mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 23:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A co, obecne elyty są bezdzietne?


IMO, następcy są praktycznie całkowicie nie charyzmatyczni. To, + brak doświadczenia i bycia 40-50 letnim wyjadaczem ich dyskwalifikuje. Przynajmniej mam taką nadzieję ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 00:53 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
:roll:

I nadal, syndrom wyzszosci i teksty typu "Debil z USA, nie masz prawa do zdania". Ja wielki Polak, ty glupi Amerikoon.
Point made.


Przestan traktowac wszystkich jak debili, to moze ktos i ciebie zacznie traktowac jak czlowieka.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 02:01 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Nefastus napisał(a):
:roll:

I nadal, syndrom wyzszosci i teksty typu "Debil z USA, nie masz prawa do zdania". Ja wielki Polak, ty glupi Amerikoon.
Point made.


Przestan traktowac wszystkich jak debili, to moze ktos i ciebie zacznie traktowac jak czlowieka.


Ja traktuje innych jak debili? Od samego poczatku, jak tylko cos napisalem o polityce lub czyms podobym, to wszyscy dostali piany w mordach ze jak to jak moge cokolwiek wiedziec jak mieszkalem w US i jestem glupi hamburgerman. Albo ze cos zle napisalem, bo moja pisownia po polsku jest slaba, z oczywistych powodow lol.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 07:58 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kaczy czy to nie ty zapomniales gdzie sie urodziles i dzwoniles do supportu SW z pretensjami? prosze cie panie zal.pl jak nie wiesz jaki system szkolnictwa przeszli twoi rodzice i jak bardzo on sie rozni od tego ktory ty sam przeszedles nie pisz zal.pl a pozniej sie nie obrazaj ze ktos cie jedzie za gowniarskie teksty.


Tak jak zawsze piszesz glupoty , tak i kolejny raz.Zapomniec zapomnialem ale pierwszego imienia autora.

Zal.pl nie odnosi sie do mojego poziomu i tesktow szkolnych tylko do twojego, gdzie ten tekst pasuje w 100%.

Dyskusja z toba nie ma zadnego sensu o czym juz wielokrotnie mozna bylo sie przekonac czytajac jakies dywagacje w ktore sie wdawales.

Ludzie ci wielokrotnie udowadniali ze nie masz racji , pierdolisz glupoty a ty dalej swoje.
Jestes jak zul spod sklepu - zajszaczny , zarzygany , bez honoru a i tak zawsze wraca po butelke do sklepu wiedzac ze ma przejebane zycie i jeszcze bardziej sie tylko dobije.
Tak samo ty nie potrafisz sie zamknac i przyznac komus racji , przestac robic z siebie pajaca , tylko brniesz dalej i dalej - przykre lecz prawdziwe.
Oby takich ludzi bylo jak najmniej , bo caly czas bedzie nami rzadzic PO :O - takich z brakiem poczucia wlasnej godnosci , nie wiedzacych kiedy przestac robic z siebie blazna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 08:37 
Cytuj  
Piszpan irl ma trochę pozamiatane także nie dobijaj go jeszcze i to w walentynki.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 08:43 
Cytuj  
A co ja jestem PCK?

Jak on w RL prezentuje to samo co na forum , to ja sie dziwie ze on jeszcze zyje :O

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 09:00 
Cytuj  
Autora kaczy zapomniales? chyba swojego poczecia. Skoro uzywasz tekstow typu zal.pl to tylko swiadczy o tobie idioto nie o osobach o ktorych piszesz skad ty wogole masz taka logike? Zajszczany? Co to za slownictwo? Z jakiej dziury wypelzles gdzie sie uzywa takich okreslen bo to dla mnie jakas nowosc i z checia bym sie dowiedzial. Taki nowy punkt na mapie patologi polski. A co to ma jeszcze do rzadzenia po? Lol kaczy to ja juz wiem czemu ty do supportu dzowniles nie mogles sobie przypomniec podstawowych danych o swoim zyciu i pozniej to jeszcze opisac na forum zalac sie na support. Ty jestes po prostu idiota nie umiejacym skojarzyc prostych faktow.

