mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:23 
Cytuj  
No Boni potwierdził, Acta będzie podpisana, a retyfikacja niby za rok. Tylko skoro w UE to przeszło tylnymi drzwiami to tym bardziej u nas korzystajać z jakieś afery to przegłosują nie informując opinii publicznej. Tusk i P.O. mająu mnie przesrane od teraz moj głos ma Palikot.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:24 
Cytuj  
Widziałem w weekend wywiad na polsacie z rzecznikiem wikipl. Pani redaktorka ze 4 razy wspomniała że "mamy czas, bo termin ostateczny jest koło 2013" więc jest ok i zajebiście w sumie, a tu im raban robią o jakiś internet do przeglądania blogasków i wysyłania mejli.

O takich pierdołach jak leki generyczne i zboże GMO nie wspominając.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:30 
Cytuj  
Ty się martw o chemie jaka codziennie zjadasz. Poźnej starości i tak nie dozyjemy nasz rząd o to zadba :D Są tu na forum dietetycy? Niech się wypowiedzą czym się faszeruje pratycznie każdy produkt spożywczy.

Ja się mocno zdziwiłem ,że np: w ciastkach z MC sracza nie ma jabłek tylko ziemniaki nasączone chemią.


Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 20:11 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:50 
Cytuj  
Wpierw podpiszą, a potem będą analizować co podpisali. Tylko w tym chorym kraju jest to mozliwe.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:54 
Cytuj  
nie trzeba byc dietetykiem, zeby ogarnac ze mamy do wyboru jedzenie gowniane i to troszke lepsze.

przyklad: wedliny - mamy naprzyklad Swojskie Jadlo gdzie kilo czegos jest 3-4 razy drozsze od Tarczynskiego czy innych znanych wedliniarzy.
tylko ze w SJ masz kilo produktu z powiedzmy 1.3k miesa, a u innych kilo produktu z 700 gram miesa, a reszta to solanki wstrzykiwane dla powiekszenia objetosci. ofc nie ma co nawet wspominac o glutaminianie bo przeciez wedzenie na dymie to strata czasu, lepiej jebnac substytuty.

i mimo, ze produkt pierwszy jest duzo lepszy to i tak prawdopodobnie pochodzi z gownianego miesa, bo przeciez trzeba zwierzyne faszerowac gownem, zeby szybciej roslo i jakos sie trzymalo w beznadziejnych warunkach bytowych.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:59 
Cytuj  
http://www.joemonster.org/filmy/41429/C ... mentsStart

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 20:17 
Cytuj  
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kto-dostal-Zlote-Blachy-2011-2474226.html
8)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 20:26 
Cytuj  
Cytuj:
Na szczególną uwagę zasłużyły działania przeciwko portalowi www.fanaticdvd.pl nielegalnie rozpowszechniającemu skopiowane okładki do płyt DVD.

gj

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 20:39 
Cytuj  
Kurwa mać wszystkich tych gliniarzy po 40 z łysymi pałami i bębnami od browara to bym wypierdolił do obozu pracy.Jebani decydenci ,podejmujący chujowe decyzje ,nie ruszając dupska zza biurek.Reszta zajebistej policji biega po osiedlach spisujac małolatów za picie piwa.Kilka razy zostałem okradziony i nigdy swoich dóbr nie odzyskalem pomimo zajebistej pracy policji ;/


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 20:43 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Cytuj:
Na szczególną uwagę zasłużyły działania przeciwko portalowi www.fanaticdvd.pl nielegalnie rozpowszechniającemu skopiowane okładki do płyt DVD.

gj

Brawo. Powinni to odnotować zaraz obok walki z serwisami oferującymi zapisy nutowe piosenek

/facepalm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2012, 01:36 
Cytuj  
Właśnie mi się przypomniało :D

http://www.youtube.com/watch?v=A2XPiqhN ... ideo_title

hehe Czemu ich nie słuchaliśmy :D:D ostrzegali nas od 2008 :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 07:10 
Cytuj  
Polska podpisała umowę ACTA. Na mocy pełnomocnictwa rządu podpis złożyła ambasador RP w Tokio
ACTA musi jeszcze ratyfikować parlament

Ostatnie wolne medium padlo, zaczynamy czas cenzury i inwigilacji.


