mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 02:09 
Cytuj  
Musimy porozmawiać o Kevinie.


Kurwaaaau. Gówno prawie tych samych lotów co sala samobójców. Może nie aż tak chujowe, ale wiele nie brakuje. Paskudna aktorka w roli głównej obrzydza film przez bite dwie godziny. Film reklamowany jako thriller jest zwykłym, chujowym dramatem.
Odradzam - spodoba się tylko nokiusiowi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 07:21 
Cytuj  
Ja sobie obejrzałem ostatnio te 2 planety małp nowe z 2001 remake w rezyserii Burtona i ten z 2011.

Planeta małp to chyba najgorszy film Burtona, podobno strasznie się wkurwiał jak to kręcili. Zresztą widać, że za dużo do powiedzenia w procesie tworzenia filmu nie miał bo film to fail. Mimo sukcesu kasowego nikt nie chciał zrobić sequela woleli zresetować serie. Burton powiedział, że wolałby wyskoczyć z okna niż na kręcic kolejną część - nie dziwę się.
Ocena 5/10. Fabuła bez sensu, dialogi do kitu, świat słabo przedstawiony, postacie szablonowe. Piątka tylko temu, że aż tak nie nudzi.

Za to Rise of the planet of the apes - 7/10. Jak ktoś lubi całe uniwersum planety małp to pozycja obowiązkowa. Jak nie to i tak solidny film, ale nie porywa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 08:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
candi na ciebie to nawet szkoda czasu zeby odpisywac. po prostu wpelznij spowrotem.


To nie odpisuj:P
Pozdrow swojego znajomego ze strazy granicznej. Chyba dawno sie z nim nie widziales, hehe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 08:22 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja rozumiem ze jak ty dostajesz to idziesz podkulic ogon ale widzisz sa tez inne zachowania. odpisac nie mialem jak caly dzien bylem na wyjezdzie. na plus ze juz byc moze zrozumiales jakie to weak w chuj wjezdzanie na czyjes dzieci. chociaz szczerze watpie.


Atherius napisał(a):
Dajesz piszpan może twoje dzieciaki przeczytają i czegoś się wreszcie nauczą. ;>


To ma być WJAZD NA RODZINĘ I NA DZIECI ? Chyba mylisz pojęcia i nie prowokuj mnie, żebym ci pokazał jak to na prawdę może wyglądać. ;>
Idź już szukać fajek i alkoholu w zakolach, eot.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 09:43 
Cytuj  
oh czyzbys sie zdenerwowal i chcesz pokazac mi PRAWDZIWY wjazd na rodzine. potwierdzasz tylko wszystko co napisalem. smieszny czlowieczek.

Wodka fajki w zakolach? Chyba z rana juz byles pod sklepem czy jak? Oh wait a moze ci koledzy powiedzieli (candidoser) bo ty przeciez nie kreujesz wlasnych opini tylko powielasz czyjes. Tu akurat mega fail (dzieki candidoser:D) Nastepnym razem pomysl samemu to nie jest az takie trudne.

candi tacy jak ty widze sami nie wplezaja trzeba im pomoc. Swoja droga lunisz chlopakow ze strazy granicznej czy jak? czy naprawde chciales napisac cos niby dowcipnego? swoja droga dobrze wyszlo bo przy okazji atherius swoim jakze bystrym umyslem wydedukowal ze pracuje w strazy granicznej hahahah, ot inteligent.

inna bajka ze glupio zasmiecac filmy takze jakby sie laskawca znalazl zeby do flames przeniesc bo sie calkiem fajnie rozwija i ogolnie jest przyszlosciowy flame. a dawno tu zadnego flamu nie bylo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 10:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
candi tacy jak ty widze sami nie wplezaja trzeba im pomoc. Swoja droga lunisz chlopakow ze strazy granicznej czy jak? czy naprawde chciales napisac cos niby dowcipnego?

Nie, nie lubie. Lubie za to takich aptekarzy jak ty (co wpieprzaja tabletki na fantazje). A jak przychodzi co do czego, to maja zaniki pamieci i probuja byc dowcipni.
A poza tym to przeciez miales mi nie odpisywac.
Aaa ciekawe jak chcesz mi pomoc, przeciez ty nawet zabawki dla dziecka nie potrafisz kupic:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 04:51 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Piszpan napisał(a):
candi tacy jak ty widze sami nie wplezaja trzeba im pomoc. Swoja droga lunisz chlopakow ze strazy granicznej czy jak? czy naprawde chciales napisac cos niby dowcipnego?

Nie, nie lubie. Lubie za to takich aptekarzy jak ty (co wpieprzaja tabletki na fantazje). A jak przychodzi co do czego, to maja zaniki pamieci i probuja byc dowcipni.
A poza tym to przeciez miales mi nie odpisywac.
Aaa ciekawe jak chcesz mi pomoc, przeciez ty nawet zabawki dla dziecka nie potrafisz kupic:P


nasz kozak atherius widze ze poszedl do kate. na placu boju zostales ty mientki chuju cansioser. jakos sredni z toba widze flame bo glupi jestes silnie. 99 % moich tekstow po prostu nie zrozumiesz taki chujowy flame wyjdzie jakbym pisal do menela spod sklepu, lipa. Jesli chcesz podyskutowac na temat zarobkow strazy granicznej wygrzeb moje stare posty, zacytuj wtedy moge z toba moze troche poflamowac to co teraz piszesz jest na poziomie pieska z imprezy z ktorej wlasnie wrocilem. piesek chyba zszedl bo go nie zauwazylem wracajac..;/

reasumujac cienkie to pokolenie wow/twoja stara oj cienkie. nawet nikgo nie stac na inteligentnego flame. ja swoj zakoncze po pisac w dziale filmy mi akos glupio.

aha mendol ty mientki fiucie! ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 06:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Juliusz Machulski - Kołysanka.