Oj kaczy zabijesz mnie? ratujcie ludzie idiota chce mnie zabic...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 09:26 
Cytuj  
A czy ja cie obrazam?Wyzywam od idiotow?

Wez moze sobie zrob melise albo prozak w kregoslup wstrzyknij , to ci cisnienie spadnie :p

Ale sama reakcja swiadczy o tym ze chyba masz powazne problemy ze soba :D

Umiejetnosc czytania ze zrozumieniem 1/10 :O

A potem sie dziwisz ze ci ktos pisze zal.pl - tak zeby do ciebie trafilo :D

Z mojej strony EOT , czekam na kolejna odpowiedz , moze bedzie miala wiecej ladu i skladu niz poprzednie , choc raczej sie tego nie spodziewam...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 09:35 
Cytuj  
po co ta agresja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 09:46 
Cytuj  
jaka agresja? Zobacz ile usmiechow:D
Chyba, ze to szczerzenie zebow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 09:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
po co ta agresja.

Jak to? Zima, nie ma w co grac, trzeba utrzymac klimat forumowy na poziomie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 10:11 
Cytuj  
ale zeby az tak :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 11:13 
Cytuj  
ty kaczy nie dosc ze idiota to jeszcze schizofrenik. wyzywasz kogos od zuli szczaj cos tam (sorry trudno mi sie takie okreslenia zapamietuja) a pozniej piszesz ze ty przeciez nie obrazasz no albo to choroba albo jakis strach przed wlasnymi slowami? A teraz probujesz usmieszkami zrobic niby to jaki cool i dowcipny jestes. gowniarskie takie to jest. Zaczales flame to je kontynuujmy ja sie dopiero rozkrecam a ty jestes baardzo wdziecznym targetem. Ponoc w aionie tez miales problemy zeby zarejestrowac keya? :) No i ty chyba kaczy niezle ustwioany jestes skoro pieniadze nic dla ciebie nie znacza i wolisz pare setek do smietnika wyrzucic no no burzuj. Ten nick to ma jakies pochodzenie od nazwiska? Moze tez ta niechec do po? Na koniec skoro dzis walentynki zadam ci pytanie moglbys polecic mi jakas sukienke? :D 3m sie kaczy i pozdrow kolegow hiphopowcow:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 11:28 
Cytuj  
5 linijek tekstu i 8 klamstw i bzdur , na wiecej cie nie stac?

Tak jak pisalem , czytanie ze zrozumieniem.

Ponizej masz link do testow z podstawowki , powinienes dac sobie rade :P

http://sp238.republika.pl/serwis/testy/ ... index.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 11:45 
Cytuj  
to jest 5 linijek czy 8? zdecyduj sie chlopie. chcesz zrodla? wystarcza google :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 12:06 
Cytuj  
jaki faceplam....czytanie ze zrozumieniem sie klania, juz ci trzeci raz powtarzam...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mendol napisał(a):
po co ta agresja.

Jak to? Zima, nie ma w co grac, trzeba utrzymac klimat forumowy na poziomie.

X.


nawet w zime i kiedy nie ma w co grac trzeba umiec sobie znalezc zajecie ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:11 
Cytuj  
Aldona wszyscy już wiemy, że pakujesz i tańczysz. ;>
Ale achievement dostaniesz jak wreszcie poruchasz. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:17 
Cytuj  
synku zabawnym to trzeba umiec byc , a nie na sile
a tak twoje jedno-linijkowce sa po prostu nudne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:15 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
A czy ja cie obrazam?Wyzywam od idiotow?


k4czy napisał(a):
Jestes jak zul spod sklepu - zajszaczny , zarzygany , bez honoru


:roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.