma ,zapomnialem ,ze wychodzi pozniej niz reszta seriali


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.