Danke.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 08:12 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
aha mendol ty mientki fiucie! ;)


hehe a ja za co?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 09:24 
Cytuj  
Piszpan, mam nadzieje, ze twoje dzieci beda bardziej ogarniete niz ty. A i kup moze sobie jakies kropelki na pamiec, sklerotyku.
Wiecej juz pisac nie bede, bo to byloby kopanie lezacego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 09:43 
Cytuj  
candi pierdolisz jak cipa z 10 postow. kombinujesz jak tu na doczepke cos troche zablysnac. pewnie jak kumple ruchaja panienki to ty tez stoisz na doczepke co najwyzej popatrzec.

sklerozy nie mam kropelek tez nie potrzebuje. pewnie ci chodzi o emerytury w strazy granicznej. za cholere tylko nie moge zrozumiec o co ci chodzi. moze w koncu wyrzuc to z siebie? po 10 postach juz chyba dasz rade co? czy ciagle brakuje ci sily odwagi czy tez meskosci? I uwierz mi ze sie lezacy nie czuje mimo poteznego kaca.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 10:55 
Cytuj  
chodzi o to, ze jestes aptekarz, albo lykasz kazda bzdure, ktora ktos ci sprzeda. Albo jedno i drugie.
Poza tym uzywaj wiecej cip, kutasow i textow o ruchaniu. Bedziesz fajnieszy. Dodatkowy avatar (moze Bruce Willis tym razem) tez wskazany.
To nara pizdeczko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 11:52 
Cytuj  
Wypierdalajcie z tymi smutami do Flames!!


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 12:24 
Cytuj  
50/50 calkiem dobry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 13:41 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
chodzi o to, ze jestes aptekarz, albo lykasz kazda bzdure, ktora ktos ci sprzeda. Albo jedno i drugie.
Poza tym uzywaj wiecej cip, kutasow i textow o ruchaniu. Bedziesz fajnieszy. Dodatkowy avatar (moze Bruce Willis tym razem) tez wskazany.
To nara pizdeczko.


z checia poszedlbym do flames ale nikt nie przenosi ;/

tym aptekarzem chciales mnie obrazic czy jak? no nie rozumiem wogole. a juz wogole nie rozumiem o co ci chodzi? masz jakis problem z tekstami o cipkach i kutasach i ruchaniu? widze drazliwy temat nie wnikam nawet dlaczego :) avatara mam tego od poczatku i tez nie rozumiem tego bruca? ze niby obrazic chciales w ten sposob? no i w koncu widze ze wpelzasz spowrotem, to cieszy ze wiesz gdzie twoje miejsce. nara :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 14:00 
Cytuj  
to zes mi nagadal prosto w monitor, hehe.
Dwie rady: kropelki na pamiec, bo nie pamietasz co bylo pisane kilka postow wczesniej. I dodatkowo moze nie pij tyle (cos marudziles, ze na kacu jestes). Tez zle widac na pamiec wplywa. A zreszta zamiast chlac moglbys dziecku porzadna zabawke kupic.
Swoja droga, czy ty sie przypadkiem Marcin Najman nie nazywasz? Bo co usta otworzysz to wiekszy fail.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 14:31 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
to zes mi nagadal prosto w monitor, hehe.
Dwie rady: kropelki na pamiec, bo nie pamietasz co bylo pisane kilka postow wczesniej. I dodatkowo moze nie pij tyle (cos marudziles, ze na kacu jestes). Tez zle widac na pamiec wplywa. A zreszta zamiast chlac moglbys dziecku porzadna zabawke kupic.
Swoja droga, czy ty sie przypadkiem Marcin Najman nie nazywasz? Bo co usta otworzysz to wiekszy fail.


a miales isc? ale widze potrzeba zwrocenia na siebie uwagi jest wazniejsza. ciagle nie potrafisz napisac o co ci chodzi ani odpowiedziec na jedno pytanie. czyzby to bylo spowodowane twoimi lękami przed kutasami ? Co do zabawek to moze pochwal sie co ty kupiles kiedys dziecku? a teraz juz naprawde wpelznij z tym swoim pustoslowiem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 14:45 
Cytuj  
Nie mam lekow, tylko beke z takich erotomanow-gawedziarzy jak ty:P
O co chodzi? O to, ze jestes pizdeczka zgrywajaca twardziela i w dodatku pieprzysz/lykasz glupoty.
Teraz bylo chyba wystarczajaco jasno - skuma nawet taki imbecyl z zanikami pamieci (wybiorczymi) jak ty.
Buzka Najman:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 15:01 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Nie mam lekow, tylko beke z takich erotomanow-gawedziarzy jak ty:P
O co chodzi? O to, ze jestes pizdeczka zgrywajaca twardziela i w dodatku pieprzysz/lykasz glupoty.
Teraz bylo chyba wystarczajaco jasno - skuma nawet taki imbecyl z zanikami pamieci (wybiorczymi) jak ty.
Buzka Najman:P


bla bla bla zero konkretow i czy ty przypadkiem wczesniej nie narzekales ze uzywam za czesto slowa pizda? lol zdecyduj sie idioto schizofreniku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 15:10 
Cytuj  
/facepalm
mam ci to narysowac, zebys skumal? Zreszta szkoda na to czasu, przeciez ty juz nie pamietasz o czym byla mowa 2 posty wczesniej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.