mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:33 
Cytuj  
kurwa zimno :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:36 
Cytuj  
Ty sie wez za filmy z mortala a nie jakis wspinaczek jak Ci zimno :p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:37 
Cytuj  
glosowalem na po jak ty jeszcze miales jajka nieobrosniete i wtedy uwierz mi ze nie mialo najwiekszego poparcia. nie wstydze sie tego i nie wypieram. wogole co cie tak polska polityka interesuje w stanach tak ci zle bylo? na kogo ty glosowales w polsce?

kaczy z komentem typu zalpl to idz sie lansuj na portale dla prawiczkow z opryszczka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:40 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

kaczy z komentem typu zalpl to idz sie lansuj na portale dla prawiczkow z opryszczka.


slabsze...

P.S. A tak swoje droga Piszpan , to najsmiesniejsze w tym calym pierdoleniu internetowym jest to jak ktos pisze takie teksty jak Ty -> bo jak ja cos tam robilem , to ty jeszcze wjezdzales pod kredens na wrotkach.

A suma sumarum wychodzi tak , ze jeszcze za malo chlebka pojadles i pare wiosen Ci brakuje zeby sie tak do kogos odnosic :p internet fantasy...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
glosowalem na po jak ty jeszcze miales jajka nieobrosniete i wtedy uwierz mi ze nie mialo najwiekszego poparcia. nie wstydze sie tego i nie wypieram. wogole co cie tak polska polityka interesuje w stanach tak ci zle bylo? na kogo ty glosowales w polsce?

kaczy z komentem typu zalpl to idz sie lansuj na portale dla prawiczkow z opryszczka.


I wlasnie dlatego jestes taka durna owieczka. Dlaczego mnie polityka interesuje? Jakie debilne pytanie to jest, i nie dziwie sie ze taki populista jak ty je zadaje. Interesuje mnie bo interesuje mnie jak zyje ma moja rodzina i ja, wiem, szok, co nie?

W Polsce glosowalem na KNP i wczesniej na UPR.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lut 2012, 19:51 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:50 
Cytuj  
Nefastus ,

akurat to na kogo glosowales nie ma nic wspolnego z tym jak zyje Twoja czy inne rodzinny i jeszcze dlugo nie bedzie mialo znaczenia.Mysle ze wielu z nas tego nie dozyje :P - ja przynajmniej na to nie licze.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 19:52 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nefastus ,

akurat to na kogo glosowales nie ma nic wspolnego z tym jak zyje Twoja czy inne rodzinny i jeszcze dlugo nie bedzie mialo znaczenia.Mysle ze wielu z nas tego nie dozyje :P - ja przynajmniej na to nie licze.


Nie da sie nic zmienic bez akcji, a najprostszy sposob to wybory.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 20:07 
Cytuj  
Wcale nie jestes lepiej rozgarniety od Piszpana. Podajcie sobie rece.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 20:21 
Cytuj  
kaczy czy to nie ty zapomniales gdzie sie urodziles i dzwoniles do supportu SW z pretensjami? prosze cie panie zal.pl jak nie wiesz jaki system szkolnictwa przeszli twoi rodzice i jak bardzo on sie rozni od tego ktory ty sam przeszedles nie pisz zal.pl a pozniej sie nie obrazaj ze ktos cie jedzie za gowniarskie teksty.

no no nefa upr normalnie czemu mnie to nie dziwi naiwny to ty jestes.

widze modne jest jezdzenia na ludzi ktorzy glosowali na po. kiedys jechalo sie po tych co na pis glosowali tylko malo ktory mial odwage sie wtedy przyznac ze glosowal. wtedy wam sie po podobalo co? bo przyszlo i pogonilo pis. i nie nie bronie po tylko nie lubie ludzi ktorzy nie maja dosc odwagi do przyzania sie do bledu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 20:33 
Cytuj  
Widze modne jest jezdzenia na ludzi ktorzy mieszkali w USA. Wez nie pierdol, jestes hipokryta i tyle. I nie pierdol o naiwnosci bo trzeba byc wielkim naiwniakiem zeby glosowac na PO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 21:12 
Cytuj  
tez kiedys glosowalem na po i co z tego?