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 09:22 
Cytuj  
Nie jest tak zle, badzmy szczerzy ilu z Was czuje sie okradanych przez politukow i inne firmy? Wg tego co pisza o tym acta (przyznam sie ze nie przestudiowalem tego dokladnie :/) w koncu bedzie mozna walczyc z politykami i firmami - ja od zawsze mialem podejrzenie ze sony music polska okrada mnie z mojej wlasnosci intelektualnej i dzieki temu porozumieniu moge walczyc z nimi tylko na podstawie podejrzen :). Coz jesli sie pomyle rozumiem ze wystarczy powiedziec sorry i koniec sprawy - wkoncu rowne traktowanie dla obywateli i urzednikow :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 09:46 
Cytuj  
to chyba jeden ze sposobow usa na wyrwanie sie z kryzysu. jest firma wynajmuja firme informacyjna plus kancelarie adwokacka jest jeden film gra czy muzyka idzie w swiat powiedzmy 300k pozwow kazdy po skromne 50zl teraz nastepny film muza czy cokolwiek... wiekszosc z tego splynie do stanow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:03 
Cytuj  
Trzeba poznać choć trochę przeciwnika zanim się go znienawidzi i zacznie walczyć..

ACTA pozwala dostawcy internetowemu na blokowanie stron na które wchodzi abonent przez ich zawartość. Taki kwejk, domty itp. gdzie jest masa zdjęć, wycinek filmów czy cytatów będzie zablokowana. Dodatkowo ISP będzie widział WSZYSTKO co robi użytkownik. Jest to oczywiście czyste uproszczenie.

Ale to nie wszystko.
"Obrona patentów" będzie też obejmowała wszelkie leki genetyczne i nasiona. Żadnych "tańszych zamienników".

Z tego co słyszałem, jednak nie mam potwierdzenia to z czasem mogą też zniknąć wszelkie tanie zamienniki, nawet części do samochodów. Ogromne korporacje będą miały monopol na dany rynek.

Co do piractwa, wszystko jest ok na zachodzie. Gdyby u nas średnia płaca była tak jak tam, ok. 10k zł miesięcznie to myślę że o wiele więcej ludzi by zaczęło kupować oryginalne multimedia.
Jednak w tym cudownym kraju, po wycięciu Warszawy i okolic okazuje się że średnia płaca jest 2k PLN.
Powiecie że ok, 2k pln ale koszty życia są tańsze - Owszem, są. Jednak wszystko co importujemy (samochody, paliwo, muzykę, filmy, gry, narzędzia itp) są w tej samej ceny co u naszych zachodnich sąsiadów.

Co nasz rząd z tym robi? Wprowadza kamery i panów z pałkami do internetu oraz uśmiecha się z telewizora do zmanipulowanych Polaczków mówiąc "Jest coraz lepiej, żeby było jeszcze lepiej podnosimy vat i akcyzę"

Rząd wkurwił 4 największe grupy społeczne: kibiców, kierowców, internautów i chorych.
Tylko czekać aż cały ten pierdolony cyrk się rozpadnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:06 
Cytuj  
nic sie nie rozpadnie , ostatnie pokolenie z jajami to pokolenie moich rodzicow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
nic sie nie rozpadnie , ostatnie pokolenie z jajami to pokolenie moich rodzicow


Tez tak mysalem, ale widzac co sie powoli na swiecie dzieje, zmienilem zdanie. Moze jeszcze nie teraz, ale jakies 10-20 lat i masy sie wkurwia i wyjda na ulice wieszac za jaja. Ciekawe czy nowy system bedzie lepszy.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
nic sie nie rozpadnie , ostatnie pokolenie z jajami to pokolenie moich rodzicow


Każde pokolenie ma jaja.
Jedyna różnica jest taka że te 20 lat temu ciężko było manipulować masami, teraz kiedy jest radio i telewizja w każdym domu, coś takiego to pestka.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:46 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Co do piractwa, wszystko jest ok na zachodzie. Gdyby u nas średnia płaca była tak jak tam, ok. 10k zł miesięcznie to myślę że o wiele więcej ludzi by zaczęło kupować oryginalne multimedia.
Jednak w tym cudownym kraju, po wycięciu Warszawy i okolic okazuje się że średnia płaca jest 2k PLN.
Powiecie że ok, 2k pln ale koszty życia są tańsze - Owszem, są. Jednak wszystko co importujemy (samochody, paliwo, muzykę, filmy, gry, narzędzia itp) są w tej samej ceny co u naszych zachodnich sąsiadów.


I podpisuje się pod tym obiema łapkami. Nawet nie 10k, niech mi ktoś da 4k to nie będę widział problemu aby z tego te 600 pln miesięcznie przeznaczyć na oryginalne media (nieważne czy to będzie film, muzyka czy gra). A niestety realia są takie że każdy wykręca się słowem kryzys od podwyżek.

Nie widziałem aby ktoś poruszył temat piractwa książek - tutaj też się robi padaka, średnia cena książki jak kupowałem 2-3 lata temu to było ~30 pln. W grudniu zrobiłem sobie prezent tytułem "Snajper" przyjemność w najtańszej opcji kosztowała 45 pln.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:58 
Cytuj  
Jak wejdzie acta to i się chyba skończy piractwo książkowe ? Jeśli tak to chyba wszystkie punkty ksero padną :D A studenci bedą brać kredyty na zakup książek lol.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.