modne jest jezdzenie po ludziach, ktorzy mieszkali w usa, wpadaja do polski i probuja nas pouczac :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 21:31 
Cytuj  
A ja jestem trendy rebel, i wolę oddawać "pusty" głos. Bo nie bawi mnie wybieranie "mniejszego zła". Prawda jest taka, że w Polsce dopiero za jakieś 20-30 lat może będzie jakaś porządna partia z szansą zrobienia czegoś dobrego. Do tego czasu pozostaje się modlić ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 21:33 
Cytuj  
A co, obecne elyty są bezdzietne?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 22:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tez kiedys glosowalem na po i co z tego?

modne jest jezdzenie po ludziach, ktorzy mieszkali w usa, wpadaja do polski i probuja nas pouczac :)


A co ma moje mieszkanie w USA do tego? Nastepny co pierdoli bzdury, i do tego ksenofob "nas". Bo co, nie jestem Polakiem? Nie urodzilem sie w Polsce? Nie spedzilem tu polowy zycia?

Znalaz sie maly Hitlerek.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:07 
Cytuj  
zacznij czytac ze zrozumieniem, a potem sie rzucaj jak niedojebany gimnazjalista.
moze wtedy ludzie beda mieli ochote z toba dyskutowac, bo jak na razie, to nie bardzo sie da.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zacznij czytac ze zrozumieniem, a potem sie rzucaj jak niedojebany gimnazjalista.
moze wtedy ludzie beda mieli ochote z toba dyskutowac, bo jak na razie, to nie bardzo sie da.


Przestan sie przypierdalac o bzdury, jak niedojebany gimnazjalista, to moze bedzie mozna z toba dyskutowac, bo jak na razie, to nie bardzo sie da.

A do rzeczy, chuj mnie obchodzi czy ktos chce ze mna dyskutowac czy nie, i tak bede pisal, a jak ktos nie chce normalnie odpisac, tylko czepiac sie jak napalony dzieciak, to jego sprawa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:18 
Cytuj  
jesli dla ciebie, fakt, ze nie rozumiesz co sie do ciebie pisze, to bzudra, to ok.
nie bede sie juz czepial, ani tym bardziej pisal do ciebie, obywatelu swiata, znawco wszystkiego.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jesli dla ciebie, fakt, ze nie rozumiesz co sie do ciebie pisze, to bzudra, to ok.
nie bede sie juz czepial, ani tym bardziej pisal do ciebie, obywatelu swiata, znawco wszystkiego.


Ale z Ciebie kretyn. To ze mam inne zdanie od Ciebie lub kogos innego, to znaczy ze od razu uwazam sie za wielkiego znawce i geniusza? Wiem wiem, jak ktos sie z toba nie zgadza to trzeba sie do niego przypierdalac, najlepiej z tekstem typu "mieszkales w USA, nic nie wiesz i nie masz prawa do zdania". To ze ty i Piszpan macie jakis syndrom wyzszosci to juz nie moja wina, heh.

Brawo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:34 
Cytuj  
gdybys swoje 'inne' zdanie przedstawial w normalny, kulturalny sposob to pewnie nikt by sie nie czepial.
a niestety, twoje 'prawdy' gina w rynsztokowym slownictwie i smiesznych probach obrazania innych.
ale za to pieknie utwierdzasz nas w przekonaniu, ze jednak lepiej mieszkac w polsce, niz w usa.
bo tylko tam, mozna z czlowieka zrobic debila, w tak krotkim czasie.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:36 
Cytuj  
:roll:

I nadal, syndrom wyzszosci i teksty typu "Debil z USA, nie masz prawa do zdania". Ja wielki Polak, ty glupi Amerikoon.
Point made.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.